Skaistė Skučaitė – „Kultūros gija” kūrėja, pedagogė

Nuo pat mažens mėgstu planuoti bei organizuoti. Mano močiutė buvo darželio direktorė, todėl būdama pradinėje klasėje neretai darželyje aplankydavau savo jaunesnę sesę. Jau tada turėdama organizacinių gebėjimų bei lakią vaizduotę sugalvodavau tokių veiklų bei žaidimų, kad užimta būdavo visa darželio grupė. Vaikai manęs laukdavo ir vis klausdavo sesers, kada aš vėl ateisiu su jais pažaisti.

Mokiausi režisūros studijų programoje Klaipėdos universitete, baigiau kultūros ir laisvalaikio vadybą Kauno kolegijoje, VDU įgijau pedagogo kvalifikaciją, turiu gido pažymėjimą. O kadangi naujų žinių man niekad negana – mokausi magistrą programoje Teatrologijos ir scenos menų vadyba.

Darbo patirtis:

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja; teatro mokytoja Bernardo Brazdžionio mokykloje; vadybininkė edukacijai Nacionaliniame Kauno dramos teatre; gimtadienių vedėja, stovyklos vadovė laisvalaikio studijoje „Sveiki Sveiki”.

Šiuo metu kaip teatro mokytoja dar dirbu darželyje-pradinėje mokykloje „Rūtelė” bei pradinėje mokykloje „Papartis”.

Kultūra – tai platus terminas, apimantis visa, ką kuria žmonės. Kultūrą sudaro mokslas, menas, filosofija, papročiai, folkloras, ritualai, žaidimai, pramogos, sportas, komunikacija ir kita. „Kultūros gija” studijos tikslas – suburti bendruomenę kultūriniam gyvenimui, kadangi kultūra yra plati kaip vandenynas, čia prisiliečiame prie vienos iš jos gijų.

„Kultūros gija” – tai erdvė gimti kultūrai. Organizuojame įvairius renginius, edukacijas, užsiėmimus ir šventes vaikams bei suaugusiems. Užsiėmimuose naudojame įvairias praktikas bei tikime, kad kiekvienas yra savaip unikalus, todėl skatiname, kad studijos lankytojai mąstytų ir ieškotų savo unikalių būdų save atskleisti, lavinti ir siekti tikslų. Manome, kad nėra vienintelės tiesos, tad stengiamės padėti suprasti, kokia yra jų tiesa. Siekiame, kad užsiėmimuose dalyviai atsipalaiduotų, išleistų emocijas ir išlaisvėtų.

 

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Teatro užsiėmimai
    Dienos stovyklos
    Karnavalinių kostiumų nuoma
    Švenčių organizavimas, vedimas