POLICIJOS AREŠTINĖ

Jūs esate neteisėtai apkaltinami nusikaltimu, todėl esate pasodinami už grotų korumpuoto policininko, kuris slepia Jus išteisinančius įrodymus. Norėdami ištrūkti iš policijos areštinės turite surasti paslėptus įrodymus, kitaip būsite teisiami ir įkalinti. Jūs turite valandą laiko surasti įrodymus ir pabėgti iš policijos areštinės kol negrįžo policijos pareigūnai.

Žaidimo trukmė: 60 minučių
Žaidėjų skaičius: rekomenduojame 2-6 žmonių komandą
Kambario tipas: galvosūkių kambarys paremtas policijos areštinės tema yra pirmasis Lietuvoje. Policijos areštinėje dominuoja elektroniniai užraktai ir išmanieji prietaisai. Kambaryje parengtos naujos ir dar niekur nematytos galvosūkių užduotys, o tai mūsų kambarį daro dar labiau išskirtinesniu. Dėmesys detalėms, loginis mąstymas ir komandinis darbas yra svarbiausi dalykai policijos areštinės žaidimų kambaryje.

Sudėtingumas: sunkus
Amžius: 13+
Kaina: apsilankymas pabėgimo kambaryje 2 – 4-ų asmenų grupei kainuoja 52 eurai, kiekvieno papildomo asmens dalyvavimas kainuoja papildomai 13 eurų.

INDIANA DŽOUNSAS IR IŠMINTIES SKEPTRAS

Per visą pasaulį pasklido žinia apie išminties skeptra, ši žinia sužavėjo net ir patį didžiausia nuotykių ieškotojo Indiana Džounsa. Jis leidosi i paslaptingą kelionę ieškoti šio išminties skeptro, tačiau patyrusiam nuotykiu ieškotojui kelionė susiklostė nesėkmingai. Mes radome jo daiktus ir užrašus ir norime Jums leisti patirtį nuotykį ir įrodyti, kad Jus galite užbaigti Indiana Džounso kelionę rasdami išminties skeptrą.

Žaidimo trukmė: 60 minučių
Žaidėjų skaičius: rekomenduojame 2-8 žmonių komandą
Kambario tipas: galvosūkių kambarys paremtas Indiana Džounso filmo motyvais ir Lietuvoje šis kambarys neturi atitikmenų. Indiana Džounso ir išminties skeptro kambaryje yra naudojamos moderniausios technologijos, kurios privers nustebti, net ir labiausiai patyrusius žaidėjus. Kambaryje parengtos naujos ir dar niekur nematytos galvosūkių užduotys, kurios privers kiekvieną palaužyti galvą. Dėmesys detalėms, loginis mąstymas ir komandinis darbas yra svarbiausi dalykai Indiano Džounso ir išminties skeptro pabėgimo kambaryje.

Sudėtingumas: sunkus
Amžius: 13+
Kaina: apsilankymas pabėgimo kambaryje 2 – 4-ų asmenų grupei kainuoja 52 eurai, kiekvieno papildomo asmens dalyvavimas kainuoja papildomai 13 eurų.

LAISVALAIKIO ERDVĖ

Švenčiate gimtadienį, šeimos šventė, įmonės vakarėlį, o gal tiesiog norite praleisti smagiai laiką su draugais, ar pažiūrėti varžybas per projektorių? Jūsų laiką ypatinga pavers mūsų laisvalaikio, gimtadienių, švenčių erdvė. Esame paruošę daugybę pramogų
• Projektorius
• XBOX žaidimų konsolė
• KINECT kamerą
• RETRO žaidimų konsolė
• Stalo futbolas
• Stalo žaidimai
• Garso aparatūra.
Taip pat, mūsų erdvėje rasite sėdmaišius, minkštą kampą, didelį stalą, kuris puikiai sutalpins jūsų kompaniją, šaldytuvą, kuris leis, karštą vasaros dieną atsivėsinti gaiviuosius gėrimus.
Nenorit rūpintis maistu? Maistu ir gėrimais galime pasirūpinti ir mes! Išėjus iš pabėgimo kambario jūsų jau lauks karštos picos. Visam picerijos “Čilas” meniu suteiksime 10% nuolaida!

Minimalus laikas: 1val.
Žmonių skaičius: Rekomenduojame iki 15 žmonių
Kambario tipas: Laisvalaikio erdvė, firmos vakarėliai, gimtadieniai ir kita
Kaina: 1val. 45€, Imant laisvalaikio erdvę kartu su mūsų pabėgimo kambariais kaina pritaikoma individualiai.

 

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Atidaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 10:00 - 23:30
  • Antradienis 10:00 - 23:30
  • Trečiadienis 10:00 - 23:30
  • Ketvirtadienis 10:00 - 23:30
  • Penktadienis 10:00 - 23:30
  • Šeštadienis 10:00 - 23:30
  • Sekmadienis 10:00 - 23:30

  Sukūrė Pabegimas3

  Pabegimas3

  Pabegimas.lt - galvosūkių kambarys, skirtas 2-10 žaidėjų komandai