4* „Dzūkijos dvaro“ viešbutis
Tai pirmasis 4* viešbutis Alytuje! • Aplinka Viešbutis, įsikūręs Dzūkiškos gamtos apsuptyje – visų kambarių langai atsiveria į nepakartojamus Dzūkijos gamtos paveikslus, kurie besisvečiuojančius džiugins ramybe ir tyru oru. • Kambariai Dvare įrengta 11 kambarių: 4 standartiniai kambariai, 1 liukso klasės kambarys, 6 mini liukso klasės kambariai su vaizdu į Nemuną. Visuose kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai. Vonios kambariuose yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas. Dvare vienu metu gali gyventi 44 svečiai. • Maitinimas Šalia esantis „Dzūkijos dvaro“ restoranas poilsiautojams siūlo gardžius pusryčius, brunch, pietus bei vakarienę. Čia padegustuosite ne tik šviežiai keptas dzūkiškas bandas, bet paragausite ir vakarietiškos virtuvės skonių.

3* „Oficinos“ viešbutis
• Aplinka Dar erdvesnė nakvynės vieta, suteikianti poilsiautojams visiškos ramybės malonumą. Kiekvienas kambarys dvelkia elegancija ir įrengtas taip, kad svečiams būtų ne tik patogu, bet ir jauku. • Kambariai „Oficinoje“ įrengta 13 jaukių kambarių: 4 šešiaviečiai kambariai, 4 standartiniai kambariai bei 5 mini liukso kambariai. Visuose kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai ir kondicionieriai. Vonios kambariuose yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas. Čia vienu metu gali gyventi net 56 svečiai! • Maitinimas Šalia esantis „Dzūkijos dvaro“ restoranas poilsiautojams siūlo gardžius pusryčius, brunch, pietus bei vakarienę. Čia padegustuosite ne tik šviežiai keptas dzūkiškas bandas, bet paragausite ir vakarietiškos virtuvės skonių.

VESTUVĖS
Vieną įsimintiniausių gyvenimo akimirkų organizuokite išskirtinėje aplinkoje – „Nemuno“ salėje! 1. Tai iškilminga pobūvių erdvė ant Nemuno kranto, įsikūrusi Dzūkiško miško apsuptyje. 2. Salė puikiai tinka vestuvėms nuo 25 iki 100 žmonių. 3. Galimybė užsisakyti pageidaujamą maitinimą iš specialiai paruošto meniu. 4. Galimybė apgyvendinti iki 100 svečių 3* bei 4* viešbučiuose. 5. Nuomojame papildomą inventorių: pakabinamas lemputes, profesionalią įgarsinimo aparatūrą ir mikrofoną, projektorių, kėdes (tinkamas ceremonijai), staltieses, vazas ar žvakides.

ĮMONIŲ SEMINARAI IR KONFERENCIJOS
Įmonių seminarus bei konferencijas organizuokite „Dzūkijos dvaro“ komplekse! 1. Siūlome net tris erdves renginių organizavimui: „Nemuno“, „Oficinos“ bei „Sodo“ sales. 2. Galimybė renginio metu užsisakyti kavos pertraukėlės ar dienos pietus iš „Dzūkijos dvaro“ restorano. 3. Renginių dalyviams siūlome galimybę apsistoti šalia esančiuose 4* „Dzūkijos dvaro“ ir 3* „Oficinos“ viešbučiuose. 4. Nuomojame papildomą inventorių: lemputes, profesionalią įgarsinimo aparatūrą, mikrofoną, projektorių ir t.t.

ĮMONIŲ RENGINIAI IR FESTIVALIAI
Įmonės renginius, šventes bei festivalius organizuoti kviečiame „Dzūkijos dvaro“ komplekse! 1. Siūlome net kelias erdves renginių organizavimui, todėl tinka tiek mažiems, tiek dideliems kolektyvams. 2. Galimybė renginio metu užsisakyti kavos pertraukėles ir maitinimą iš specialiai paruošto meniu. 3. Renginių dalyviams siūlome galimybę apsistoti šalia esančiuose 4* „Dzūkijos dvaro“ ir 3* „Oficinos“ viešbučiuose.

ASMENINĖS ŠVENTĖS
1. Turime patirties organizuojant įvairias šventes: vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas bei kitas svarbias progas. 2. Siūlome labai jaukias ir privačias erdves jūsų šventei. 3. Galimybė užsisakyti pageidaujamą maitinimą iš specialiai paruošto meniu. 4. Siūlome nakvynę 3* ir 4* viešbučiuose gamtos apsuptyje.

RESTORANAS
„Dzūkijos dvaro“ restoranas – gardus maistas, nuostabios gamtos apsuptyje! 1. Platus meniu asortimentas: nuo širdžiai mielų tradiciškų skonių iki europietiškos virtuvės patiekalų. 2. Patiekalai ruošiami pagal vietines tradicijas. Rūpinamės, kad maistas būtų itin šviežias, dėl to produktus perkame iš vietinių ūkininkų. 3. Ne tik gardus maistas, bet ir jauki atmosfera ypatingiems susitikimams su artimaisiais.

DZŪKIŠKOS BANDOS
1. Bandas kepame kiekvieną savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio. Bandų paragauti galite „Dzūkijos dvaro“ restorane bei užsisakyti jų ir išsinešimui. 2. ​​Išbandykite „Dzūkijos dvaro“ dzūkiškų bandų EDUKACINĘ PROGRAMĄ ir sužinokite ne tik kaip iškepti tikrą dzūkišką bandą, bet ir patys paragaukite šviežių bandų! BŪTINA IŠANKSTINĖ REZERVACIJA. Bandų edukacinė programa vykdoma grupėms nuo 15 asmenų. 3. Dzūkiškos bandos – tai regiono pasididžiavimas ir tarp vietinių gyventojų itin pamėgtas tradicinis patiekalas, kuris senovėje patiektas ant stalo reiškė svečio pagerbimą.

PRAMOGOS
1. Laipynės medžiuose nuotykių šalyje „Tarzanija“. 2. Visus metus veikiantys „Pašėlę“ kalneliai. 3. Mini golfas.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  APIE MUS

  Namų šiluma, gyvos dvaro tradicijos, kvapą gniaužiantis Nemuno slėnis ir elegantiškai ramus kasdienis gyvenimas – tai „Dzūkijos dvarą“ atspindinčios detalės.

  Pas mus galite atrasti ne tik mėgstamiausius tradicinės virtuvės skonius, dalyvaudami bandų edukacijoje, tačiau paragauti ir vakarietiškus patiekalus, taip pat apsistoti ilgesniam poilsiui 3* ir 4* viešbučiuose ar surengti įsimintiniausias šventes – vestuves, gimtadienius ar net įmonės vakarėlius – skirtingose Dvaro erdvėse.

  Išbandyti drąsą bei ištvermę siūlome apsilankius šalia esančiame nuotykių parke „Tarzanija“, kuriame visus be išimčių džiugins linksmieji kalneliai, laipynės medžiuose bei skrydis per Nemuną.

  „Dzūkijos dvaras“ ir „Tarzanija“ yra įkurti Aldonių šeimos ir kasdien puoselėjami įdedant visą širdį bei rūpestį bendruomenei.