Menų studija ,,Džiaugsmo ratas”

Pilaitė, Vilnius

BŪRELIAI » DAILĖ

Registracija naujiems 2023 mokslo metams čia:

https://docs.google.com/forms/d/1AP6mwkvXwAgRZieuLhUzxZWOEMKIOzV2mjchT3cknLU/edit

Dailė yra meno rūšis, kurią sudaro vaizduojamoji -tapyba, grafika, skulptūra ir taikomoji -dekoratyvinė -keramika, tekstilė, oda, amatai ir kt. Menų studijoje vykstančių dailės užsiėmimų tikslas mokant vaikus, atskleisti neišsiamiamus kūrybos lobius. Parodyti, koks įdomus ir platus kūrybos pažinimo kelias. Juk kiekvienas žmogus turi  kūrybiškumo grūdelį, tereikia tik jį pastebėti ir padėti atskleisti.

Dailės užsiėmimuose visada stengiuosi, kad kūrybos procesas būtų kuo įdomesnis, žaismingas ir skatinantis siekti, kurti ,tobulėti. Užsiėmimų metu mokomės pažinti spalvas ir atspalvius. Mokomės kompozicijos, šviesotamsos, formos vaizdavimo pagrindų. Susipažįstame su įvairių dailės priemonių galimybėmis ir taikymo būdais. Naudojame akrilą, temperą, akvarelę, tušą, pastelę, sepiją, anglį ir daug kitų įdomių priemonių. Čia besimokantys vaikai, paaugliai įgauna pačių įvairiausių įgūdžių tapybos, piešimo, grafikos ir popieriaus plastikos srityse. Taip pat lavina savo kūrybiškumą.

DAILĖ  I-III

1grupė  15.00-16.00    (8m.-12m.)

2grupė  16.00-17.00    (8m.-12m.)

3grupė  17.00-18.00    (13m.-17m.)

Kaina: 60eur mėnesiui

——————————————————————————

4grupė  18.00-19.00    (6m., 7m., 8m.)

Kaina: 60eur mėnesiui

5 grupė  19.00-19.45    (4m., 5m., 6m.)

Kaina: 55eur mėnesiui

DAILĖ    II

15.00-17.00   (8m.-15m.)

(dvi pamokos vieną kartą į savaitę)

Kaina: 60eur mėnesiui (8-10 valandų)

DAILĖ  IV 

15.00-17.00  (8m.-15m.)

(dvi pamokos vieną kartą į savaitę)

Kaina: 60eur mėnesiui (8-10 valandų)

DAILĖ V(penktadieniais)

15.00-17.00  (7m.-10m.)
(dvi pamokos vieną kartą į savaitę)
Kaina: 60eur mėnesiui (8-10 valandų)
P.S.1. Dalyvaujant dailės ar keramikos būrelyje jokių papildomų priemonių neštis nereikia, viskas įskaičiuota į mėnesio mokestį.
2. Pasirašius NVŠ programos sutartį mokestis mažinamas 20 eurų. Mokinio krepšelį galima panaudoti tik vienam pasirinktam būreliui per visus mokslo metus. Kompensaciją gauna mokiniai nuo 1-os klasės.

BŪRELIAI » KERAMIKA

Registracija naujiems 2023m.metams prasideda!

Registracija čia:

https://docs.google.com/forms/d/1AP6mwkvXwAgRZieuLhUzxZWOEMKIOzV2mjchT3cknLU/edit

Apie esamas laisvas vietas galima sužinoti paskambinus tel. 8 61292900

KERAMIKA- IV(ketvirtadieniais)

I gr. 17.00-18.00

II gr. 18.00-19.00

IIIgr. 19.00-20.00

KERAMIKA-V(penktadienis)

I gr. 17.00-19.00

IIgr. 19.00-21.00

Kaina: 48 eurai (už 4 pamokas per mėnesį) Jeigu mėnuo turi daugiau nei 4 ketvirtadienius, tai už kiekvieną papildomą pamoką- 12 eurų.

Užsiėmimas(ketvirtadieniais) trunka 60min. Visos mežiagos ir priemonės įskaičiuotos

Užsiėmimas(penktadieniais) trunka 120min. Kaina 24eur. Visos mežiagos ir priemonės įskaičiuotos

Keramikos užsiėmimai tai ne tik menas lipdyti, bet ir lytėjimo terapija, kuri padeda žmogui nusiraminti, sumažinti nuovargį, stresą, pailsėti. Užsiėmimų metu mokomės išgauti kuo daugiau įvairių formų, mokomės techniškai pagal keramikos tehnologinius principus atlikti darbą. Lipdome apimtines ir plokštumines figūras jas džioviname, išdegame ir glazūruojame.

Keramikos užsiėmimuose vaikų amžius neapibrėžiamas,vienoje grupėje gali lipdyti skirtingo amžiaus vaikai.

BŪRELIAI » AKADEMINIS PIEŠIMAS

Akademinio piešimo, tapybos kompozicijos užsiėmimai skirti moksleiviams norintiems pasiruošti stojamiesiems į VDA ar kolegijas kur reikia laikyti piešimo ir tapybos stojamuosius egzaminus.

Moksleiviai  išmoks:

Taisyklingai susidėlioti natiurmorto kompoziciją lape.
Piešti įvairias geometrines figūras: kūbą, cilindrą, rutulį, trikampį, stačiakampį ir kt.
Štrichuoti, šešėliuoti,  tonus ir pustonius, išgauti daiktų formą.
Tapybos pagrindų, pažins spalvų ratą, chromatines, achromatines spalvas.
Išgauti reikalingas spalvas ir atspalvius
Linijinės perspektyvos dėsnį

Tokio gimtadienio dar nebuvo …

Kūrybiškiausias gimtadienis menų studijoje…
tai bus staigmena gimimo dieną švenčiančiam jūsų vaikui…
,,IMPROVIZACIJŲ PAVEIKSLAI”

Pagal autorinę E. Krasauskaitės techniką kiekvienas dalyvis-svečias turi galimybę, naudojant marmuruotą popierių, tušą , pasteles sukurti savo improvizuotą paveikslą. Vėliau sugalvoja jam pavadinimą ir turi unikalų, vienintelį, galbūt pirmąjį nepakartojamą paveikslą. Kaina: 200eu iki 10 žmonių, trukmė: 3 val. Ši programa tinka tiek vaikams tiek suaugusiems.

,,TAPYBA ANT DROBĖS”

šioje programoje vaikai sukuria savo raštus, paveiksliukus ir  užrašus. Pasidaro eskizą, kurį perkelia ant lininio, medvilninio maišelio.  Galima piešti naudojant trafaretą. Tapybai naudojami tik specialūs audinių dažai ir aerozoliai.. Ši programa tinka tiek mergaitėms  tiek berniukams! Kiekvienas svečias jau tą pačią dieną gali parsinešti maišelį, susidėti sportinę aprangą ir neštis į mokyklą. Kaina 200eur iki 10 vaikų, trukmė: 2-3val.(priklausomai nuo vaikų skaičiaus)

,,SVAJONIŲ DĖŽUTĖ”

1variantas:

Tai nuostabi, labai pozityviai nuteikianti veikla, kurios metu gimtadienio svečiai  išsilanksto norimos formos dėžutę iš kartono, dekoruoja ją norimais raštais  ir žinoma į ją patalpina savo mažas ir dideles svajones. Kaina: 200 eur iki 10 vaikų, trukmė: 2-2.30val.

2variantas:

Medinė dėžutė dekoruojama su modeliavimo pasta, puošiama natūraliom kriauklėm, akmenėliais ir kitom dekoratyviom detalėm. Nudažoma pasirinkta spalva arba sendinimo priemonėmis pasendinama. Dėžutė labai patvari, patogiai atsidaro.Ši programa tinka vaikams nuo 5 iki 18m, patinka ir suaugusiems. Kaina: 250eur iki 10 vaikų, trukmė 3 val.

,,PUOŠNI VAZELĖ” (Stiklo dekoravimas)

Ši programa tinka tiek paaugusiems vaikams(10-15m.) tiek suaugusiems gimtadienį švenčiantiems žmonėms. Kūrybinio gimtadienio metu pasirinksime sau patinkančią vazelės formą ir ją dekoruosime stiklo dažais. Išskirtinumo jūsų vazelei suteiks labai puošnūs įvairių spalvų stiklo perlai.  Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai kuriant raštus ir piešiant, dekoruojant stiklo vazelę.

Programos trukmė nuo 1val iki 1.30val

.Kaina 200 eur( iki10vaikų)

,,MYLIMIAUSIAS MANO ŽAISLAS”  (papje maše technika)

Koks įdomus ir nenuspėjamas kūrybos pasaulis…..atrodo tai tik paprastas popieriaus lapas, laikraštis, žurnalas, servetėlė…..o atsidūręs kūrybiško žmogučio rankose jis gali pavirsti mielu žaisliuku, kuris ilgai primins tas smagias gimtadienio akimirkas, kartu buvusius draugus, tą skardų vaikišką juoką ir tą vienintelę metuose šventę, kuri jūsų vaikui gali būti pati gražiausia.

Šios programos metu(1,30val) vaikai sukurs žaislą-skulptūrėlę: katiną, meškiuką,pokemoną ar kitą mėgstamą herojų. Išmoks papje maše techniką, suteiks žaislui norimą nuotaiką, formą ir spalvą. Sukurtą žaislą galės iš karto parsinešti namo. Šioje programoje gali dalyvauti vaikai nuo 7m. iki 13m.

Kaina: 180 eur( iki 10vaikų)

 ,,NEREALUS PAVEIKSLAS”(tapyba muilo burbulais, tušu ir pastele)
Visi susirinkę svečiai linksminsis pūsdami muilo burbulus iš kurių profesionali dailininkė sukurs spalvingą, nepakartojamą paveikslą jubiljatui.Visi gimtadienio svečiai patirs daug gerų emocijų, o jūsų vaikas parsineš gimtadienio prisiminimą –  įrėmintą meno kūrinį. Programoje gali dalyvauti vaikai nuo 3metų iki 15 metų .Trukmė 2-3 val.Kaina:200 eur(iki 10 vaikų,už kiekvieną papildomą vaiką mokestis 10eur)
,,DRAKONŲ KOVOS” arba ,,ŠVENTINĖ LĖKŠTĖ;” (lipdymas iš molio)
Tai gimtadienis mėgstantiems pamiklinti savo rankeles. Tai išskirtinis gimtadienis, kurio metu svečiai gali susipažinti su molio galimybėmis ir nusilipdyti savo mėgstamą personažą. parsinešti namo prisiminimą apie draugo ar draugės gimtadienį.Amžius neribojamas. Kaina 200 eu iki 10 vaikų.Trukmė 1.30val.
,,MAGIŠKAS PAPUOŠALŲ PASAULIS”(indėniško stiliaus papuošalai iš plunksnų)
Šio gimtadienio veikla tikrai patiks vyresnėms mergaitėms ir jų mamyčių draugijai.Labai patinka moterims kurios mėgsta švęsti kūrybiškai. Čia visi svečiai trumpam tampa papuošalų dizaineriais. Gimtadienio svečiai kuria išskirtinę segę, vienintelį ir nepakartojamą papuošalą ant kaklo arba auskarus. Čia jūs ir jūsų svečiai patirs daug teigiamų emocijų. Juk kiekviena mergina ar moteris mėgsta puoštis, o ypač savo sukurtais papuošalais.Programoje  gali alyvauti ne daugiau kaip 8-10 svečių.Trukmė 2val-3val.Kaina 200eu

,,TALISMANO GALIA”

Šio gimtadienio tema patinka tiek mergaitėms tiek berniukams, vaikai pasidaro talismaną iš tamsoje šviečiančio akmenėlio ir natūralios odos, kuris puikiai dera nešioti ant kaklo kaip sekmės ženklas

Kurdami papuošalą vaikai patiria daug gerų emocijų ir džiaugsmo.Trukmė 1.30min.-2val. Programa skirta vaikams ir jaunimui nuo 8 iki 16 metų. Kaina 180 eu( iki 10 vaikų)

Studijoje galima vaišintis savo atsineštom vaišėm.

Papildoma valanda menų studijos patalpoje -20 eur

Užsisakyti gimtadienį galima tel. 8 61292900

Galime atvykti į jūsų namus, arba lauksime Jūsų menų studijoje Pilaitėje

Psichoterapija suaugusiems » Vaikų ir paauglių terapija

Vaikų ir paauglių psichologinės konsultacijos vykdomos įvairiais metodais. Paprastai tai yra pasitikėjimo, tarpasmeninio kontakto užmezgimo ir žodinio bendravimo su vaiku būdai. Taip pat tam tikro teorinio požiūrio, kuriuo vadovaujasi psichoterapeutas savo darbe, buvimas. Naudojami pokalbiai, žaidimai, vaidmenų žaidimai, diskusijos apie teigiamus sėkmingo problemų sprendimo atvejus ir pan. Paprastai konsultanto dėmesys sutelkiamas į tai, ką vaikas/ paauglys jaučia, ką galvoja ir kaip elgiasi.

Susijaudinęs vaikas ar paauglys gali jaustis psichologiškai nepasitikintis, pažeidžiamas, išsigandęs ar net beviltiškas. Be to, jį kamuoja grėsmės ar baimės jausmas, panika, bloga nuotaika, nerimas dėl smulkmenų, nesugebėjimas atsipalaiduoti, bloga nuotaika, sumažėjęs aktyvumas ir kt.

Konsultuoju vaikus, paauglius kai jie:

patiria nerimą, įtampą, stresą;
bendraamžių patyčias;
bendravimo, mokymosi sunkumus;
destruktyvų elgesį;
turi baimių;
nepasitikėjimą savimi.
Mano tikslas padėti vaikui geriau suprasti jausmus, išspręsti sunkumus, rasti išeitis, priimti ir integruoti skausmingas patirtis. Psichoterapija reikalinga atstatyti ir palaikyti  vaiko, paauglio sveiką asmenybės raidą, lengvinti simptomus.

Darbe su 7-10metų vaikais ir paaugliais iki 16 metų taikau žaidimų, smėlio, pasakų terapiją, asociacijų paveikslus bei daugybę įvairių dailės terapijos metodų, kurie padeda geriau pažinti save ir išveikti susikaupusias emocijas saugiu būdu.
Konsultuoju vaikus, paauglius ir jų tėvus.

Nauja ,,Emocinio palaikymo grupė’ jau nuo 2021m. rugsėjo 17d.!

Dailės terapija:

Sukuria teigiamą emocinį nusiteikimą grupėje
Palengvina komunikacijos procesą su bendraamžiais, mokytoju, kitais suaugusiais. Bendras dalyvavimas meninėje veikloje padeda sukurti tarpusavio priėmimo, empatijos santykį.
Padeda prisiliesti prie tų realių problemų ar fantazijų, kurias dėl kokių nors priežasčių yra sudėtinga aptarinėti žodžiu.
Suteikia galimybę simboliniame lygmenyje eksperimentuoti su įvairiausiais jausmais, tyrinėti ir išreikšti juos socialiai priimtina forma.
Darbas su piešiniais, paveikslėliais, skulptūromis- tai saugus būdas patenkinti polinkį į destrukciją bei savidestrukciją(K.Rudestam).
Dailės terapija padeda perdirbti mintis ir emocijas, kurias žmogus įpratęs slopinti.
Ugdo vidinės kontrolės jausmą. Dailės terapijos užsiėmimai sudaro sąlygas eksperimentavimui su kinestetiniais ir regimaisiais pojūčiais, stimuliuoja sensomotorinių gebėjimų vystymąsi bei bendrai dešiniojo smegenų pusrutulio, kuris atsakingas už intuiciją ir orientavimąsi erdvėje, vystymąsi.
Skatina išreikšti save kūrybiškai, lavina vaizduotę, ugdo estetinę patirtį, vaizduojamosios veiklos įgūdžius bei meninius gebėjimus apskritai.
Padidina žmogaus gebėjimą adaptuotis kasdieniame gyvenime ir mokykloje. Sumažina su mokymusi susijusį nuovargį, negatyvias emocines būsenas.
Efektyvi koreguojant įvairius asmenybės nukrypimus ir augimo sutrikimus. Remiasi sveiku asmenybės potencialu, vidiniais savireguliacijos ir išgijimo mechanizmais.
Leidžia kurti meile ir abipusiu prieraišumu pagrįstus santykius su vaiku, taip kompensuojant galimą jų trūkumą tėvų namuose.

,,Emocinio palaikymo grupė” skirta: 14-15 metų paaugliams,  tai uždara grupė.

Terapinėje grupėje iki 10 vaikų.

Kada: penktadieniais nuo 18:00-20:00.

Kaina: 60 eur už 4 susitikimus, viso 12 grupinės terapijos  susitikimų su galimybe tęsti.

Būtina pirmoji konsultacija/ pokalbis su tėvais ir individualus su vaiku, pradedant lankyti ,,Emocinio palaikymo” grupę.

Registracija vyksta iki rugsėjo 10dienos, vėliau nauji nariai nepriimami.

 

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Elyte

    Elyte

    Menų studija "Džiaugsmo ratas" įsikūrė 2009 m. Pilaitėje. Jos vadovė ir įkūrėja Elytė Krasauskaitė -menininkė, turinti 27-jų metų pedagoginio darbo patirtį, dirba su vaikais, paaugliais ir suaugusiais. Ji veda įvairaus pobūdžio kūrybinius - praktinius seminarus miesto ir šalies mokytojams, bei dalinasi savo patirtimi užsienio šalyse. Veda individualias psichoterapijos sesijas su dailės terapija, taiko dailės terapijos ir daug kitų metodikų psichologinio konsultavimo darbus.