Mūsų paslaugos ir kainos:

Turistinis žygis po apylinkes net ir pirmą kartą sėdintiems ant žirgo ! Kaina- 25 eu/val.

Edukacinė programa vaikams (3-12 metų amžiaus). Jos metu galima žirgus pamaitinti savo atsivežtais skanėstais (jie mėgsta obuolius, duoną ir morkas), žirgą šukuosime, vedžiosime ir , žinoma, jodinėsime. Kaina- 25 eur/val. grupei iki 5 asm.,
​grupei nuo 6 iki 10 asm.- 40eur/val.  Grupei nuo 11 iki 20 ir daugiau asm. 60- eur/val.

Vestuvių ir individualios fotosesijos– 30 eu/val už žirgą. Su mūsų fotografu- 80 eu/val. Du žirgai ir mūsų fotografas-150eur/val.

Šventės žirgyno teritorijoje su pasijodinėjimu žirgais- 50 eu/val. už 1 žirgą. Pavėsinė- nemokamai !

Individualios  treniruotės ir konsultacijos jojimo,  žirgų priežiūros, treniravimo klausimais- 30 eu/val

Norintiems išmokti joti ir sportuoti:

Abonementas 5 val. per 30 d. – 50 €
Abonementas 10 val. per 30 d. – 90 €
Abonementas 15 val. per 30 d. – 120 €

Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris nė karto nebūtų svajojęs apie sėdėjimą ant puikaus žirgo, ramų pasijodinėjimą gamtoje ar pašėlusį lėkimą laukais ir miškais…

Žygiai po apylinkes net ir pirmą kartą sėdintiems ant žirgo ! Tai ne tik puikiai praleistas laikas, tai nauji įspūdžiai ! Pažvelkite į gamtą nuo žirgo nugaros – ji graži ! Maršrutai nesudėtingi, bet nuobodžiauti tikrai neteks. Žygio metu jus lydėsime ir padėsime įveikti kliūtis.

Hipoterapija (gr. arklys ir gydymas) – gydymas arklių pagalba)

Juk net ir paprastas buvimas šalia žirgo sukelia daug teigiamų   emocijų !

Jojimas mažina raumenų skausmą ir įtampą, lavina judesių koordinaciją, pusiausvyrą. Sėdėjimas balne gerina laikyseną, stiprina nugaros raumenis. Ypač dažnai hipoterapija yra taikoma vaikams, turintiems tiek fizinę negalią, tiek psichologinių problemų- padidėja pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, ugdoma atsakomybė.

“Molainių žirgynas” kviečia moksleivius ir jų mokytojus į ekskursijas. Svečius supažindiname su šiais nuostabiais gyvūnais, papasakojame apie jų gyvenimą. Žirgus galima paglostyti, pamaitinti ir, žinoma, pajodinėti ! Galime smulkiau papasakoti specialiomis temomis:
Bendro pobūdžio- tinka pradinių klasių moksleiviams. Vyresniesiems- arklių evoliucija ir biologija, žirgo vaidmuo istorijoje, žirgas ir menas, žirgų sportas ir jo raida,  veterinarijos gydytojo ir žirgininko profesijos. Galime Jums padėti organizuoti piešimo pamokas gamtoje, o muzikos mokytojams- “naktigonę”.
Kaina- 25 eur/val. grupei iki 5 asm., 40eur/val. grupei iki 10 asm., 60 eur/val. grupei 20 ir daugiau asm

Papildomai priimami vaikai į “Jaunojo žirgų mylėtojo” būrelio grupes: ketvirtadieniais nuo 16 val. ir penktadieniais nuo 15 val. Užsiėmimų metu mokysimės apie žirgus, jų elgesį ir anatomiją, juos šukuosime, maitinsime ir, žinoma, jodinėsime. Mokysimės laikyti pusiausvyrą balne ir žirgo valdymo pradmenų.
Būrelis skirtas vaikams nuo 6 iki 10-12 m. Vyresniems siūlome individualių treniruočių abonementus.
Kaina 25 eur/mėn., užsiėmimai vieną kartą per savaitę.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris nė karto nebūtų svajojęs apie sėdėjimą ant puikaus žirgo, ramų pasijodinėjimą gamtoje ar pašėlusį lėkimą laukais ir miškais...

    Žygiai po apylinkes net ir pirmą kartą sėdintiems ant žirgo ! Tai ne tik puikiai praleistas laikas, tai nauji įspūdžiai ! Pažvelkite į gamtą nuo žirgo nugaros - ji graži ! Maršrutai nesudėtingi, bet nuobodžiauti tikrai neteks. Žygio metu jus lydėsime ir padėsime įveikti kliūtis.