PSICHOLOGINĖS KONSULTACIJOS
Teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems ir jaunuoliams nuo 18 m. Konsultuoju kabinete Vilniuje, taip pat teikiu ir video konsultacijas. Konsultuoju lietuvių ir rusų kalbomis.

KVIEČIU Į MANE KREIPTIS, JEI:
– susiduriate su sunkumais, bendraudamas su kitais žmonėmis;
– nepasitikite savimi;
– kankina nerimas, baimė, kaltė, gėda, abejonės, beviltiškumas ir kiti jausmai;
– sunku susikaupti, trūksta energijos, stipriai pasikeitė Jūsų miego ar valgymo įpročiai, nuolat ar dažnai esate suirzęs, pavargęs, anksčiau buvusi maloni veikla nebeteikia malonumo;
– susidūrėte su sunkia gyvenimo situacija (artimo žmogaus netektimi, skyrybomis, sunkia liga ar kitais sukrėtimais);
– jaučiate, kad darote gyvenime tai, ko nenorite daryti;
– sunku apsispręsti ir priimti svarbu sprendimą;
– per dažnai priimate spontaniškus sprendimus, dėl kurių pasekmių vėliau gailitės;
– norite pasikalbėti ir būti išgirstas, suprasti, kas ir kodėl su Jumis vyksta, kodėl vis kartojasi dalykai, kurių norite išvengti.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Esu Danutė Lapėnaitė, psichologė. Teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems ir jaunuoliams nuo 18 m. Konsultuoju kabinete Vilniuje, Goštauto g. 8 , taip pat teikiu ir video konsultacijas. Konsultuoju lietuvių ir rusų kalbomis. Esu sertifikuota Europos psichologė. Savo praktiką reguliariai supervizuoju pas patyrusią jungiškosios krypties psichoanalitikę. Dirbu su asmenimis, kurie kreipiasi į mane dėl problemų santykiuose, nepasitikėjimo savimi, sunkumų suprasti ir išreikšti savo jausmus, su žmonėmis, turinčiais traumines patirtis. Pradėjusi eiti šiuo profesiniu keliu daugiau nei prieš 20 metų, vis dar noriu juo eiti. Tikiu, kad terapinis ryšys tarp kliento ir psichologo padeda asmenybei suprasti save, keistis, tobulėti, siekti savo tikslų ir svajonių, kurti naujus artimus ryšius, išgyti nuo traumų, išgyventi krizes, rinktis gyvenimą, o ne mirtį. Savo klientus kviečiu į įdomią vidinę kelionę, kad ir kaip nedrąsu jiems būtų pirmą kartą praverti psichologo kabineto duris. Tikiu, kad šioje kelionėje kartu atrasime, patirsime, sužinosime, išgyvensime daug svarbių ir įdomių momentų. Mane domina analitinės psichoterapijos paradigma, todėl pasirinkau tapti būtent šios psichoterapinės krypties praktike.