Susipažinkime, esu Adas Žalynas profesionalus šefas ir su komanda teikiame visas maitinimo paslaugas. Man pirmiausia rūpi produktas iš kurio gaminsiu jis turi būti kokybiškas. Su komanda pasirūpinsiu maitinimu, dekoravimu, gėrimais ir aptarnavimu. Dirbame visoje Lietuvoje, jūsųpasirinktoje vietoje. Atvyksime, pagaminsime, papuošime ir patarnausime.

Furšetas 

Furšetinį maitinimą sudaro: Užkandžiai, salotos, karštieji patiekalai ir desertai. Viskas patiekiame taip kad būtų galima valgyti atsistojus ir būtų patogu.

Minimalus biudžetas: 450,00 €

Užkandžiai 

Šalti, karšti vieno kąsnio užkandžiai, Šaltu užkandžius pristatome arba gaminame vietoje. Visi užkandžiai pateikiami stikliniuose indeliuose.

Minimalus biudžetas: 300,00 €

Grill 

Atvykstame į Jūsų šventės vietą su griliumi ar keliais griliais. Kepame keletą skirtinų patiekalų, žuvis, jūros gėrybės, mėsa, sūriai, žinoma daržovės. Visada atsižvelgiame į vegetarus ir veganus, jiems visada bus ką pasiūlyti. Kepimo metu bendraujame su svečiais ir jei yra noras visada galime pamokyti kepti. Griliaus patiekalus serviruojame didelėse bendrose lėkštėse supjaustydami kepsnius į mažesnes porcijas, svečiai gali paragauti visko kas iškepta, ir įsidėti tai kas jiems labiausiai patinka. Atvykstame su visa reikalinga įranga (lėkštėmis, įrankiais, taurėmis ir t.t)

Minimalus biudžetas: 800,00 €

Banketas 
 
Banketo meniu sudaro: Pasitikimo užkandis, šaltas patiekalas, salotos, karštas patiekalas ir desertas.

Minimalus biudžetas: 1 000,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Adas Zalynas

  Adas

  Apie
  Susipažinkime esu Adas Žalynas profesinalus šefas ir su komanda teikiame visas maitinimo paslaugas.

  Man pirmiausia rūpi produktas iš kurio gaminsiu jis turi būti kokybiškas.

  Su komanda pasirūpinsiu maitinimu, dekoravimu, gėrimais ir aptarnavimu.

  Dirbame visoje Lietuvoje, jūsų pasirinktoje vietoje. Atvyksime, pagaminsime, papuošime ir patarnausime.