Siūlome visiem žinomą lasertag žaidimą, įprastai žaidžiamą patalpose, išmėginti gryname ore.

Norint išbandyti nebereikia laukti gimtadienio. Pritaikėme lasertag pramogą kiekvienam norinčiam. Reguliariai vykdome žaidimus Nemenčinės miškuose netoli Tapelių ežero. Išsirinkit datą iš mūsų siulomų, golaser.lt/open-žaidimai ir registruokis elektroniniu paštu [email protected] . Čia rasite bendraminčių tokių kaip Jūs. Nedrasu? Visada gali ateiti ne vienas.

Čia rasi ir įrengtas miesto poilsevietes, šiltuoju metų laiku galėsi išsimaudyti. Išskirtinai renkame vyresnę auditoriją 18+. Nepilnamečiai asmenys nuo 10 metų priimami tik su lydinčiu ar žaidžiančiu pilnamečiu asmeniu.

Miške daug daugiau erdvės taktiniams sumanymams, žaidimo plotas parenkamas pagal žaidėjų skaičių bei patirtį. Miške lasertag kiek panašėja į airsoft. Didesnės erdvės, daugiau taktikų. O nutolus su komandos draugais susikalbėti padės radijo ryšys. Puiki alternatyva airsoft žaidžiantiem tėvam atsivesti savo atžalas išmokti taktinių gudrybių išvengiant sužeidimų. Tiksli elektronika neleis sukčiauti. O airsoft mylėtojai visada gali išmėginti elektrošoko apyrankes.

Elektrošoko apyrankės nepaliks jokių randų, kaip ir lazeriniai ginklai.

Žaidimus vykdome susirinkus bent 6 asmenims.

Į kainą įeina:

2 valandų žaidimas

Visa reikiama įranga žaidimui (šautuvas, galvajuostė, liemenė, apyrankė)

priedai skirtingiems scenarijams žaisti (granatos, c4 bomba, atsigavimo stotelės, vėliavos)

tentai priedangoms kurti

instruktažas

Įranga atspari lietui ir šalčiui todėl silpnas lietus pramogos atlikti netrukdo. Žaidžiame ištisus metus.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sveiki, esame mobili lazerių arena. Jūsų šventės vietą, sodybą, namų kiemą, ofisą ar gretimą parką, paversime lasertag žaidimų arena.