Klasikinis viso kūno masažas + haloterapija

M. K. Oginskio g. 3

Viso kūno masažas tai ne tik maloni, bet ir naudinga procedūra. Masažas, sergant tam tikromis ligomis, padės Jums atsikratyti skausmo, raumenų nuovargio ar raumenų tempimo sukelto diskomforto. Reguliariai atliekamas viso kūno masažas yra viena iš geriausių streso sukeltų negalavimų bei sportinių traumų profilaktikos priemonių. Bendras viso kūno masažas padeda kovoti su depresija, nerimu, nemiga, hipertenzija, jis nuramina, suteikia žvalumo bei didina pasitikėjimą savimi. Bendras viso kūno masažas teigiamai veikia raumenų sistemą, atpalaiduoja ir nuramina įtemptus bei stimuliuoja suglebusius ar pavargusius raumenis,  gerina kraujotaką bei limfotaką.Bendro viso kūno masažo metu veikiamos visos pagrindinės raumenų grupės, pagreitėja medžiagų apykaitos procesai, Jūs atsipalaiduosite, maloniai praleisite laiką, bent trumpam atitrūksite nuo problemų bei rūpesčių.

Haloterapijos nauda organizmui:

druskos dalelės sukuria šilumą, atlieka mikromasažą, sąveikauja su klientu, turi ypatingų relaksacinių savybių, todėl puikiai tinka tiek atsipalaidavimui, tiek ir organizmo sveikatinimui;
procedūros metu naudojami atsipalaidavimą skatinantys eterinių aliejų mišiniai ir skamba tyli raminanti muzika, o lovoje įrengta chromoterapijos sistema klientui leidžia lyg plaukioti „ant spalvų”. Tai padeda visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis papildomomis teigiamomis emocijomis.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Olga Ruseckaja

  Olga Ruseckaja

  Apie mus

  Masažo kabinetas “Masažo menas“, kviečia apsilankyti visus besirūpinančius savo sveikata ir grožiu. Mes žinome, kaip padėti tapti jums sveikesniais ir gražesniais! Leiskite sau pasidžiaugti profesionalaus masažo teikiamais malonumais ir nauda, pasitikėkite mūsų specialistais. Norint atgauti jėgas, atsikratyti streso, grąžinti sveikatą, geriausias pasirinkimas yra klasikinis masažas, net po pirmojo seanso pagerės Jūsų savijauta, padidės darbingumas, o po masažo kurso sumažės ar visai išnyks nugaros, stuburo, sąnarių ir kitų kūno dalių skausmai, atsipalaiduos ir pailsės raumenys, sustiprės imunitetas. Masažas – tai labai sudėtinga ir atsakomybės reikalaujanti procedūra, būtent todėl ją gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai. Mūsų kabineto masažuotojai turi aukštąjį medicininį išsilavinimą ir masažuotojų licenciją bei nuolat kelia savo kvalifikaciją.

  Mes rūpinamės savo klientų sveikata ir siekiame apgaubti kiekvieną jų nuoširdžiu rūpestingumu ir dėmesiu bei suteikti nepriekaištingą masažą.