Valdykite sutikimo nuostatas

Naudojame slapukus, kad padėtume jums efektyviai naršyti ir atlikti tam tikras funkcijas. Išsamią informaciją apie visus slapukus rasite kiekvienoje sutikimo kategorijoje žemiau.

Slapukai, priskiriami kategorijai „Būtina“, yra saugomi jūsų naršyklėje, nes jie yra būtini norint įgalinti pagrindines svetainės funkcijas.... 

Visada aktyvus

Būtini slapukai reikalingi norint įgalinti pagrindines šios svetainės funkcijas, tokias kaip saugaus prisijungimo užtikrinimas arba sutikimo nuostatų koregavimas. Šie slapukai nesaugo jokių asmenį identifikuojančių duomenų.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Funkciniai slapukai padeda atlikti tam tikras funkcijas, pvz., bendrinti svetainės turinį socialinės žiniasklaidos platformose, rinkti atsiliepimus ir kitas trečiųjų šalių funkcijas.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Analitiniai slapukai naudojami siekiant suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine. Šie slapukai padeda teikti informaciją apie tokius rodiklius kaip lankytojų skaičius, atmetimo rodiklis, srauto šaltinis ir kt.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Našumo slapukai naudojami norint suprasti ir analizuoti pagrindinius svetainės našumo indeksus, kurie padeda užtikrinti geresnę lankytojų patirtį.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Reklamos slapukai naudojami lankytojams teikti pritaikytus skelbimus pagal anksčiau lankytus puslapius ir analizuoti reklaminių kampanijų efektyvumą.

Nėra slapukų, kuriuos būtų galima rodyti.

Emocijų psichologija / Psichologas online

Lietuva

KAS YRA EMOCIJOS?

Prieš bandant išsilaisvinti iš emocinės kančios (nerimo, PA, depresijos, pykčio), svarbu supranti – kas yra emocijos? Kodėl jos tokios skausmingos? Kokio pobūdžio yra ta kančia? – juk skausmas nėra fizinis! Su savo emocijomis mes susiduriame kiekvieną dieną, tačiau tiek mokyklose, tiek universitetuose mažai kalbama apie emocijas ir svarbiausia – mažai kalbama, ką daryti su savo emocijomis?
Taigi, emocijos yra mūsų natūralios ir spontaniškos reakcijos į gyvenimo realybę, jos visada kyla į kažkokius gyvenimo įvykius. Emocijos ne visada būna „logiškos“, todėl bandymai „per protą“ suprasti jausmus yra mažai efektyvūs.
Ar patiriame pozityvius, ar negatyvius jausmus, nulemia mūsų proto (Ego) atliekamas situacijos vertinimas – kaip „geros“ arba „blogos“ situacijos; vertinimas vyksta nuolat ir jis dažniausiai yra nesąmoningas, automatinis. Jeigu realybės įvykiai mus tenkina, mes patiriame teigiamus jausmus; jeigu netenkina, nemalonu ir nepriimtina – mes patiriame neigiamus jausmus.

Vieta

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Marius

    Marius

    Sužinok daugiau apie emocijas. Išmok įsisąmoninti ir paleisti savo neigiamas emocijas.