PASLAUGOS IR KAINOS

Individualios Suaugusiųjų Konsultacijos / Psichoterapija 

( 50 min.) – 50 EU
*Nuo 18 val. konsultacijos kaina – 55 EU

“Vesk Vaiką Į Sėkmę”

( 90 min.) –  70 EU
13 susitikimų programa tėvams, auginantiems specialiųjų poreikių vaikus, pagal Izraelio edukologės  M.Danyn sukurtą metodą.

Porų  Konsultavimas / Psichoterapija

( 90 min.) –  75 EU

APIE MANE

Teikiu individualią psichologinę psichoterapinę pagalbą suaugusiems (paaugliams nuo 16 m.)  ir poroms, remdamasi humanistinės egzistencinės terapijos principais. Mano tikslas – sukurti saugią ir pagarbią aplinką, kurioje žmogus galėtų būti savimi ir galėtų atsiverti. Pirmiausiai atsiverti pačiam prieš save, o antra, išdrįsti atsiverti kitam.

Žinau, kad nėra vieno universalaus būdo suprasti kitą, tad stengiuosi įsiklausyti ir pamatyti kiekvieno atėjusio žmogaus unikalumą ir individualias savybes. Tikiu, kad kiekviename žmoguje slypi resursai, tik kartais pačiam žmogui sunku juos pamatyti, tam reikalingas Kitas. Kiekvienas atėjęs gali rinktis: ar nori psichologinės konsultacijos, kurios tikslas dažniausiai yra orientuotas į iškilusios labai konkrečios problemos sprendimą ir trunka nuo vienos iki dvidešimties konsultacijų.

Jei norima gilesnių vidinių pokyčių, tada reiktų pasiryžti ilgesnei kelionei –  psichoterapijai. Ir tai gali trukti pusmetį , o gal metus ir daugiau. Tai priklauso ir nuo gyvenimo istorijos ar duotybių į kurias mes buvome įmesti sunkumų gylio.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Esu psichologė psichoterapeutė Marina, turinti 18 m. psichologinio konsultavimo patirtį. Esu dėkinga visiems žmonėms, kurie pasitikėjo ir dalinosi savo skausmingiausiais išgyvenimais ir esu pasiruošusi susitikti su tais, kurie dar kreipsis.

    Savo darbe remiuosi humanistinės egzistencinės psichologijos principais. Dirbu tikėdama, kad artimas santykis ir pagarba žmogaus subjektyviai patirčiai ir jausmams gali padėti žmogui atsitiesti net ir po sunkiausių išbandymų. Tikiu, kad susigrąžinus savastį, ryšį su savo vidumi, atsiranda daugiau drąsos gyventi pilnavertį gyvenimą.

    Didžiausią profesinę patirtį man suteikė darbas su įvairias gyvenimo krizes ir netektis patyrusiais žmonėmis ( tai ir skyrybos ir visų rūšių smurtą patyrusiais žmonėmis), depresijos, nerimo bei atsivijusiomis vaikystės traumomis, kurios dažnai persikelia jau į romantinius santykius ar santykius su sutuoktiniu.