Ugdymas, Sportas Muzikos pamokos 30,00€ - 30,00€

Individualios gitaros pamokos Kaune gitaros studijoje “Dream On”

Savanorių pr. 271 Kaunas

GITAROS PAMOKOS KAUNE

Individualios pamokos akustine/ klasikine/ elektrine gitara studijoje “Dream On”. Paskambinkite ar parašykite ir pasistengsime būtinai atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

MOKOME VISUS: SUAUGUSIUOSIUS IR VAIKUS

Užsiėmimai vyksta individualiai po vieną mokinį su mokytoju.
Pamokos trukmė – 60 min.
Kartą per savaitę suderintu laiku, vidutiniškai po 4-8 pamokų užtenka susitikimų ir vieną kartą per dvi savaites, taip pamokas padarant dar efektyvesnėmis. Pamokos vyksta adresu Savanorių pr. 271, netoli buvusios Hyper Maximos.

PAMOKOS VYKSTA IR SAVAITGALIAIS

Neturint instrumento pradžiai galime jį duoti. Konsultuojame muzikos instrumentų pirkimo klausimais, padedame juos išsirinkti ir nusipirkti.

Kaina: 30 EUR / viena pamoka (pamoka individuali, dalyvauja tik vienas mokinys, trunka 60 minučių)

Taip pat išduodame ir dovanų kuponus – individualios gitaros pamokos visada gera dovana visiems!

Jeigu turite papildomų klausimų “Dream On” gitaros studijos puslapyje parengėme skiltį “Dažniausiai Užduodami Klausimai” (D.U.K.):

Dažniausiai užduodami klausimai

GITAROS PAMOKOS KAUNE VEDAMOS NUO 2006 METŲ, tad atvykite pirmam susitikimui ir patikrinkite save bei savo galimybes. Surasime sprendimus visiems muzikos skoniams.

tel. numeris +37060738337
[email protected].
www.grojugitara.com
www.grojugitara.lt
Dream On Studio

Nebijokite susisiekti ir patarsime bet kokiais su gitara susijusiais klausimais: padėsime išsirinkti gitarą, sutaisyti jau turimą, nemokamai pakeisti stygas ar tiesiog jas suderinti.

Gitaros pamokos Kaune

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    INDIVIDUALIAS GITAROS PAMOKAS KAUNE, MOKINANT GROTI AKUSTINE, KLASIKINE IR ELEKTRINE GITARA, ORGANIZUOJAME NUO 2006 METŲ, TAD ATVYKITE PIRMAM SUSITIKIMUI IR PATIKRINKITE SAVE BEI SAVO GALIMYBES IŠMOKTI GROTI GITARA. „DREAM ON” GITAROS STUDIJOJE SURASIME SPRENDIMUS VISIEMS MUZIKOS SKONIAMS TIEK SUAUGUSIESIEMS, TIEK VAIKAMS NUO 11 METŲ. PAMOKOS VEDAMOS LIETUVIŲ IR ANGLŲ KALBOMIS