Siūlome net keturias skirtingas sales Jūsų įsimintinoms šventėms!

„NEMUNO“ SALĖ

Tai iškilminga pobūvių erdvė, pastatyta ant Nemuno upės kranto. Salėje telpa net iki 100 žmonių. Ši erdvė turi didelę, privačią lauko erdvę bei terasą. Tinka įvairaus pobūdžio šventėms, idealiai tinka išsvajotoms vestuvėms. „Nemuno“ salėje šventės laikas neribojamas.

„OFICINOS“ SALĖ

Tai pobūvių erdvė, pasižyminti dvariška prabanga bei puošniu interjeru. Puikiai tinka šventėms iki 40 žmonių. Turi privatų vidinį kiemelį su sūpynėmis, o šventės laikas čia taip pat nėra ribojamas. Puikiai tinka šventėms tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezonu.

„SODO“ SALĖ

Tai naujausia „Dzūkijos dvaro“ komplekso erdvė. Puikiai tinka šventėms iki 30 žmonių. Dideli langai, klasikinis stilius bei elegantiškos dekoracijos suteiks jūsų įsimintinai šventei šilumos ir jaukumo.

„DZŪKIJOS DVARO“ RESTORANO SALĖ

Tai jaukia dvaro atmosfera alsuojanti privati erdvė restorane, kurioje su artimaisiais galėsite mėgautis šiltomis akimirkomis. Ji atskirta sunkia, garsą izoliuojančia užuolaida. Puikiai tinkama šventėms iki 22 asmenų. Vakaroti čia galėsite net iki 23:00 val. Puikiai tinka gimtadieniams, krikštynoms, vestuvinėms vakarienėms ar net darbo kolektyvo pasisėdėjimams.

„Dzūkijos dvaro“ restoranai – gardus maistas, nuostabios gamtos apsuptyje!

1. Platus meniu asortimentas: nuo širdžiai mielų tradiciškų skonių iki europietiškos virtuvės patiekalų.

2. Patiekalai ruošiami pagal vietines tradicijas. Rūpinamės, kad maistas būtų itin šviežias, dėl to produktus perkame iš vietinių ūkininkų.

3. Ne tik gardus maistas, bet ir jauki atmosfera ypatingiems susitikimams su artimaisiais.

IŠVEŽAMIEJI BANKETAI

Negaiškite laiko virtuvėje gamindami ar galvodami šventinius patiekalus – patikėkite maisto ruošimą „Dzūkijos dvaro“ meistrų rankoms! Jūsų laukia:

1. Patiekalų įvairovė (patiekalus galima rinktis iš plataus restorano arba banketų meniu: užkandžius, šaltus ir karštus patiekalus bei desertus).

2. Patiekalų serviravimas (paruoštą maistą patiekiame lėkštėse bei papuošiame, todėl nereikia rūpintis patiekalų pateikimu).

3. Patogus pristatymas (turime galimybę pristatyti maistą tiesiai į jūsų namus ar pasirinktą šventės vietą).

Laukiame Jūsų.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  APIE MUS

  Namų šiluma, gyvos dvaro tradicijos, kvapą gniaužiantis Nemuno slėnis ir elegantiškai ramus kasdienis gyvenimas – tai „Dzūkijos dvarą“ atspindinčios detalės.

  Pas mus galite atrasti ne tik mėgstamiausius tradicinės virtuvės skonius, dalyvaudami bandų edukacijoje, tačiau paragauti ir vakarietiškus patiekalus, taip pat apsistoti ilgesniam poilsiui 3* ir 4* viešbučiuose ar surengti įsimintiniausias šventes – vestuves, gimtadienius ar net įmonės vakarėlius – skirtingose Dvaro erdvėse.

  Išbandyti drąsą bei ištvermę siūlome apsilankius šalia esančiame nuotykių parke „Tarzanija“, kuriame visus be išimčių džiugins linksmieji kalneliai, laipynės medžiuose bei skrydis per Nemuną.

  „Dzūkijos dvaras“ ir „Tarzanija“ yra įkurti Aldonių šeimos ir kasdien puoselėjami įdedant visą širdį bei rūpestį bendruomenei.