Edukacija – Mažieji mokslininkai magiškame optinių iliuzijų pasaulyje

Iliuzijų namas EUREKA

„Mažieji mokslininkai magiškame optinių iliuzijų pasaulyje“ susipažins su optinėmis iliuzijomis, 3D piešinių pasauliu, interaktyviais eksponatais, loginiais uždaviniais ir dar daugelį ne tik smagių bet įtraukiančių eksponatų.
Edukacijos metu vaikai pas mus ne tik sužinos, kaip iš citrinos pasigaminti elektrą ar vulkano išsiveržimą, bet ir stebės chemines, egzotermines reakcijas.

Mes čia išgausime elektrą net iš vaisių ir žinoma darysime kitus įdomius eksperimentus, kas garantuoja puikų laiką ir žinias apie mus supantį pasaulį. Čia ne šiaip muziejus, kur atėjai, pamatei ir išėjai. Čia reikia dalyvauti, stebėti ir eksperimentuoti.

Iliuzijų namas EUREKA yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinis menas ir istorija yra vienoje vietoje, susipynę veiklomis, spalvomis ir tam tikrais akcentais.

„Eureka“ – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui. Net trys aukštai, daugiau nei 60 nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir privers pasukti galvą. Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie pademonstruoja fizikos dėsnius ar reikalauja loginio mąstymo.

Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį, perprasti iliuzionisų triukus ir dar daugiau! Taip pat bus galima patikrinti save ir išdrįsti basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą ties optinėmis iliuzijomis.

Iliuzijų name „EUREKA“ įdomu viskas – net ir mokytis!

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.
Edukacijos trukmė: 60 min
Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams
Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu
Kaina: 7 € mokiniui

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?