Mes tikime, kad baras šventėje sukuria didelę pridėtinę vertę, jis atlieka ne tik paslaugos funkciją, bet ir pramogos. Mobilus baras tampa traukos taškas, kuriame didelį dėmesį skiriame unikaliems ir išskirtiniams kokteiliams. Baras turi galimybę “keistis”, kartu ir su šventės eiga, pradžiai siūlant lengvus, aperityvo kokteilius, vėliau turint pagrindinius kokteilius, o prasidėjus šokiams – su turimu alkoholiu galėsime gaminti “shotus”, žinoma nepamirštant ir alkoholio nevartojančius arba geriančius tik gryną alkoholį svečius. Esame mobilus baras, kuris rūpinasi viskuo nuo – iki, taip visiškai nuimdami rūpesčius, kas liečia gėrimus vakaro metu nuo jūsų.

Kainos

 • Mobilus baras

  Esame mobilus baras, kuris rūpinasi viskuo nuo - iki, taip visiškai nuimdami rūpesčius, kas liečia gėrimus vakaro metu nuo Jūsų. Pasirūpinsime Jūsų kokteilių meniu, aplinką pagyvinsime tematiką atitinkančiu baru ir barmenais, taip pat galime patinkti vynus, alų ar stipriuosius gėrimus Jūsų šventei.

  600,00 €
 • Putojančio sienelė

  Kiekvienai minutei po originalią idėją! Pasitikimas, fotosiena, o gal sėdėjimo planas? Galbūt net viskas viename? Papildomai galime pasiūlyti padavėjo paslaugą, kuris pasitikimo metu pildys taures šampanu ir prižiūrės jų išdėstymą and sienelės. Padavėjo paslaugos kaina - 50 €. Kadangi dirbame tiesiogiai su alkoholio tiekėjais, galime pasiūlyti putojantį vyną ar šampaną konkurencingomis kainomis. Turėkite omenyje, kad nuomojama šampano sienelė yra be papildomo dekoro.

  250,00 €
 • Šampano staliukas, vežimėlis

  Detalės, detalės... Jos prasideda nuo ankstyvo vestuvių dienos ryto. Nepamirškite jog jaunavedžių pasitikimas gali atrodyti stilingai! Mes tuo pasirūpinsime! Atvykstame į vietą 2 val. prieš pateikimą - paruošimui. Galime pasirūpinti putojančiu vynu bei užkandžiais ar desertais. Taip pat Jūsų svečius galime atgaivinti lengvais kokteiliais ar nealkoholiniu punču.

  250,00 €
 • Šampano sienas ring for champagne

  Išskirtinė gali būti kiekviena vakaro detalė. Foto siena - neabejotinai originalus pasitikimo o galbūt ir vakaro akcentas. Pasitikite savo svečius išskirtine ir elegancija alsuojančia foto sienele!

  450,00 €
 • Kokteilių gaminimo pamokėlė

  Pamokos metu, klientai kuruojami profesionalių barmenų, sau gaminasi alkoholinius kokteilius. Pamokos metu, paruošiame darbo vietas su visais baro įrankiais ir ingredientais. Kiekvienas žmogus pasidaro sau po tris kokteilius + shotą. Kiekvienas kokteilis daromas skirtingu

  50,00 €

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?