Apie Mus

Jeigu organizuojate šventę ir ieškote kaip užimti šventėje dalyvausiančius vaikus arba ketinate pradėti pramoginės – šventinės įrangos nuomos verslą, esate reikiamoje vietoje.

Siūlome Jums išsinuomoti mūsų profesionalius pripučiamus batutus. Renginio metu vaikai galės linksmai leisti laiką: šokinėti, laipioti, čiuožinėti. Priklausomai nuo batuto dydžio, juo gali naudotis vaikai nuo 2 iki 14 metų.

Kad nenuspėjami Lietuvos orai nesugadintų Jūsų šventės lauke, galime Jums pasiūlyti surenkamą šventinę pavėsinę su stalais ir kėdėmis. Mūsų pavėsinė yra aukščiausios kokybės ir nepriekaištingos estetinės išvaizdos, o nuomos kaina tikrai „nesikandžioja“.

Jums panorėjus, įrangą pristatysime  visoje Tauragės apskrityje, Šilutėje, Jurbarke, Pagėgiuose, Kelmėje bei į kitus Žemaitijos ir pajūrio miestus. Galima išankstinė rezervacija.

Taip pat siūlome įsigyti mūsų profesionalius pripučiamus batutus ir/ar čiuožyklas. Mūsų parduodama įranga pagaminta iš aukščiausios kokybės  PVC audinio, t.y. batuto šonai pagaminti iš 650 g/m2 PVC audinio, o šokinėjimo – čiuožimo erdvė – iš 680g/m2 PVC audinio. Įranga pagaminta pagal  ES standartą EN 14960:2014. Audiniai yra susiųsti dviguba, vietomis – keturguba siūle. Įrangą galima rinktis iš pateiktų pavyzdžių arba užsakyti individualų batutą pagal Jūsų pageidaujamus išmatavimus, spalvinę gamą ir vaizdines aplikacijas. Preliminarus batuto pagaminimo ir pristatymo laikas ne sezono metu 2-4 savaitės. Įrangos komplektą sudaro pats batutas, oro kompresorius (1,1 kW/230V) ir naudojimo instrukcija.   Daugiau informacijos apie parduodamus batutus galite rasti skiltyje „Batutų pardavimas“.

Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes ir paslaugas, tik tas, kuriomis pasitikime ir išbandėme patys. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma! Todėl stengiamės labiau ir padarome daugiau nei žadėjome! Išbandykite mus!

Be to nuomojame..

Batutų Prekyba – Momentinio fotoaparato nuoma – Cukraus vatos ir popcorn aparato nuoma – Muilo burbulų mašinos nuoma – Batutų remontas – VR akinių nuoma –

Putų patrankos nuoma – Pavėsinės ir baldų nuoma

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Batutynas01

    Apie Mus

    Jeigu organizuojate šventę ir ieškote kaip užimti šventėje dalyvausiančius vaikus arba ketinate pradėti pramoginės – šventinės įrangos nuomos verslą, esate reikiamoje vietoje.

    Siūlome Jums išsinuomoti mūsų profesionalius pripučiamus batutus. Renginio metu vaikai galės linksmai leisti laiką: šokinėti, laipioti, čiuožinėti. Priklausomai nuo batuto dydžio, juo gali naudotis vaikai nuo 2 iki 14 metų.