Greičiausiai susitiksime Jums sudėtingu gyvenimo laikotarpiu, tad esu čia tam, kad Jus lydėčiau ir palaikyčiau, kad galėtumėte vėl pasitikėti savimi, savo kūnu ir gyvenimu.

Tikiu, kad saugus santykis ne tik gydo, bet ir įkvepia. Pagarba sau ir savo procesams ateina per pažinimą ir priėmimą. O su jais – daugiau pasitikėjimo, lengvumo, džiaugsmo ir dėkingumo.

Geštalto psichoterapija, kūno praktikos ir Mindfulness man pačiai padėjo atrasti būdus, kaip gyventi savo gyvenimą drąsiau. Džiaugiuosi galėdama dalintis ir liudyti Jūsų kelionę.

Šiltai,
Eglė

 

Kainos

 • Nuotolinė Terapinė sesija (50 min)

  Emocinė pagalba ir savęs pažinimas taikant Geštalto psichoterapijos metodus

  45,00 €
 • Savęs pažinimo COMBO (nuotoliniu būdu, 180 min)

  Konkretaus klausimo sprendimas per 3 susitikimus/lygmenis: terapija/koučingas (pasirinktinai) + sąmoningo judesio sesija+ meno terapijos sesija

  155,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sveiki,

  Mano vardas Eglė, esu trečius metus praktikuojanti geštalto psichoterapijos specialistė, sertifikuota koučerė (ICF) ir sąmoningumo mokytoja, gamtos ir terapijos seminarų bei retreatų organizatorė, Liuksemburgo geštalto terapijos draugijos (GTSL) ir Lietuvos sąmoningumu grįstos psichologijos asociacijos narė.

  Geštalto terapija, kūno praktikos ir dėmesingas įsisąmoninimas man pačiai padėjo save priimti ir pamilti, suteikė jėgų ir erdvės būtiniems pokyčiams, vedantiems į savęs pažinimą ir visavertį gyvenimą. Dabar galiu pati liudyti, kaip terapija gerina emocinę savijautą ir padeda kitiems.

  Tikiu tikru, žmogišku ryšiu ir kad gijimas bei savęs įgalinimas gali būti švelnus, auginantis, organiškas.

  Šiltai,
  Eglė