Muzikos užsiėmimai

Kūdikiams
Vaikams 1 – 3 metų (grupė)
Vaikams 3 – 6 metų (grupė)
Vaikams (šeimų grupė)
Muzikos pamokos vaikams ir suaugusiems individualios (muzikinis raštas, dainavimas, pianinas, gitara, ukulėlė, dūdelė)
Ukulėlės pamokos

Ankstyvasis muzikinis ugdymas sudaro palankias sąlygas harmoningam vaiko augimui ir vystymuisi: vaikai auga stipresni ir sveikesni, anksčiau ir aiškiau pradeda kalbėti, lengviau bendrauja, yra savarankiškesni ir kūrybingesni, vėlesniame amžiuje pasižymi aukštu intelektu ir puikiais pažintiniais gebėjimais.

Muzikuojant formuojamas glaudus vaiko ir tėvelių ryšys, suteikiantis saugumo ir pasitikėjimo jausmą, patenkinantis esminius vaiko poreikius, dėl ko vaikas nurimsta, atsipalaiduoja ir pasiruošęs smalsiai tyrinėti pasaulį. Tėvelių dėmesys ir palaikymas skatina vaikų kūrybingumą, saviraišką, gebėjimą bendrauti, sąveikauti. Muzikinis patyrimas praturtina vaiko jausmų pasaulį, teikia malonumą ir džiaugsmą.

Ankstyvosios vaikystės laikotarpiu susiformuoja pagrindiniai, pamatiniai gyvenimo įgūdžiai, kurie nulemia vaiko potencialias galimybes, jo sėkmę įvairiose gyvenimo srityse. Tai tarsi sėklos, kurios palaistytos Jūsų dėmesiu ir meile, išdygsta. Pažadinkime vaike slypinčias galias! Tegul vaikučiai auga sveiki ir gražūs!

Muzikos terapija

Nėštukėms
Kūdikiams, neišnešiotiems naujagimiams
Vaikams (individualūs užsiėmimai)
Šeimai
Tėvų konsultavimas
MT suaugusiems
Suaugusių konsultavimas
Muzikos terapija siejama su potencialių vystymosi galimybių ir poreikių realizavimu bei sutrikimų korekcija.

Ji teigiamai veikia asmens raidą:

Fizinę: stiprina smulkiąją ir stambiąją motoriką, akių ir rankų judesių koordinaciją, klausos, kalbinius įgūdžius;
Pažintinę: lavina dėmesį, atmintį, skatina aplinkos tyrinėjimą bei pažinimą, intelekto vystymąsi;
Socialinę – emocinę: ugdo emocinį intelektą, skatina pozityvų, konstruktyvų elgesį ir emocijas; lavina socialinius įgūdžius, stiprina pasitikėjimą savimi, saviraišką, kūrybiškumą, vaizduotę.
Suteikia atsipalaidavimą bei teigiamas emocijas.

Vaikų gimtadieniai

Kiekviena šventė stebuklinga. Jai ruošiamės ir ją kuriame širdimi. Tačiau dažnai tėveliams kyla klausimas: Kaip nudžiuginti mažylį? O gi suteikti galimybę patirti nuostabiausius jausmus kuriant, žaidžiant, dūkstant su artimiausiais draugais. Ir būtinai dalyvauti kartu! Tai vaikams suteikia didžiausią pasitenkinimą, juk jie gyvena šios akimirkos stebuklu.

Muzikiniai gimtadieniai, kurių metu kuriame spektaklius, šokame, grojame įvairiais muzikos instrumentais, dainuojame, vaidiname, tampame muzikinės pasakos dalyviais, yra geriausias pasirinkimas, norint visus pradžiuginti ir nustebinti.

Muzikiniai žaidimai sukuria linksmą šventinę nuotaiką, o grojimas muzikos instrumentais suteikia galimybę atrasti ir arčiau pažinti muzikos pasaulį. Be to, yra tiek gražių vaikiškų dainelių, kurias taip smagu dainuoti kartu! O jeigu dar paieškotume talentų tarp svečių, kurie dažnai visai mielai sutinka juos atskleisti, pamatytume, kokie nuostabūs ir kūrybingi žmonės mus supa.

Kviečiame Jus, mielieji, būti šventės kūrėjais ir padovanoti nepamirštamas gimtadienio akimirkas savo mylimiesiems!

Gimtadienio temą ir programą, priemones aptarsime kartu.

Muzikinio gimtadienio trukmė 1 – 1.5 val. ar ilgiau (su meniniais darbeliais)

Vieta: Jūsų organizuojamos šventės vieta arba Muzikos terapijos centro patalpos ( Vileišio g, 12, Vilnius)

Kaina nuo 100 e, sutartinė

Muzikos terapija mergvakariui
Gražiai ir prasmingai

Kiekviena moteris kaip saulė. Savimi, savo šiluma ir gerumu nušviečia aplinkinių gyvenimą, jį kuria gražų ir darnų. Mergvakario šventė yra skirta šiltam, švelniam, moteriškam, mylinčiam jaunosios palydėjimui į naują jos gyvenimo etapą. Todėl kviečiu šią ypatingą akimirką švęsti prasmingai ir gražiai, apsupti jaunąją savo draugystės žiedais – šypsenomis, linkėti, svajoti, dainuoti, žaisti ir tikėti gražia jaunųjų ateitimi.

Štai kelios Mergvakario programos buvimui lauke ar patalpoje. Gali būti pasirinkta viena tema arba švenčiama derinant visų programų elementus, pagal dalyvių nuotaiką ir nusiteikimą.

Archajiška etno programa , kur ugnis ir vanduo, oras ir žemė kviečiami sustiprinti mūsų apeigas – palinkėjimus, skamba archajiškų instrumentų garsai, visos drauge giedame senąsias giesmes (padalinami dainų žodžiai), su protėvių palaikymų palydime jaunąją į naują, gražų, prasmingą, paslapčių ir dovanų kupiną gyvenimą.
Prasmingos ir pakylėjančios dainuojamosios poezijos srautai pakylėja būtį, užburia grožiu ir kviečia pasinerti į šviesius sielos išgyvenimus. Visos dalyvės taip pat kviečiamos dainuoti kartu, pritarti įvairiais muzikos instrumentais. Su dainų tekstais susipažinti ir paklausyti galima čia: www.riedantisaule.lt Taip gražu gali būti tik jūsų mergvakaryje!
Kūrybinės muzikos terapijos programa „Meilės svajonė“ pakvies išmėginti įvairius įdomius instrumentus, kūrybingai, laisvai ir linksmai skambant muzikinėms improvizacijoms – žaidimams pasinerti į nuostabių garsų sūkurį grojant tai, kas „plaukia iš širdies“ ir padovanoti jaunajai besiskleidžiančių svajonių, džiaugsmo ir prasmingų išgyvenimų kupiną šventę.
„Kvapų šokis“ šiai įsimintinai akimirkai. Tai aromaterapijos programa, kurios metu susipažinsime ir praktiškai patirsime kvapnius aromatus. Kaip gerosios fėjos po lašelį meilės, gerumo, pilnatvės sudėsime į „Laimingų namų eliksyrą“, kurį dovanosime jaunajai. O ji galės sukurti sau išskirtinius kvepalus, kuriais nudžiugins save ir mylimąjį, gal net vestuvių dieną.
Jungtinė muzikos terapijos ir aromaterapijos programa apjungiant „Meilės svajonės“ ir „Kvapų šokio“ programas.
Vieta: Muzikos terapijos paslaugų centras (Vileišio g.12, Vilnius), sodybos erdvė Vilniaus raj. (15 min nuo Santariškių) arba Jūsų pasirinkta vieta

Programos trukmė: 1 – 2 val. (pagal susitarimą)

Kaina: nuo 100e, sutartinė

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų k.

Renginių vedimas

Autorinių dainų koncertas gimtadienio progą
Bendruomeninio dainavimo ratas
Vaiko krikštynos
Jungtuvės
Šviesus artimųjų palydėjimas
Šventė – tai įvykis, naujo etapo pradžia, virsmas, kuris gali būti lengvas, džiugus, kupinas atradimų, grožio ir prasmės. Šilta, šviesi ir jauki šventė paliečia giliai ir palieka neišdildomus įspūdžius. Tai, ką išgyvename jos metu, gali mus dar labiau apjungti, suvienyti, dovanoti gražiausius jausmus.

Būtent tokias šventes – kupinas grožio, artumo, meilės – gali dovanoti pasauliui mūsų bendra kūryba, šviesus būvimas kartu.

Šventės eigą, turinį aptarsime kartu, suderinsime su jūsų pageidavimais ir norais.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Nadezda

    Nadezda

    Apie
    Šiltai skambanti muzika sklinda erdvėje – tai yra mūsų susitikimai – mažosios muzikos šventės, kurių laukiame, kurios džiugina ir atneša begalę nuostabių, šiltų, prasmingų patirčių, kur vyksta kūryba, ir ne tik garsų, bet ir širdžių. Būti ryšyje su savimi ir aplinkiniu pasauliu – tai, ko labiausiai trokšta žmogus, net ir pats mažiausias, tai, ką gali atnešti muzika. Per ją skleidžiasi kiekvieno savitumas, joje bendraujame, joje augame, nes ji tobulina iš vidaus, per ją vyksta gyvenimo kūryba, kuri apjungia mus į vieną gražų, darnų žiedą. Muzika išskleidžia sparnus…