APIE MUS

Grupė HIPERBAND – švenčių muzikantai Jūsų miesto, miestelio, šeimos, kolektyvo ar draugų šventei!

Muzikinė grupė HIPERBAND – tai 2013 metais susibūrę roko muzikos profesionalai, atkuriantys legendinės grupės “Hiperbolė” dainas, sauganti autentišką, kultūriniu paveldu tapusį aštuoniasdešimtųjų skambesį bei perduodanti kultūrinę muzikos žinią šiuolaikinei visuomenei. Šie švenčių muzikantai – garantuoja gerą nuotaika su puikiai pažįstama grojama muzika ir  aprūpina renginio vietą kokybiška garso aparatūra bei rekomenduoja ir padeda užsakyti DJ paslaugas visų tipų renginiams.  Visi grupės HIPERBAND pasirodymai – išskirtinai gyvos muzikos, darnių balsų ir meilės muzikai bei savo darbui rinkinys.

Lietuviškos muzikos istorija kolekcionuoja daugelį žinomų grupių. “Hiperbolė” – viena geriausiai žinomų lietuviško roko muzikos grupių, daugeliui atmintyje išlikusi kaip nostalgiškos jaunystės simbolis. Grupė HIPERBAND kartu su “Hiperbolės” dainomis keliauja po Lietuvą ir savo pasirodymais džiugina žiūrovus miesto šventėse, festivaliuose, pilnose koncertinėse salėse ir įmonės vakarėliuose. Šiais laikais “Hiperbolės” dainos jau turi didelį ištikimų gerbėjų ratą įvairiausiose amžiaus grupėse. “Hiperbolės” dainos į renginius ir šventes pritraukia ir jaunimą, ir vyresnio amžiaus žmones, todėl ši muzika garantuoja gerą nuotaiką visos šventės metu. HIPERBAND ir žinomiausių “Hiperbolės” dainų rinkinys – tai muzika, puikiai tinkanti vestuvėms, gimtadienio šventei ir kitoms progoms, atmintyje žadinanti nostalgiškus jaunystės prisiminimus ir pirmosios meilės žavesį.

Švenčių muzikantai HIPERBAND susideda iš penkių savo srities profesionalų, kuriuos kartu subūrė meilė muzikai ir senosioms lietuviškoms roko legendoms.

Projekte vokalo ir gitaros partiją atlieka Anatolijus Kapustinas, grupės „Hiperbolė“ gitaristo Igorio Berino draugas ir mokinys. Jam pritaria ir gitaros partiją papildo vienas geriausių Lietuvos gitaristų Vadimas Čuchoncevas. Žavesio HIPERBAND kuriamam skambesiui prideda Arūnas Sabukas, meistriškai valdantis bosinę gitarą. Jiems talkina ir ritmą su mušamaisiais instrumentais kuria Marius Kunca.

Muzikinė grupė HIPERBAND ir visi jos nariai kiekvieno koncerto metu siekia atkurti  autentišką grupės „Hiperbolė“ skambesį, todėl grupė dainas groja taip, kaip jas kadaise atlikdavo „Hiperbolės“ įkūrėjai. Grupės repertuarą sudaro žinomiausios visų laikų „Hiperbolės“ dainos, tokios kaip: „Aš dar dainuosiu“, „Vasara“, „Ieškosiu tavęs“, „Vandens ženklai“, „Pamiršk mane“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Sugrįžk“, „Fėja“ ir daugelis kitų puikiai žinomų muzikinių hitų.

Savo šventei pasirinkę grupę HIPERBAND galite būti užtikrinti – viso vakaro metu Jus ir Jūsų svečius lydėt tik geriausios emocijos!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    MUS ĮKVEPIA
    Geriausi HIPERBOLĖS hitai ir legenda tapę albumai.