Anglų kalbos programa

Anglų kalbos programa skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams nuo 3 metų. Mokomoji medžiaga parengta pagal Makmilano, Oksfordo ir Longmano ankstyvojo anglų kalbos mokymo programas ir orientuota į mokytojo ir vaiko bendradarbiavimą. Ją naudodami padėsime mažyliui suvokti pagrindinius anglų kalbos reiškinius, skatinsime kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir smalsumą. Per anglų kalbos pamokėles vaikai dalyvauja įvairioje veikloje, kuria vystomi judėjimo, kalbos, mokslo, gamtos, meno (muzikos ir tapybos) ir vaidybos gebėjimai.

Vasaros stovyklos

Kasmet birželio ir liepos mėnesiais „Mažieji šnekučiai“ kviečia: vasaros anglų kalbos dienos stovykla „HELLO, VASARA!“ 5-10 metų vaikams. Šį stovyklą tai ne tik anglų kalbos pamokos, bet ir kūrybiniai užsiėmimai ir aktyvus judėjimas gryname ore.Daugiau informacijos apie stovyklos datas, vietas, kainas, nuolaidas, programą, temas, tvarkaraštį ir kt. skaitykite puslapyje „naujienos“, informaciją pasirodys prieš stovyklas.

Lietuvių kalbos programa

Mūsų programos yra skirtos mokytis lietuvių k. ikimokykliniame amžiuje ir visiškai atitinka bendruosius augančios asmenybės poreikius.Vaikai pagal savo žinių lygį ir amžių skirstomi į lygius. Pamokėlės vedamos 3-4 m., 5-6 m. ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Pamokėlių turinys ir temos susietos su ikimokyklinio amžiaus vaiko kasdienybe ir patirtimi, tad yra aktualios ir prasmingos. Temos pabaigoje vaikai pakartoja įgytas žinias.

Mūsų pamokėlės nėra nuobodžios – jos trumpos, puikiai tinka ikimokyklinukams, nes yra smagios kaip žaidimas, nereikalauja pastangų, nesukelia įtampos.

Kalbų kalvė

Kalbų kalvė – bendrinės anglų kalbos kursai suaugusiems (pradedantiesiems ir pažengusiems).Kurso trukmė : 60 ak valPamokų skaičius  per savaitę: 2k. po 1 ak. val
Lygis nuo A0 iki C2
Grupės dydis iki 10 asmenų.
Kursų metu: Mokomasi pagrindinių gramatikos taisyklių.
Turtinamas aktualiausių temų žodynas.
Lavinami šie kalbos įgūdžiai: kalbėjimo, rašymo, klausymo, skaitymo.
Naudojamos naujausios anglų kalbos mokymo metodikos.
Kursus veda kvalifikuoti, patyrę bei talentingi dėstytojai.

Anglų kalbos pamokos ir lietuvių kalbos pamokos su „Mažaisiais šnekučiais“ – tai smagūs žaidimai panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. Vaikai įtraukiami į linksmas užduotėles, daineles, vaidinimus, atlieka daug kūrybinių, saviraišką skatinančių užduočių. Tokiu būdu spartėja ne tik kalbos, bet ir bendrųjų kompetencijų įgūdžiai, pavyksta sėkmingiau pasiruošti mokyklai

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sveiki, esu Dalia Gečaitė-Brasiūnienė

  2012 metais įkūriau viešąją įstaigą „Mažieji šnekučiai“ ir esu jos direktorė. Man ne visai tinka šis pareigų pavadinimas, nes kartu esu ir metodininkė, mokytoja, administratorė, konsultantė bei visų kitų svarbių reikalų šioje įstaigoje darytoja. Visų pirma jaučiu milžinišką atsakomybę už vaikus, pamokų kokybę, tėvelių lūkesčius, mokytojų darbo sąlygas. Mano darbas nuostabus – kasmet didelis būrys mažųjų mokinukų mokosi anglų kalbos bei tobulina kitas savo kompetencijas.

  Idėja apie šią mokyklėlę kilo 2011 metais. Pati auginu 4 vaikus, tad vaikų aktualijos, poreikiai bei lavinimas buvo ir yra kasdienis rūpestis, aplink juos sukasi mano pasaulis.

  Baigiau anglų kalbos filologijos studijas su mokytojo kvalifikacija. Domėjausi ir aiškiai mačiau augančias ikimokyklinio anglų kalbos mokymo tendencijas pasaulyje bei augantį anglų kalbos poreikį Lietuvoje. Labiausiai širdį glosto, kai mažųjų mokinukų tėveliai pasakoja, kaip užsienyje vaikai panaudoja anglų kalbos žinias bendraudami, kai tėveliai mato vaikus žaidžiant ar dainuojant angliškai, kai vaikams daug lengviau mokytis mokykloje, nes jie jau atsineša į pamokas nemažą bagažą žinių iš darželio anglų kalbos pamokėlių.
  Pamokų tikslas – suteikti vaikams žinių, naujų patyrimų, džiaugsmo, kurį jie patiria smagių užsiėmimų metu. Juk visas šis turtas padeda formuoti visavertę, savimi pasitikinčią, protingą ir laimingą asmenybę.