Ateitis atvyko!

Virtualios Realybės Arena – pirmoji kompanija sukūrusi ir pasiūliusi naujos kartos VR pramogą Baltijos šalyse. Į mūsų specialiai arenos dydžiui sukurtą žaidimą galėsite persikelti vienu metu 6-iese ir judėti nevaržomai net 400 kvadratinių metrų erdvėje! Tai yra unikali patirtis, net ir anksčiau virtualią realybę bandžiusiems.

Persikelk ir žaisk    kartu su draugais 

VR ARENA talpina net 40 nuotykių ieškotojų! Maksimalus žaidėjų skaičius vienu metu yra 3 prieš 3. Prasidėjus raundui griebsite ginklus, bėgsite ir slėpsitės už virtualių priedangų. Kursite taktikas su komandos draugu, kaip apeiti ir laimėti prieš kitą komandą. Tuo tarpu specialiame ekrane draugai kurie laukia savo eilės žaisti, galės stebėti žaidimo eigą ir sirgti už vieną ar kitą komandą. Po 7 raundų arba 15 min. žaidimo žaidėjai keičiasi.

Sukurta Lietuvoje!

Mūsų sukurtas žaidimas tave įgalina kartu su draugais būti laisviems, krepšinio aikštelės dydžio erdvėje. Kiekvienas prasidėjęs raundas yra unikalus, nes atsiradusios priedangos, iškritę ginklai, bei priešininkų taktikos vis keičiasi. Žaidime matysi savo draugų avatarus, galėsi perduoti ar atimti iš jų ginklus, numest po kojom granatą, duoti virtualų “high five” ar sušokt kartu pergalės šokį!

Nustebink svečius!

Virtualios realybės arena yra sukurta Lietuvoje ir vienintelė tokia Lietuvoje, todėl svečiai liks nustebinti visiškai naujos patirties! Jūsų kompanija gali būti, kad ir 40 asmenų, nes žaidėjai keičiasi, kas 15 minučių. Žaidimas vyksta 3 vs 3 arba 2 vs 2 ar net 1 vs 5 ir kol žaidimas vyksta likę užkandžiauja, vaišinasi gėrimais ir žinoma azarto pagauti serga už mėlyną ar rožinę komandą!

Viskas ko reikia gimtadieniui

Didžiulė erdvė. Stalas jūsų užkandžiams ir gėrimams. Vedėjas kuris praves žaidimą ir į visus klausimus atsakys. Nemokamas parkingas šalia. Televizorius rodantis žaidimą, muzika, servetėlės ir kita bus paruošta jūsų šventei!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Atidaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 10:00 - 24:00
  • Antradienis 10:00 - 24:00
  • Trečiadienis 10:00 - 24:00
  • Ketvirtadienis 10:00 - 24:00
  • Penktadienis 10:00 - 24:00
  • Šeštadienis 10:00 - 24:00
  • Sekmadienis 10:00 - 24:00

  Sukūrė Domas

  Domas

  Ateitis atvyko!
  Virtualios Realybės Arena - pirmoji kompanija sukūrusi ir pasiūliusi naujos kartos VR pramogą Baltijos šalyse. Į mūsų specialiai arenos dydžiui sukurtą žaidimą galėsite persikelti vienu metu 6-iese ir judėti nevaržomai net 400 kvadratinių metrų erdvėje! Tai yra unikali patirtis, net ir anksčiau virtualią realybę bandžiusiems.