Apie mus

Norintiems pailsėti ir turiningai praleisti laiką – Jūsų laukia erdvi kaimiško tipo prabangi sodyba su etnografiniais elementais.
Ji įsikūrusi pačiame Vištyčio miestelyje ant gražaus 1660 ha ežero kranto (10 m nuo ežero). Sodyboje pastatyti aštuoni rąstiniai namai, turintys modernią vidaus įrangą ir visus patogumus. Tai ideali vieta mėgstantiems ramų bei aktyvų poilsį. Mėgstantiems šurmulį ir pramogas – paruošta puiki pokylių salė, talpinanti 65 žmones – puikus pasirinkimas švęsti jubiliejus, šeimos bei kitas šventes.

Svečiams pageidaujant, galime suteikti ne tik nakvynę, bet ir paruošti pusryčius bei visapusį aptarnavimą. Čia Jus rasite visus miesto patogumus jaukioje kaimiškoje aplinkoje. Sodyboje jūsų lauks 7 kubilai, dvi pirtys, iš kurių viena – stiklo kupolas su vaizdu į ežerą. Šioje sodyboje visada puiku!

Visais metu laikais galite pasimėgauti karštuose kubiluose (japoniška pirtis). Pavasarį atversite langus ir Jus maloniai nuteiks atbundanti gamta. Vasarą iš miego žadins ir ilgai miegoti neleis viliojanti vasaros saulė, vandens sportas, 14 vietų pramoginis laivas, vandens slidės ir elektrinės valtys. O išsiilgusių gamtos ramybės laukia žvejyba, malonios dienos bei vakarai besiirstant valtelėmis, vandens dviračiais. Taip pat Jūsų laukia naujai įrengtas šildomas baseinas su vandens čiuožykla.

Lietingą, vėjuotą rudenį ežero bangų mūša, besidaužanti į ežere stovinčios pavėsinės kraštus, primins pasibaigusią vasarą. Vėsiais, žvarbiais rudens bei žiemos vakarais padės susikurti romantišką nuotaiką bei visada sušildys ir leis pasvajoti jaukus židinys. Mėgstantys sportą, jėgas galės išbandyti krepšinio aikštelėje, pažaisti biliardą, stalo tenisą, oro riedulį arba pailsėti sporto klubo treniruoklių salėje. Žiemą Jūsų laukia slidinėjimo trasos su slidinėjimu naktį (turime nuomoti VIP klasės slides), ledo ritulio aikštele, pasivažinėjimas žirgo traukiamomis rogėmis.

Ekstremalių pojūčių mėgėjams siūlome pasivažinėti sniego motociklais. Visais metu laikais autobusiuku arba dviračiais organizuojamos ekskursijos po lankytinas Vištyčio vietas. Turėsite galimybę aplankyti Vištyčio regioninį parką, liaudies muziejų, visus tris piliakalnius, bažnyčią, šventąjį šaltinį, pamatyti didįjį Vištyčio akmenį bei susipažinti su Vištyčio istorija. Čia jus pamatysite daugiau negu tikitės!

Sodyboje galite naudotis ir bevieliu internetu. Kiekvienas namelis turi savo teritoriją, pavėsinę, kepsninę, savo kubilą.

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sodybos nuoma vestuvėms bei šventėms ant Vištyčio ežero kranto.