Švenčių muzikantai ir renginių vedėjas Jūsų paslaugoms !

Kauno miesto savivaldybė, Kaunas County, Lithuania

Grupė „Muzikantai Plius“
www.muzikantaiplius.lt

? – Planuojate savo šventę ir ieškote geriausio sprendimo vakaro programai ?

! – Kreipkitės ir mes mielai pasirūpinsime, jog Jūsų šventinis vakaras būtų kupinas smagios nuotaikos, daug juoko, šypsenų, žaidimų ir šokių pagal linksmiausias dainas.

* Esame lankstūs ir įsiklausome į kiekvieno kliento pageidavimus, todėl bendraukime ir raskime geriausią sprendimą Jūsų šventei !

* Dainuojame ir užimame svečius (vakaro vedimas / stalo vedimas) vestuvėse, jubiliejuose, gimtadieniuose, krikštynose, furšetuose, privačiose ar įmonių vakarėliuose, sąskrydžiuose, taip pat kalėdiniuose bei naujametiniuose renginiuose, draugų vakarėliuose ar kitose šventėse bei pobūviuose.

* Visada atsižvelgiame į publikos nuotaiką, parinkdami tinkamiausią muziką tiek sėdintiems prie stalo, tiek šokių aikštelėje.

* Turime ilgą populiariausių dainų ir laiko patikrintų šlagerių repertuarą, kuris šventiškai nuteiks tiek jauną, tiek vyresnę publiką.

* Linksma muzika su šokiais išjudins svečius bei Jūsų šventę pripildys gyvumo, pakilių emocijų ir neišdildomų įspūdžių.

* Naudojame profesionalią garso įrangą ir šviesos efektus, dūmų mašiną.

* Galime išrašyti sąskaitas.

* Dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos:
+ Telefonu: 8 608 40717
+ El. paštu: [email protected]
+ Svetainė: https://muzikantaiplius.lt
+ Facebook: https://www.facebook.com/muzikantaiplius/
+ Instagram: https://www.instagram.com/muzikantaiplius/

muzikantai, vestuviu muzikantai, vestuvių muzikantai, muzikantas, baliu muzikantai, balių muzikantai, vestuves muzikantai, vestuvės muzikantai, muzikantai vestuvems, muzikantai vestuvėms, muzikantai sventems, muzikantai šventėms, muzikantai jubiliejui, pigus muzikantai, pigūs muzikantai, muzikantai kaina, muzikantai gimtadieniui, muzikantai nebrangiai, gimtadienio muzikantai, proginiai muzikantai, vestuviu muzikantai 2023, vestuvių muzikantai 2024, muzikantai šventei, muzikantai šventei, atlikejai vestuvems, atlikėjai vestuvėms, muzikantai šventei, muzikantai šventei, dzukijos vestuviniai muzikantai, Dzūkijos vestuviniai muzikantai, vestuviu muzikantai kaina, vestuvių muzikantai kaina, svenciu muzikantai, švenčių muzikantai, muzikantai sventems, muzikantai šventėms, muzikantu paslaugos, muzikantų paslaugos, vestuviu vedejai ir muzikantai, vestuvių vedėjai ir muzikantai, renginiu vedejai muzikantai, renginių vedėjai muzikantai,muzikantas gimtadieniui, muzikantai gimtadieniui kaina.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Esame vestuvių, gimtadienių, balių, švenčių muzikantai!

  Mūsų klientai giria mus už profesionalumą, kurį lemia ilgametė patirtis, platus ir nuolat atnaujinamas dainų repertuaras, naudojama profesionali sceninė įranga, kas leidžia dovanoti gera nuotaiką ir sukurti atmosferą, kad šventė, būtų įsimintina.

  Tad jei planuojate jubiliejų, gimtadienį, krikštynas, draugų vakarėlį, kalėdinį ar naujametinį renginį, privatų ar įmonės vakarėlį, furšetą ar sąskrydį, ar kitą šventę – muzikine dalimi leiskite pasirūpinti mums, kad svarbiausias gyvenimo akimirkas Jūs galėtumėte paminėti su savo brangiausiais ir artimiausiais leisdami pašėlusiai gerą laiką drauge dainuodami, šokdami, klausydami puikiai žinomų šlagerių ar užvedančių melodijų bei hitų.

  Dainas atliekame lietuvių ir rusų kalbomis, o Jums pageidaujant Jūsų svečius prie stalo gali užimti mūsų komandą visada pasiruošęs papildyti linksmas, pakilia energija visus išjudinantis, šmaikštus ir žodžio kišenėje neieškantis, bet kartu ir labai taktiškas, vedėjas.

  Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų šventėje netrūktų džiaugsmo, juoko, energijos bei įsimintinų akimirkų.

  Kalendorius su švenčių datomis pildosi gana sparčiai, tad jau šiandien rezervuokime datą Jūsų šventei.