Apie mus

Esame įsitikinę – pirmadienis taip pat gali tapti proga. Gėlių dėka – pražysta namai, pražysta gyvenimai!

Siūlome

„Pasaulio gėlės“ asortimentą sudaro skintos, vazoninės gėlės, dekoratyviniai augalai, keramika, floristikos reikmenys ir aukštos kokybės dirbtinės gėlės. „Pasaulio gėlės“ ženklu pažymėtuose skyriuose teikiame floristikos paslaugas. Taip pat vykdome apželdinimo darbus (vejų, alpinariumų, gėlynų, dekoratyvinių vandens telkinių įrengimas). Siūlome ir interjero fitodizaino paslaugas, kambarinių augalų persodinimą ir jų priežiūrą, bei konsultacijas. Teikiame ilgalaikės augalų nuomos ir priežiūros paslaugas.

Tikslai
Mūsų tikslas – klientams tiekti aukštos kokybės skintas, vazonines gėles, lauko augalus bei su gėlėmis susijusias paslaugas.

Gėlių pristatymas Lietuvoje
Norite pasveikinti šeimos narį, draugą, giminaitį ar kolegas, kuris yra kitame mieste ar tiesiog maloniai nustebinti mylimą žmogų su šviežių gėlių glėbiu?

„Pasaulio Gėlės“ pristato visoje Lietuvoje – Jums tereikia išsirinkti norimas gėles!

Užsakymo laikas

Kaune – gėles  galime pristatyti ir tą pačią dieną jei užsakymas pateiktas iki 17 val.
Kituose miestuose – pristatymas galimas tik sekančiai dienai (arba išskirtiniais atvejais tą pačią dieną – susisiekus individualiai).

Išskirtinis dėmesys
Laikas ir atstumas ne kliūtis artimą žmogų pamaloninti išskirtiniu dėmesiu. Užsisakykite gėlių ir mes jas pristatysime nurodytu adresu į namus, ofisą, ligoninę ar viešbutį! Gėlių puokštės su norimais saldainiais, skintos gėlės, o galbūt norite kažko savito – galite rinktis užsakymas pagal floristę ir pateikti užsakymą ko išskirtinio norėtumėte, mūsų floristės kruopščiai paruoš Jūsų užsakymą!

Gėlių pristatymo paslaugą galite užsisakyti:
Pirkdami: www.pasauliogeles.lt
Rašydami: [email protected]
Skambindami: 8 37 363512

Franšizė

„Pasaulio Gėlės“ kviečia sukurti pastovų verslą paremtą mūsų idėjomis ir ilgamete patirtimi!

„Pasaulio Gėlės“ yra gėlių mylėtojų bei specialistų įmonė rinkoje esanti nuo 2000-ų metų. Mūsų asortimentą sudaro skintos, vazoninės gėlės, dekoratyviniai augalai, keramika, floristikos reikmenys, aukštos kokybės dirbtinės gėlės. Dalyvaujame aukcionuose ir užsakinėjame gėles iš įvairių pasaulio vietų, todėl turime platų retų gėlių asortimentą. Siūlome paslaugas susijusias su augalais – interjero fitodizainas, ilgalaikė augalų nuoma ir priežiūra. Kaune ir Vilniuje turime 8 gėlių parduotuves, viena iš jų – didmeninė parduotuvė.

Franšizė – tai verslo modelis paremtas jau egzistuojančio verslo idėjomis. Įsigijus franšizės teises, kartu įgaunamas klientų pasitikėjimas – ne vienerius metus teikiamos kokybiškos paslaugos, platus prekių asortimentas užtikrina prekės ženklo patikimumą. Klientai vertindami anksčiau suteiktas paslaugas, nedvejodami sugrįžta bei dalinasi rekomendacijomis. Paprastai, naujo verslo pradžia kelia daug klausimų, neaiškumų, o išliekantis rizikos faktorius ilgai neramina. Taip pat, vis sunkiau pranokti esamus konkurentus, nuo nulio užauginti su kokybe ir pasitikėjimu siejamą vardą.
Pagrindiniai privalumai franšizės gavėjui:
Žinomas prekinis ženklas
Jūsų verslo pradžia nuo 1€
Patikrintas gėlių parduotuvės verslo modelis
Reguliarūs mokymai bei operatyvus palaikymas
Masto ekonomija (patikimi tiekėjai, optimalus tiekimas ir t.t.)
Bendra prekybinio tinklo rinkodara bei marketinginis palaikymas
Susisteminta veikla (naujos technologijos, standartai, procedūros ir t.t.)
Štai kodėl franšizė puikus būdas sėkmingai startuoti norimoje srityje – mažesnė rizika, išdirbtas prekės ženklas, kasdien besiplečiantis lojalių klientų ratas.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Apie mus
    Esame įsitikinę – pirmadienis taip pat gali tapti proga. Gėlių dėka – pražysta namai, pražysta gyvenimai!