KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje.

 VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

VOKIEČIŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Šių dienų pasaulyje mokėjimas kalbėti keliomis kalbomis yra daugiau nei tik susižavėjimą keliantis įgūdis. Tai – galingas įrankis, padedantis užmegzti ryšius su įvairių kultūrų žmonėmis, plėsti karjeros galimybes ir skatinantis asmeninį augimą. Tad, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas yra 6 klasėje ir tik pradeda susipažinti su vokiečių kalba, ar mokosi vyresnėse klasėse ir jau po truputį ruošiasi egzaminams, vokiečių kalbos korepetitoriai gali palengvinti mokymosi procesą ir padėti perprasti šią kalbą.

Papildomos vokiečių kalbos pamokos online – puikus būdas tobulėti
Vokiečių kalbos korepetitorius padės įveikti kalbėjimo baimę, suprasti įvairaus sudėtingumo tekstus bei sklandžiai rašyti vokiečių kalba. Korepetitorius, atsižvelgdamas į mokinio amžių ir lygį parinks interaktyvias veiklas, plečiančias žodyną. Nuotoliniuose užsiėmimuose bus pasitelkiami tiek žodžių žaidimai, tiek diskusijos aktualiomis visuomenei temomis, skaitomi straipsniai, naudojama vaizdo ir garso medžiaga.

Moksleiviai, drauge su korepetitoriumi diskutuodami aktualiomis temomis, plės žodyną, sklandžiau formuluos mintis ir sugriaus mitą, kad vokiečių kalbos išmokti neįmanoma. Nuotolinis vokiečių kalbos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir vokiečių kalbos VBE.

Papildomos vokiečių kalbos pamokos sustiprina vaiko pasitikėjimą savimi
Norint komunikuoti bet kuria kalba, labai svarbu gebėti lengvai ir užtikrintai bendrauti žodžiu. Deja, daugelis besimokančiųjų dažnai susiduria su kalbėjimo baime, kuri trukdo šio tikslo pasiekti. Vokiečių kalba – ne išimtis, nes ji pasižymi unikaliais garsais ir sudėtingomis gramatikos taisyklėmis.
COREPETITUS vokiečių kalbos korepetitoriai, taikydami įvairias mokymo strategijas ir metodus, nesunkiai padės mokiniams įveikti šią baimę. Mes siekiame bet kuriam vaikui sukurti ramią ir pozityvią mokymosi aplinką, kurioje jis būtų skatinamas praktikuotis kalbėti vokiškai be baimės suklysti. Tokiu būdu palaipsniui įgyjamas pasitikėjimas savimi ir mokinys ima kalbėti laisvai.

Vokiečių kalbos korepetitoriaus paslaugos visoje Lietuvoje

Galbūt Jūsų vaikui atrodo, kad vokiečių kalbos žodžiai neištariami, o gramatika – neįveikiama? Jis viliasi, kad niekad šios kalbos neprireiks ir, laikui atėjus, kuo greičiau mokykloje jos atsisakys? Kad ir kokia būtų priežastis, bet kuris COREPETITUS vokiečių kalbos korepetitorius yra pasiruošęs jums padėti! Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, baigę studijas geriausiuose užsienio ir Lietuvos universitetuose. Kiekvienam vaikui skiriame ypatingą dėmesį bei įsiklausome į jo individualius poreikius.
Tad, jei jums reikalingos papildomos vokiečių kalbos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur – COREPETITUS vokiečių kalbos užsiėmimai nuotoliniu būdu yra puikus pasirinkimas. Siekiame, jog kiekvienas mūsų vokiečių kalbos korepetitorius teiktų aukščiausios kokybės paslaugas, o šių pamokų kaina būtų prieinama kiekvienam. Kviečiame registruotis užsiėmimams – bet kuris COREPETITUS vokiečių kalbos mokytojas parodys šios kalbos žavesį ir padės sklandžiai reikšti mintis.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.