Vila OM – vieta, kur nutilus miesto šurmuliui ir minčių triukšmui galvoje, pajunti SAVE, pamatai TYLĄ, nuo kurios šiurpuliukai bėgioja visu kūnu. Vieta, kur išgirsti gamtos garsus, pamirštus nuo vaikystės ir kvapus, spalvas – grąžinančius TAVE į harmoniją su SAVIMI ir pasauliu.

Į kainą įskaičiuota visiems klientams:

Valtys

Valtys, suteikiančios dar daugiau galimybių patirti visą vandens stichijos grožį. Romantiškam vakaro pasiplaukiojimui, ar gaivaus saulėtekio pasitikimui, kai nuo ežero kylantis rūkas paskandina į magišką ir mistinį vandens pasaulį. Ištyrinėkite visą ežero grožį pasiplaukiodami patogiomis ir tam pritaikytomis valtimis.

Vandens dviratis

Kai norite išbandyti ką nors naujo, o ežero vanduo vilioja atsiduoti jo žaidimams – rinkitės vandens dviratį. Pažadame, kad pasijusite tikra ežero ir vandens stichijos dalimi, kai skrodžiant jo viduriu jausite visą vandens jėgą.
34 metrų čiuozykla į ežerą
Atsiduokite vandens šėlionėms ir pasinerkite jaudinančią ir užburiančią pramogą – skriejimu į vandenį net 34 metrų čiuožykla! Susimaišę adrenalino ir džiaugsmo pliūpsniai “išvalo smegenis” net nuo įkyriausių minčių.

Lauko stalo tenisas

Niekas labiau nesuartina komandos, draugų ar šeimos, kaip žaidimai, kuriuose galite pažinti vieni kitus. Stalo tenisas – puiki pramoga tiek susipažinti, tiek sustiprinti tarpusavio ryšį tada, kai žodžiai nutyla. Mėgaukitės smagiu ir įtraukiančiu stalo tenisu ir patirkite tikrą sporto ir draugystės jėgą.

Tinklinis

Puikiausias nuotaikos pakėlimo ir įkyrių minčių atsikratymo žaidimas – tinklinis! Buriantis komandinę dvasią, mokantis pajusti komandos draugus ir pasitikėti vienas kitu . Tobulas laiko praleidimas tada, kai norisi išlieti savo energiją!

Krepšinio lankas

Žinote, kodėl krepšinis toks populiarus? Nes susiliejus su kamuoliu ir stebint jo žaismingą judėjimą, kurį sukėlė mūsų veiksmai ir energija, galima tiesiog pasijusti meditacijoje. Niekada nenustokite žaisti!

Miško terapija

Apsupta miškų sodyba tiesiog traukia leistis į magišką garsų, vaizdų ir kvapų pasaulį. Pasaulį, kuris gydo širdies žaizdas, išvalo neigiamas mintis ir pakrauna atsinaujinusia energija. Išeikite pasivaikščiodami, palikę visus rūpesčius ir tiesiog jauskite, kaip šis tobulas gamtos pasaulis Jus įtraukia ir atpalaiduoja.
Susiliekite su miško dvasia, pajuskite medžių energiją ir pamatysite, koks saldus miegas Jūsų lauks po šios miško terapijos.

Už papildomą mokestį:
Pirtis
Atsidėkokite savo kūnui, palepindami jį svaiginančiais pirties malonumais. Pirties skirta visiškam atsipalaidavimui ir ramybei pajusti, kad dar labiau patirtumėte tobulo poilsio privalumus.
Pirties ceremonija su pirtininku
Išbandykite pirties ceremoniją su pirtininku ir įsitikinsite, kaip tai atpalaiduoja, suteikia pozityvių minčių ir pakrauna energija. Jūsų laukia stipri, gili ir apvalanti nuo neigiamų minčių ceremonija. Po jos dar labiau pajusite savo kūną, atsikratysite susikaupusios jame įtampos ir jausite nenusakomo lengvumo bei gaivos pojūtį tiek kūne, tiek savo viduje.
Masažinis kubilas ( japoniška pirtis) su apšvietimu iš vidaus bei išorės
Visiems metų laikams: tiek vasaros vakarui, tiek šaltajam sezonui – masažinis kubilas tampa tikra atgaiva ir kūno palepinimo šventove. Vieta, kur susitinkame ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasikalbėti, pajusti šilumą ir ramybę kūne ir sieloje.
Irklentės
Irklentės – tai tobulas būdas patirti panoraminio gamtos grožio, vandens stichijos ir savo kūno harmoniją vienu metu. Būdas išlaisvinantis visiškai kitus pojūčius, leidžiantis mėgautis ne tik vandens pramoga, bet subalansuojantis būti dabartyje bei mėgautis kiekviena akimirka.
Jogos pamoka
Joga – tai ne tik sportas, tai būdas sugrįžti iš minčių į dabartį. Kūno ir proto subalansavimas leidžiantis pajusti visišką vidinę harmoniją. Buvimas gamtoje ir joga – tai tobulos priemonės bėgantiems nuo miesto šurmulio ir norintiems išsivaduoti iš įtampos ir nerimo. Abejojate, ar esate lankstus? Ar esate sutvertas jogai? Visos ribos yra tik mūsų galvose, visi nelankstumai ir ribojantys įsitikinimai sukuria iliuziją apie tai, kaip sudėtinga sportuoti, gyventi, net užmigti naktimis. Atsiduokite jogai ir pamatysite, kaip ji išlaisvins mintis nuo įtampos, o kūną nuo susikaustymo.
Pranajama (joginis kvėpavimas)
Tarsi rytinis kavos puodelis tik dar stipresnis pranajama (joginis kvėpavimas) padeda užkurti energiją, ją įvaldyti ir nukreipti tinkama linkme. Išlaisvinkite visą savo gyvybinę energiją ir pamatysite, kaip ji tampa gydančia jėga. Pranajamos kvėpavimas padeda ne tik sunkiose emocinėse situacijose, bet gali būti ir naudojamas, kaip apsauga nuo fizinių ligų.
Šamaniška sąmoningo kvėpavimo sesija (rebefingas)
Šamaniško kvėpavimo sesija suteiks Jums galimybę išsivalyti nuo sukauptų neigiamų emocijų ir ribojančių mąstymo modelių ir įsitikinimų. Atsidavę šiai kvėpavimo sesijai grįšite į save ir atvėrę širdį pamatysite, kaip pradėjus keistis vidiniam pasauliui, išorė taip pat pradeda keistis. Kiekvienas esame sukaupę nemažą įvairiausių patirčių bagažą: ribojantys įsitikinimai, nuoskaudos ir pasąmonės blokai trukdo nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu taip, kaip tai daro vaikai. Šamaniško kvėpavimo sesija padeda išlaisvinti kiekvieno „vidinį vaiką“, atrakinti duris, už kurių slepiame savo tikrąjį širdies balsą ir kurio dažniausiai nebegirdime. Išbandykite šią stiprią vidinių transformacijų kelionę į save ir pajusite, kaip metų metus kauptos nuoskaudos, bei įvairūs įsitikinimai pamažu užleidžia vietą ramybei, palaimai ir atviram, tarsi vaiko, džiaugsmui. Tai gydanti ir transformuojanti praktika, padedanti ne tik sugrįžti į save, bet taip pat geriau susikoncentruoti, priimti informaciją ir ją prisiminti.
Šamaniška ugnies ceremonija
Ugnis visais laikais ir visose religijose buvo apsaugos nuo piktųjų dvasių ar blogio simbolis. Žvakę uždegame tada, kai norime nusiraminti ir apsisaugoti, susikoncentruoti ir pajusti ryšį su aukštesniuoju pasauliu. Ugnis – stipriausias transformuojantis ir apvalantis elementas, todėl ji sudegina tai, kas nereikalinga ir apsaugo tai, kas svarbu.
Šamaniška ugnies ceremonija – tai grįžimas į savo pirmapradę būseną, susijungimas su gamtos energija ir atsidavimas Visatos vedimui. Tai labai stipri ir gyvenimus keičianti ceremonija, kurios tikslas – pagalba Sau, kad ir kokius klausimus, ar širdies skausmus beatsineštumėte į ją.

Šią ugnis ceremoniją vedu aš, Gabija Petronytė – jogos, sveikatingumo bei kvėpavimo mokytoja, palydinti į vidines transformacijas ir padedanti atrasti gilesnė ryšį su savimi bei išoriniu pasauliu.
Būrimas pozityviomis taro kortomis
Ieškantiems atsakymų ir atvykusiems su galvoje kirbančiais neatsakytais klausimais – būrimas pozityviomis taro kortomis padeda pamatyti tai, kas padeda susivokti savyje ir, radus atsakymus, pradėti kryptingą pokytį savo laimės ir sėkmės link. Kartais reikia tarsi kelio ženklą pamatyti nuorodą, kuria sekdami greičiau judėsime į savo tikslą. Tas kelio ženklas gali būti būrimas taro kortomis, todėl išbandykite jį, jei jaučiate, kad neatsakyti klausimai trukdo judėti pirmyn.
Miško terapija su vedliu
Miško terapija jau savaime gydantis ir transformuojantis procesas, tačiau su vedliu patirsite tai, kas padės pajusti dar gilesnį ryšį su kiekviena čia egzistuojančia būtybe – nuo medžio iki mažo vabalėlio. Vedlys padės išgirsti kiekvieną garsą, užfiksuoti kiekvieną smulkmeną ar čia pat ant kelmo vykstanti mažą stebuklą, padės pamatyti atskirų savitų pasaulių gyvenimą ir tarpusavio harmoniją. Išmokys Jus ne tik vaikščioti, bet ir jausti, ne tik žiūrėti, bet ir pamatyti, ne tik klausyti, bet ir išgirsti, ne tik užuosti, bet ir įkvėpti į save visą miško energiją, kad iš čia grįžtumėte jau kitokie.
Pasivaikščiojimas po apylinkes su vedliu
Pasivaikščiojimas po apylinkes su vedliu padės dar labiau pajusti šio savito kraštovaizdžio ypatumą, sužinosite įdomių istorijų ir pasivaikščiojimas virs tikra buvimo dabartyje akimirka. Jūsų laukia įsimintinas ir akiratį praplečiantis žygis, todėl nedvejodami leiskitės į jį, kad dar labiau pažintumėte šio krašto grožį, apsuptą ežerų ir miškų, alsuojantį ramybe ir harmonija.

Kai išbandyti visi miesto malonumai, išgerta jūsų mėgstama kava, stebint senamiesčio ar kitų pastatų stogus – laikas leistis į kelionę kitur. Į miškais ir ežerais apsuptą gyvenimą.

Kelionės prasideda dar nė nekeliaujant. Pasiruošimas joms – išbudina jūsų vaizduotę kūrybai. Nepamirškite savo dailių ar grubiapadžių batų. Svarbūs tokie, kurie jus lydės visuose atradimuose net jei jie būtų tylūs vidiniai. Kad visi žingsniai būtų komfortiški. O kai reiks patirti dar daugiau – miškai basoms pėdoms pasiūlys natūralią paklodę.

Kelias į Vila OM veda pro miškus, besisukančiais keliukais. Važiuodami pakeliui paliekate senais mediniais kryžiais pažymėtas kryžkeles. Tegul dar gyvuoja ta sena tradicija. Visas peizažas – jūsų kūrybai ir stiprybei. Imkite visa, kas įkvepia. Mėgaukitės kelione, ji – dalis jūsų pasirinkto poilsio.

Kai atkeliaujate – susitinkame. Esame įsikūrę šalia senos sodybos, laukinių obelų, pratekančio sraunaus upelio, jungiančio 2 ežerus, kalvų, apaugusių pušimis, paįvairintomis eglėmis. Žmogaus štrichas čia irgi svarbus. Dailiname savo erdvę ir taip įdedame dalį savęs.
Gamtoje laikas šiek tiek sustoja ir kviečia į asmeninius turtingus patyrimus. Ar esate ryto, vidudienio, vakaro ar nakties žmogus? O kokie maloniausi jūsų patyrimai: kvapai, garsai ar vaizdai?

Taip kiekvienas randa savo: nuo saulėtekių ir braidžiojimo rytine rasa, vidurvasario karščio ir gaivaus ežero vandens po šuolio, link tykesnio vakaro, vabalų griežimo ir pirties garavimo.

Sakoma, kad kuriantis žmogus suvartoja daug iš aplinkos, kad viską perleidęs per save – galų gale atiduotų naują kūrinį pasauliui. Tad nekukliai kviečiame vartoti! Tik vartoti tai, kas tikra, gyva, kas neišsinaudoja ir nesibaigia. Gamtos apsupty pilna įspūdžių. Priklauso nuo jūsų skonio, ką patrauks atrasti.

Atvykus kviečiame rinktis sau tinkamiausią gyvenamą vietą iš 4 skirtingų namų, o juose atskirų gyvenamųjų erdvių. Nuo dviviečių iki devynviečių pritaikytų gyvenamų erdvių, nuo miško iki ežero vaizdo, kambarių su židiniu ar namelio su šilta pirtimi ar kubilu.
Visą kompleksą apjungia bendra laužavietė, 3 pavėsinės, baltoji salės erdvė sportui, susikaupimui ar meditacijai, pirtis ir 3 kubilai, ežero lieptas, vasaros pramogos vandenyje ir gausybė pasivaikščiojimo takų, daugiau ar mažiau pramintų, priklausomai, ko ieškote atvykę.

Kad atsibustų jūsų pojūčiai!

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Vilaom

  Vilaom

  Kai išbandyti visi miesto malonumai, išgerta jūsų mėgstama kava, stebint senamiesčio ar kitų pastatų stogus – laikas leistis į kelionę kitur. Į miškais ir ežerais apsuptą gyvenimą.

  Kelionės prasideda dar nė nekeliaujant. Pasiruošimas joms – išbudina jūsų vaizduotę kūrybai. Nepamirškite savo dailių ar grubiapadžių batų. Svarbūs tokie, kurie jus lydės visuose atradimuose net jei jie būtų tylūs vidiniai. Kad visi žingsniai būtų komfortiški. O kai reiks patirti dar daugiau – miškai basoms pėdoms pasiūlys natūralią paklodę.

  Kelias į Vila OM veda pro miškus, besisukančiais keliukais. Važiuodami pakeliui paliekate senais mediniais kryžiais pažymėtas kryžkeles. Tegul dar gyvuoja ta sena tradicija. Visas peizažas – jūsų kūrybai ir stiprybei. Imkite visa, kas įkvepia. Mėgaukitės kelione, ji – dalis jūsų pasirinkto poilsio.

  Kai atkeliaujate – susitinkame. Esame įsikūrę šalia senos sodybos, laukinių obelų, pratekančio sraunaus upelio, jungiančio 2 ežerus, kalvų, apaugusių pušimis, paįvairintomis eglėmis. Žmogaus štrichas čia irgi svarbus. Dailiname savo erdvę ir taip įdedame dalį savęs.
  Gamtoje laikas šiek tiek sustoja ir kviečia į asmeninius turtingus patyrimus. Ar esate ryto, vidudienio, vakaro ar nakties žmogus? O kokie maloniausi jūsų patyrimai: kvapai, garsai ar vaizdai?

  Taip kiekvienas randa savo: nuo saulėtekių ir braidžiojimo rytine rasa, vidurvasario karščio ir gaivaus ežero vandens po šuolio, link tykesnio vakaro, vabalų griežimo ir pirties garavimo.

  Sakoma, kad kuriantis žmogus suvartoja daug iš aplinkos, kad viską perleidęs per save – galų gale atiduotų naują kūrinį pasauliui. Tad nekukliai kviečiame vartoti! Tik vartoti tai, kas tikra, gyva, kas neišsinaudoja ir nesibaigia. Gamtos apsupty pilna įspūdžių. Priklauso nuo jūsų skonio, ką patrauks atrasti.

  Atvykus kviečiame rinktis sau tinkamiausią gyvenamą vietą iš 4 skirtingų namų, o juose atskirų gyvenamųjų erdvių. Nuo dviviečių iki devynviečių pritaikytų gyvenamų erdvių, nuo miško iki ežero vaizdo, kambarių su židiniu ar namelio su šilta pirtimi ar kubilu.
  Visą kompleksą apjungia bendra laužavietė, 3 pavėsinės, baltoji salės erdvė sportui, susikaupimui ar meditacijai, pirtis ir 3 kubilai, ežero lieptas, vasaros pramogos vandenyje ir gausybė pasivaikščiojimo takų, daugiau ar mažiau pramintų, priklausomai, ko ieškote atvykę.

  Kad atsibustų jūsų pojūčiai!