Šventės, Renginiai Muzikantai 1 300,00€ - 2 500,00€

Julijos Ritčik Trio

Vilnius

Julija Ritčik (vokalas, akustinė gitara, banjolele, gitarinė bandža / dainų autorė)

Justas Jasenka (vokalas, gitara / dainų autorius)

Rimantas Jasenka (vokalas, bosinė gitara)

Julija Ritčik – žinoma Lietuvoje atlikėja ir dainų autorė. Kartu su Rimantu ir Justu nuo 2020 m. koncertuoja kaip akustinis trio, bet visi trys muzikantai daugelį metu grojo grupėje „4FUN”, kuri susibūrė 2001m. Vilniuje ir didžiausio pripažinimo sulaukė 2007 m. atstovaudama Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Helsinkyje. 2007 m. ir 2008 m. „4FUN“ teko garbė groti vienoje scenoje su pasaulinėmis garsenybėmis Joe Cocker bei Katie Melua, atidarant jų koncertus Vilniuje. Julijos Ritčik trio rengia gyvo garso koncertus ir dalyvauja festivaliuose ir kitose muzikos renginiuose. 2021 m. trio dalyvavo “Akacijų alėja/Mažoji akacija“, 2022 m. “Žagarės vyšnių“, „Rusnės“, „DPoezijos šaltinis“, „Visagino Country“ festivaliuose; 2023 m. 10-ajame TV projekto “Lietuvos balsas” sezone, kuriame sulaukė visų projekto mokytojų dėmesio – komentuodami pasirodymus jie nuolat pažymėdavo trio atlikimo profesionalumą, originalumą ir kūrybiškumą savarankiškai aranžuojant skirtas dainas.

Trio repertuaras platus ir neapsiriboja vieno muzikinio stiliaus rėmais – grupė atlieka tiek originalias dainas, tiek įvairių žanrų ir laikmečių hitus lietuviškai ir angliškai. Trio išskirtiniai bruožai – tribalsis dainavimas, akustinės aranžuotės ir originalios, stilistiškai netikėtos žinomų dainų interpretacijos.

Julija Ritčik taip pat leidžia solines dainas, kurios skamba radijo stočių eteriuose ir singlo pavidalu pasiekiamos klausytojams www.pakartot.lt, spotify ir kitose muzikos platformose bei Julijos Ritčik (4FUN) YouTube kanale (2017 m. “Lapai krenta”, 2020 m. “Kai ruduo ateina”, 2021 m. “Kaip tu ten?”, 2022 m. “Vėjas man pasakė” Julijos Ritčik versija).

Turime platų ir universualų repertuarą, kuriame yra daugiau nei 150 gyvai atliekamų kūrinių.

Julijos autoriniai kūriniai angliškai ir lietuviškai (žinomiausias – 2007 m. Eurovizinė baladė “Love or leave”).
Lietuviški populiarūs kūriniai (“Aš lauksiu prie Vilniaus”, “Vėjas man pasakė”, “Palangos jūroj” ir kiti).
Įvairūs laiko patikrinti užsienio atlikėjų hitai, tinkantys tiek smagiam pasišokimui, tiek pasiklausymui.
Tradicinis pasirodymas – vienos arba dviejų dalių koncertas.

Kiekvienas mūsų pasirodymas individualus ir unikalus, kaina priklauso nuo datos bei vietos; svarbi sudedamoji dalis – garso aparatūra . Tiksliai žinodami visus šiuos dalykus galime tartis dėl pasirodymo vertės.
Plačiau 865087402 arba [email protected]

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Svečiai 1
Svečiai
Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Floravitas6

    Floravitas6

    Gėlių pristatymas Lietuvoje ir užsienyje, gėlės, puokštės, floristinis dizainas