Siūlome visiem žinomą lasertag žaidimą, įprastai žaidžiamą patalpose, išmėginti gryname ore. Lasertag įrangą galime pristatyti į bet kurį mišką ar parką. Jei medžiai nepakankamai stori, atvežame specialius tentus iš kurių formuojame slėptuves. Taip pat Vilniuje rekomenduojame Nemenčinės miškus netoli Tapelių ežero. Čia rasite ir įrengtas miesto poilsevietes kur galėsite užkandžiauti, bei šiltuoju metų laiku išsimaudyti. Pramoga nepaliks abejingų. Dėl sudėtingesnių miško salygų rekomenduojame žaidimą vaikams nuo 9 metų iki senjorų.

Miške daug daugiau erdvės taktiniams sumanymams, žaidimo plotas parenkamas pagal amžių ir klientų norus. Miške lasertag kiek panašėja į airsoft. Didesnės erdvės, daugiau taktikų. O nutolus su komandos draugais susikalbėti padės radijo ryšys.

Švenčiat vaiko gimtadienį? Nepamirškite paraginkit tėvus apsirengti patogiai jie norės prisijungti. Įspėjimas – kartais nutinka ir taip, kad vaikams tenka palaukti kol žaidžia jų tėvai 🙂 . Trūksta azarto? Imkite elektrošoko apyrankę.

Elektrošoko apyrankės nepaliks jokių randų, kaip ir lazeriniai ginklai.

Taip pat pramoga tinkama mergvakariui, bernvakariui, gimtadieniui, stovykloms ar įmonės vakarėliui.

Vienu metu galimybė žaisti 16-kai asmenų. Turite didesnę kompaniją? Galimybė žaisti pogrupiais ar surengti turnyrą (iš anksto suderinus galimybė pagaminti medalius).

Į kainą įeina:

2 valandų žaidimas

16 įrangos vienetų (šautuvas, galvajuostė, liemenė, apyrankė)

priedai skirtingiems scenarijams žaisti (granatos, c4 bomba, atsigavimo stotelės, vėliavos)

tentai priedangoms kurti

instruktažas

30km atvežimas aplink Vilniaus miestą (skaičiuojama nuo Arkikatedros)

Papildomai:

papildomas pusvalandis 40eur

foto paslauga 20eur

atvežimas nuo 31km 0,5eur/km

Įranga atspari lietui ir šalčiui todėl silpnas lietus pramogos atlikti netrukdo. Žaidžiame ištisus metus.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sveiki, esame mobili lazerių arena. Jūsų šventės vietą, sodybą, namų kiemą, ofisą ar gretimą parką, paversime lasertag žaidimų arena.