Pastebėjote, kad vaikams puikiai sekasi konstruoti?

O gal jie patys nori lipdyti ir ieškote arti namų esančios keramikos studijos?

Kviečiu Jūsų vaikučius praleisti keramikos užsiėmimuose, kurių metu galės lipdyti rankų darbo indus ar skulptūras, išbandyti įvairias lipdymo ir indų dekoravimo būdus.

Keramikos pamokose galės ne tik kūrybingai praleisti laiką, lavinti erdvinį mąstymą, bet ir pasipuošti jaukius namus nulipdytais molio dirbiniais.

Lipdymo užsiėmimo metu pavyksta nulipdyti apie 1-2 vnt. ir daugiau indų ar kitų keramikos gaminių.

Glazūravimo užsiėmimai vyksta tuo pačiu metu, tačiau tik po savaitės nuo lipdymo pamokos.

Įsigydami pamokas internetinėje svetainėje rekomenduoju išsirinkti tinkamą datą, o jei norėsite užsiėmimo laiką pakeisti ar užduoti klausimus apie keramikos užsiėmimus – susisiekite su manimi tinklapyje nurodytais kontaktais.

Nekantrauju susitikti keramikos kursuose!

Kursuose dalyvauja ne daugiau kaip 6 vaikai (nuo 3 m.)

Į kainą įeina 2 pamokos (lipdymo ir glazūravimo).

Vienos pamokos trukmė – 2 val. (bendra kurso trukmė – 4 val.)

Pamokos vyksta ketvirtadieniais 18-20 val. 

Registracija – www.molinevirtuve.lt

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Savo savarankiško lipdymo kelionę pradėjau iš karto baigus Taikomosios keramikos magistrantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje - savoje virtuvėje, neturėdama specialios keramikai degti skirtos krosnies.

    Manęs tai nesustabdė, o dabar, kai „Molinei virtuvei“ dar tik treji metai, su daugybę žmonių: vaikais, šeimomis, suaugusiais, draugų kompanijomis, žmonėmis, norinčiais pirmą kartą išbandyti keramikos užsiėmimus, trokštančius patobulinti savo įgūdžius - dalinuosi studijų praktikos metu įgyta patirtimi, savo įgūdžiais ir žiniomis.