Sveiki,

Jeigu jau išaugai vaikų žaidimų kambarius ir mielus personažus, jeigu nori, kad tavo draugų atsiliepimas apie tavo vakarėlį sutilptų į žodį OSOM (awesome) – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į GLOW IN THE DARK paauglių PARTY zoną.
NEŽINAI
KAS TAI YRA?
GLOW IN THE DARK – unikalaus dizaino erdvė paauglių vakarėliams bei laisvalaikiui!

Įsivaizduok žiauriai kietą erdvę, kurioje gali daryti tai, kas labiausiai patinka, jaustis laisvai, linksmai leisti laiką, piešti ant sienų, su draugais išbandyti jėgas Playstation Pro 4K, VR (Vacation Simulator, VR World ir t.t.), sulošti stalo futbolą, dainuoti karaokę, šokti Just dance Unlimited, žaisti linksmus ir naujausius stalo žaidimus, tapti DJ‘ju tikroje diskotekoje su lazerių šou, dūmais bei šviečiančiais UV dažais arba tiesiog su kokybiška vaizdo bei garso įranga surengti tik tau skirtą kino seansą.

Nustebink draugus atokvėpiu ore kabančioje lounge zonoje. Patogiai išsidrėbę ant minkštų sėdmaišių  ir tikrų verslo klasės lėktuvų kėdžių galėsite susigrumti žaidžiant 4K HD rezoliucijos arba VR žaidimus (Fortnite, Super Hot, Job simulator ir t.t.) ant įrengtų 55“ ekranų, o taip pat prisimink nuo ko prasidėjo žaidimų manija išbandydamas 8-bit Nintendo, Sony PS Classic bei Ziliton žaidimo konsoles.

O svarbiausia, tik patys galėsite pasirinkti ir miksuoti jūsų vakaro style – tamsa arba šviesa, dūmai arba ryškus UV/LED apšvietimas – galėsite patys režisuoti savo vakarėlį! Visa tai atspindi mūsų koncepciją – paauglių saviraiškos ir savarankiškumo ugdymas, pasitikėjimas jų kūrybiškumu (su diskretišku suaugusiųjų monitoringu*).

Standartinė rezervacija OSOM GLOW IN THE DARK PARTY apima iki 25 asmenų. Galimas ir didesnis dalyvių skaičius papildomai apmokant jų dalyvavimą užsakymo metu.

SVARBU –  renginio metu privalo dalyvauti bent vienas suaugęs asmuo. Nuomojamas kambarys su visa turima įranga. Renginio programą rūpinasi patys svečiai. Reginio pradžioje atsakingas suaugęs asmuo supažindinamas su įranga bei bendra kambario tvarka.

Pramogos

DIDELĖ ŠOKIŲ AIKŠTELĖ

KŪRYBIŠKUMUI DRAUGIŠKA APLINKA

STALO ŽAIDIMAI

PROFESIONALI GARSO IR APŠVIETIMO ĮRANGA

STALO FUTBOLAS

TIKROS LĖKTUVO VERSLO KLASĖS KĖDĖS

SONY PLAYSTATION PRO IR XBOX KINECT

DŪMŲ MAŠINA

KARAOKE

ŠVIEČIANTYS KŪNO DAŽAI BEI ATRIBUTIKA

8-BIT ŽAIDIMO KONSOLĖS (SONY, NINTENDO, ZILITON)

Linksmų vakarėlių vieta puikiai tinka ir vyresniųjų šventėms!
Jūsų laukia puiki atmosfera bei nepamirštamos emocijos.
Siūlomos pramogos ne tik paįvairins draugų bei artimųjų susibūrimus, bet ir suartins kolegas, sukurs nepamirštamą bernvakarių ir mergvakarių nuotaiką!
Vyresniųjų šventės rezervacija vyksta el. paštu: [email protected]

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Marina

    Marina

    Vakarėlių erdvė vaikų, paauglių ir suaugusių šventėms. Vietą, kur gimsta emocijos!