Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  GEDIMINAS ZILINSKAS – tarptautinis fotografas ir video režisierius, kurio darbai gerai žinomi ne tik gimtinėje, bet ir visame pasaulyje. Jo darbai mena tokiuose miestuose kaip Niujorkas, Los Andželas, Milanas, Monakas, Paryžius, Ciurichas, Londonas, Barselona, ​​Maskva, Oslas, Bankokas ir daugelis kitų.

  Gimęs Lietuvoje, pirmąjį fotoaparatą jis gavo būdamas 13 metų ir nuo tada jį įkvėpė pasaulis, kurį galėjo matyti pro fotoaparato objektyvą. Moters kūnas – vienas sėkmingiausių ir stipriausių atspindžių, kuriuos Gediminas pasauliui parodė fotografijos pagalba. Jo nuotraukos kupinos jausmingumo ir laukiškumo, bet tuo pat metu yra grynos ir nepakartojamos. „Norint atkurti šią natūralią moters kūno viziją, man tereikia pajausti tą moterį, išgyventi jos protus ir gyventi jos pasaulį“, – sako menininkė. Kiekvienas paveikslas atspindi gyvenimo istoriją, turi jausmų ir stebina natūralaus grožio moters vingiais, kur šešėliai tampa kūno dalimi.

  Jo darbai įkvėpė visame pasaulyje žinomus žurnalus, tokius kaip L'Officiell ir Playboy. Būdamas žymus žmogus Lietuvoje, dirba su prestižiškiausiais žurnalais ir mados namais „Ieva“, „ExpressMada“, „Laima“, „Nuo Iki“, „Foto“, „Mados namai Nijole“ ir kt. Gediminas surengė ne vieną personalinę parodą ir buvo žiuri narys tarptautinėje parodoje. foto konkursai. Jis nufilmavo daugiau nei 300 koverių visame pasaulyje.

  Šiandien jo vizija – kuo natūraliau ir patraukliau pateikti moters kūną, todėl fotografijos sužadina ne tik vyrų, bet ir moterų vaizduotę. Nuotraukose pavaizduotas naujas erotinio seksualumo lygis palieka meno šedevro pojūtį.

  Darbo patirtis

  2007 – dabartinė

  tarptautinė mada,
  Profesionalios foto studijos Vilniuje ir Meno galerijos savininkas.

  Naujausios darbo vietos yra Niujorke, Los Andžele, Milane, Monake, Londone, Graikijos salose, Ispanijoje, Maskvoje, Osle, Tailande, Kuboje.

  Dabartiniai klientai – prestižiniai žurnalai L'Officiell, Stilius, Zmonės, Laima, Moteris, Playboy.
  Mados namai Nijolė, Grožio salonas Beza Familia, Vandens parkas Druskininkai, EMP Recycling, Pieno įmonė "Pieno žvaigždės", Modelių agentūros: Baltic Models, Major Amber Models, Super Models, Modilina.

  2002-2007

  Žurnalų leidybos įmonės "ŽLG"
  vyriausioji fotografė ir kūrybinė nuotraukų redaktorė daugeliui mėnesinių ir savaitinių mados ir gyvenimo būdo žurnalų - Laima, Žmonės, Edita, Ji ir kt.

  1997-2002 m.

  Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Spaudos fotokorespondentas, aptariantis aktualijas vietos ir tarptautiniais klausimais.

  Išsilavinimas ir kvalifikacijos

  2001-2002 World Press Photo- vienerių metų seminaras/seminaras apie foto pasakojimų kūrimą
  2000 REUTER seminaras- mokymai apie foto žurnalistiką
  1993-1997 Kino ir fotografijos studijų bakalauro laipsnis Lietuvos dailės, muzikos ir teatro akademijoje

  Profesiniai pasiekimai

  Asmeninės parodos:

  2012 "LAUKINĖ MOTERIS" Erotiniai aktai ( virtualus turas: www.zilinskas.net/wild )
  2009 "Erotica '09"- ( virtualus turas: www.erotica09.blogspot.