Galbūt jau kurį laiką ieškote įtraukiančios ir atpalaiduojančios veiklos po darbo?

Kviečiu Jus praleisti trečiadienio vakarus keramikos kursuose, kurių metu galėsite lipdyti rankų darbo indus ar skulptūras. Keramikos studijoje galėsite ne tik praskaidrinti savo mintis, pamiršti kasdienius rūpesčius, atsipalaiduoti ar atrasti laiko įtraukiančiai pramogai, bet ir pasipuošti jaukius namus nulipdytais molio dirbiniais.

Lipdymo užsiėmimo metu pavyksta nulipdyti apie 2-3 vnt. ir daugiau indų ar kitų keramikos gaminių.

Kursuose dalyvauja ne daugiau kaip 6 asmenys.

Keramikos kursai suaugusiems studijoje vyksta trečiadieniais nuo 18 val.

Glazūravimo užsiėmimai vyksta tuo pačiu metu, tačiau tik po savaitės nuo lipdymo pamokos.

Įsigyjant pamokas internetinėje svetainėje rekomenduoju išsirinkti tinkamą datą, o jei norėsite užsiėmimo laiką pakeisti ar užduoti klausimus apie keramikos užsiėmimus – susisiekite su manimi tinklapyje nurodytais kontaktais.

Kurso kaina – 100 Eur

Į kainą įeina 2 pamokos (lipdymo ir glazūravimo)

Registracija tinklapyje – www.molinevirtuve.lt

Nekantrauju su Jumis susitikti keramikos kursuose!

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Savo savarankiško lipdymo kelionę pradėjau iš karto baigus Taikomosios keramikos magistrantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje - savoje virtuvėje, neturėdama specialios keramikai degti skirtos krosnies.

    Manęs tai nesustabdė, o dabar, kai „Molinei virtuvei“ dar tik treji metai, su daugybę žmonių: vaikais, šeimomis, suaugusiais, draugų kompanijomis, žmonėmis, norinčiais pirmą kartą išbandyti keramikos užsiėmimus, trokštančius patobulinti savo įgūdžius - dalinuosi studijų praktikos metu įgyta patirtimi, savo įgūdžiais ir žiniomis.