,,Varėnės žirgai’’

Jodinėjimas gamtoje; žygiai raitomis ar vežimu; edukacijos; žirgų nuoma filmavimams, fotosesijoms ir šventėms.

„Varėnės žirgai” žirgynas įsikūręs Senojoje Varėnoje, miškų ir Merkio serpantinų apsuptyje. Buvimas su žirgais yra vienas iš būdų geriau pažinti Varėnos kraštą ir jo istoriją iš arčiau.

Leisdamiesi į žygį raitomis ar vežimu, kvėpuosite dzūkiškais šilais, žvelgsite nuo Merkio šlaitų ir lankysite istorines apylinkes. Sustosite pauogauti ar paiškylauti ant Merkio upės ar Glėbo ežero krantų. Žygis gali trukti valandą ar pusdienį, priklausomai nuo Jūsų norų.

Norintys tik susipažinti ir pasibūti su žirgais, gali rinktis žirgų terapiją ant Merkio upės kranto, į kurią įeina: pobūvis gamtoje prie žolelių arbatos puodelio, žirgų kūno kalbos stebėsena ir analizė, žirgo karčių pynimas lauko gėlėmis bei žinios apie žirgininkystės pasaulį.

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    ,,Varėnės žirgai‘‘ edukacija
    Norėdami prisidėti prie žirgininkystės populiarinimo Lietuvoje ir jaunosios kartos švietimo apie santykį tarp žirgo ir žmogaus, kviečiame į edukaciją.
    Edukacinės programos tikslas yra sukurti artimesnį ryšį tarp kiekvieno jos dalyvio ir žirgo. Į veiklas įeina: žirgo istorijos pristatymas; žirgo kūno kalbos stebėjimas ir analizavimas; supažindinimas su kasdieniais žirgo poreikiais bei žirgininko atsakomybėmis; žirgų maitinimas; žinios apie žirgininkystės pasaulį; žirgo ruošimas žygiui; jodinėjimas žirgais arba pasivažinėjimas vežimu gamtoje.

    Programos veiklos ir trukmė gali būti pritaikoma pagal dalyvius.