KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

ANGLŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Anglų kalba šių dienų pasaulyje yra tikrų tikriausia būtinybė. Mokėti ją svarbu ne tik siekiant akademinių pasiekimų, bet ir norint turėti kuo daugiau karjeros galimybių bei laisvės pažinti pasaulį, užmegzti ryšį su kitų kultūrų žmonėmis. Visgi, anglų kalbos mokymasis gali kelti tam tikrų iššūkių, mat ji pasižymi daugybe gramatikos subtilybių, plačiu žodynu ir skirtingais kalbos stiliais. Jei ir Jūsų vaikas, mokydamasis anglų kalbos, susiduria su vienokia ar kitokia problema – anglų kalbos korepetitorius gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas dar tik 4 klasėje, ar jau 10 klasėje ruošiasi PUPP egzaminui, COREPETITUS korepetitoriai kiekvienam iš jų padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Papildomos anglų kalbos pamokos nuotoliniu būdu – norintiems tobulėti

Anglų kalbos korepetitorius padės įveikti kalbėjimo baimę, suprasti įvairaus sudėtingumo tekstus bei sklandžiai rašyti anglų kalba. Atsižvelgdamas į mokinio amžių ir lygį korepetitorius individualiai parinks interaktyvias veiklas, plečiančias žodyną ir padedančias įsiminti anglų kalbos gramatiką.

Nuotoliniuose užsiėmimuose bus pasitelkiami tiek žodžių žaidimai, tiek diskusijos aktualiomis visuomenei temomis, skaitomi straipsniai iš prestižinių žiniasklaidos šaltinių, kaip The Guardian ar The New York Times, naudojama vaizdo ir garso medžiaga.

Ne paslaptis, jog vienas dažniausių iššūkių, su kuriuo susiduria besimokantys anglų kalbos – pasitikėjimas savimi, kalbant šia kalba su kitais žmonėmis. Jūsų vaikas taip pat susiduria su šia baime? Anglų kalbos korepetitorius padės ją nesunkiai įveikti. Moksleiviai, drauge su mokytoju diskutuodami aktualiomis temomis, plės žodyną, sklandžiau formuluos mintis, įgis žinių, naudingų ir kitoms disciplinoms, labiau pasitikės savimi. COREPETITUS komanda siekia, kad online aplinka jaunuoliams būtų saugi, draugiška bei kad čia jiems būtų nebaisu klysti ir iš tų klaidų mokytis.

Darbas klasėje ir pasiruošimas egzaminams
Nuotolinis anglų kalbos korepetitorius padės pasiruošti atsiskaitymams, PUPP, VBE ar tarptautiniams anglų kalbos egzaminams. COREPETITUS anglų kalbos mokytojas kiekvienam mokiniui suteiks visokeriopą pagalbą: supažindins su atsiskaitymų ar egzaminų formatu, pateiks praktines užduotis ir bandomuosius testus, pasidalins mokymosi strategijomis bei naudingais patarimais, kaip tvarkytis su stresu. Toks kryptingas ir sistemiškas pasirengimas, nustatant mokinio spragas bei jas pašalinant, gerokai padidins tikimybę gauti aukštą įvertinimą ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Anglų korepetitoriaus paslaugos nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje
Galbūt Jūsų vaikas žiūri filmus anglų kalba, bet gramatika – tikras galvos skausmas? Užsieniečiui užkalbinus gatvėje, staiga dingsta visi anglų kalbos įgūdžiai? O galbūt kalbėti pavyksta, bet angliškai parašyti – ne? Kad ir kokia problema tai bebūtų, papildomos anglų kalbos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste yra kaip tik tai, ko jums reikia. COREPETITUS dirba šiuolaikiški ir savo darbą puikiai išmanantys specialistai, baigę geriausius Lietuvos ir užsienio universitetus. Mūsų anglų kalbos korepetitoriai atsižvelgia į kiekvieno mokinio poreikius bei randa būdą, kaip informaciją pateikti įdomiai, suprantamai ir reikiamu tempu.
Papildomi anglų kalbos užsiėmimai – tai investicija į Jūsų vaiko ateitį. Ieškokite jų, pasižyminčių ne žema kaina, o aukšta kokybe. Kaip tik tokią paslaugų kokybę ir siūlo COREPETITUS. Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime anglų kalbos korepetitorių, kuris padės anglų kalba žongliruoti lyg gimtąja.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.