Mūsų senas parkas – rūmai dideli, čia gyvena eglės, ąžuolai žali… ir beržai – balti balti… Gamtoje tiek daug įdomių procesų, gyvių ir spalvų. O kiek ji turi paslapčių! Įminti šias paslaptis galėsite per tyrinėjimą, todėl gamtos pažinimo edukacija „Labas, Ąžuole!“ yra puiki priemonė norint skatinti vaikų domėjimąsi juos supančia aplinka ir joje vykstančiais procesais bei ugdant rūpestį ir meilę gamtai ir visam, kas gyva.
Ši edukacija padės vaikams suprasti gyvūno elgesį, norą bendrauti, pažinti juos supantį gyvąjį pasaulį, atverti naujas tiriamąsias erdves, ieškoti gamtinių medžiagų.

Vaikai, keliaudami po parką ir pažindinami su gamtos gėrybėmis, ugdys kritinį mąstymą, vizualinį erdvės suvokimą, dėmesio koncentravimą, kantrybę ir atkaklumą. Kiekviena užduotis atneš nuostabų atradimo džiaugsmą bei stengsis įminti vis daugiau ten slypinčių paslapčių.

Gamtos pažinimo edukacija taip pat gali būti puiki įvadinė mokymosi priemonė norint sudominti vaikus biologijos, fizikos, chemijos ir gamtos pažinimo mokslais. Nuo pat pirmų ekskursijos minučių mokiniai bus įtraukti į užduočių pinkles, mėgins prisiminti ar atspėti užkoduotus medžių pavadinimus, prisilies prie istorijos vingių, pasisveikins su ąžuolu ir apkabins seniausio Lietuvos medžio giminaitį. Taip pat ieškos laukinio skruzdėlyno ir bandys atspėti kodėl skruzdėlės tokios nedraugiškos aplinkiniams.

Edukacijos metu bus pasitelktas vaikų sugebėjimas orientuotis aplinkoje, tikslo siekimas, fizinis aktyvumas. Formuojamas atsakingumas ir komandinis darbas.

Edukacijos pabaigoje visi eisime maitinti alpakų ir triušiukų. Sakoma, kad būvimas su alpakomis yra stresinės terapijos dalis, atpalaiduojanti kūną ir dvasią.

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.
Edukacijos trukmė: 60 min
Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams
Dalyvių skaičius: iki 30 moksleivių vienu metu
Kaina: 8 € mokiniui

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?