ŠOUMENAI – RENGINIŲ VEDĖJAI 

Tai iš prigimties veiksmo, judesio, geros nuotaikos bei scenos žmonės. Savo darbą mylintys ir kruopščiai jį dirbantys renginių vedėjai iš Klaipėdos! Mes esame tie, kurie ir turi būti šioje sferoje. Kompanijos vadovo Mantauto Sakalausko didesnė nei 13 metų patirtis rinkoje, tiesiog neleidžia daryti net smulkių klaidų planuojant ar organizuojant šventę nei jam, nei komandos nariams.

Mes pasiruošę pakelti galingą veiksmo sukūrį ir įtraukti į jį visus, kurie yra nusiteikę šventiškam ir teisingam veiksmui! Mes pasiruošę protingam Jūsų šventės eigos koordinavimui, kuriame vyrauja taktiškas, subtilus ir teisingas veiksmas, pozityvi ir stipri energija visos šventės metu ir nesvarbu ką švęsite! Profesionaliai ir atsakingai dirbame savo darbą ir nuo to kaifuojam! Susisiekite ir kartu sukursime tikrą, gyvą, linksmą, nuoširdų ir nepamirštamą renginį!

Asmeninės šventės – Vestuvės
Vestuvių organizavimas

Šoumenai Jūsų šventei siūlo paslaugos paketą, į kurį įeina

Renginio vedėjas, asistentas, dj, garso, apšvietimo aparatūra, dovanėlės šventės dalyviams.

Dieninė dalis

Šventės koordinavimas prie bažnyčios ar santuokų rūmų. Svečių sutikimas, nukreipimas į ceremonijos vietą, gyvi žiedlapiai jaunavedžiams sutikti, gėrimų ir vaišių paruošimas ceremonijos metu, svečių vaišinimas, pagalba jaunavedžiams gavus gėles ir dovanas iš sveikintojų

Vakarinė dalis

Linksma šiuolaikiška šou programa nuo jaunavedžių sugrįžimo, nuotaikingi originalūs žaidimai, įtraukiantys visus šventės dalyvius, šventės metu sudėliojami visi akcentai, kurie buvo suderinti individualiai, šokiai ir linksmybės su dj grojamais geriausiais hitais iki pat paryčių!

Ko dar trūksta jūsų šventei?
Rekomenduosime ir padėsime rezervuoti tuos, kuriais pasitikime!

Ilgą laiką dirbdami įvairiuose renginiuose, susipažinome ir palaikome ryšį su žmonėmis, kurie yra savo srities profesionalai, asmenybės, kurios sukuria tikrai kokybišką produktą. Lietuvos muzikos scenos atlikėjai, gyvo garso grupės, instrumentalistai, fakyrai, iliuzionistai, parodijų šou, pramoginių šokių šokėjai, fejerverkai, fotografai, vaizdo operatoriai, gėlės ir dekoravimas, automobilių nuoma ir kt. Viską sustyguosime mes, o Jums beliks tik mėgautis savo švente! Jokių papildomų rūpesčių!

Techninis renginių aptarnavimas

Garsas, įgarsinimas, apšvietimas.
Į Jūsų renginį galime atvežti reikiamo kalibro garso, bei apšvietimo įrangą, sceną, led ekraną, pakylas, garso operatorių atlikėjų įgarsinimui. Trumpai tariant viską, ko tik gali reikėti Jūsų šventės vizijos išpildymui.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Justinas Rupeika

  Sveiki,
  esu profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius Justinas Rupeika.
  Nuo pat mažens dirigavau darželio ir mokyklos aktyviajai komandai, tikriausiai tai lėmė mano pasirinkimą studijuoti "Kultūrinės veiklos vadybą", kurią sėkmingai pabaigiau ir įgavau daug teorinių, bei praktinių žinių, kurias puikiai pritaikiau vesdamas įvairius verslo renginius bei asmenines šventes.
  Charizma, puikūs oratoriniai gebėjimai, originalumas, lankstus humoro jausmas, platus renginio matymas - tai tos savybės, kurios privalomos renginio vedėjui, kad Jūsų šventė taptų įsimintina ir profesionali.

  Esu perfekcionistas, ši savybė visada skatina ieškoti naujų idėjų, nestandartinių sprendimų ir požiūrio į šventės ar renginio programą,

  todėl galiu Jums pažadėti, kad Jūsų šventėje netrūks originalumo!

  Esu Justinas Rupeika arba tiesiog Rupeika. Paprastas, nuoširdus, nestokojantis geros nuotaikos bei energijos vyrukas. Vieni sako, kad jis charizmatiškas, kiti mano, kad jis šiek tiek išprotėjęs, bet aš galiu pasakyti, kad aš tiesiog džiaugiuosi gyvenimu! Būtent tai padeda sukurti nepamirštamas šventes bei renginius, kur aš tik bebūčiau. Didelę dalį mano gyvenimo užima sportas, o ypač esu pamišęs dėl lėkščiasvydžio, tad, kur aš - ten ir skraidanti lėkštė. „Love is in the air!“

  Iki susitikimo Jūsų šventėje!