MARIJA BERŽĖ IR GRUPĖ 
Tai keturi charizmatiški, humoro jausmo nestokojantys ir ypač mylintys muziką žmonės, kurie bet kurį priverčia pakilti nuo kėdės ir judėti vienu ritmu! Atliekama muzika: nuo seniausios roko klasikos, tokios kaip, Janis Joplin – „Take another piece of my heart“ iki „Daft Punk“ – „Get Lucky“, Katy Perry – „Fireworks“, Pink – „Raise your glass“ ir daugelio kitų. Taip pat į programą įtraukta ir lietuviškų dainų perdirbinių, tokių kaip Baltasis Kiras – „Lūpytės“, Vytauto Kernagio – „Ūkio mazas“, Gintarė – „Sparnai tavo sielai“ bei daug kitų nuotaikingų, ir užvedančių kūrinių.

Koncertuojame visoje Lietuvoje.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Marija Beržė

  Marija

  Projekto „X Faktorius“ trečiojo sezono finalistė, „Lietuvos balso“ penktojo sezono, bei kitų, tokių kaip „Mes vieno kraujo“, „Finalo ketvertas“, „Gražiausios poetų dainos“, televizijos projektų dalyvė, Marija Beržė, scenoje kartu su gyvu vyrišku užnugariu!
  Vokalas, gitara, bosinė gitara ir būgnai. Tai keturi charizmatiški, nuoširdūs, humoro jausmo nestokojantys ir ypač mylintys muziką žmonės, kurie bet kurį priverčia pakilti nuo kėdės ir judėti vienu ritmu!
  Atliekama muzika: nuo seniausios roko klasikos, tokios kaip, AC/DC – „Highway tp hell“ ar 4Non blondes – “What’s up” iki šių dienų populiariausių hitų, tokių kaip Daft Punk – „Get Lucky“, DNCE – „Cake by the ocean“, Pink – „Raise your glass“, Jessie J, Ariana Grande – „Bang Bang“ bei daugelio kitų. Taip pat į programą įtraukta ir lietuviškų dainų perdirbinių, tokių kaip Baltasis Kiras– „Lūpytės“, Vytauto Kernagio – „Ūkio mazas“, Jazzu – „Po mano oda“ bei daug kitų nuotaikingų, ir užvedančių kūrinių.