Renginių organizavimas, pravedimas, atrakcijos. Mums patinka tai ką mes darom 🙂

Paslaugos

EKSTREMALIOS ATRAKCIJOS , PRAMOGOS GAMTOJE

„Zapų“ lenktynės
Spauskite gazą iki dugno ir aplenkite varžovus!

Greitis, azartas ir nuolatinės varžybos – būtent tai, apie ką sukasi Jūsų draugų rato pokalbių temos? Visuomet žavėjotės automobilių sportu? Siūlome galimybę išbandyti savo ir draugų vairavimo sugebėjimus varžantis „zapų” lenktynėse. Judrumas, budrumas, azarto troškimas – būtinos sąlygos, norintiems nugalėti! Strateguokite, spauskite gazą ir pelnykite pergalę!
Zapų varžybos – tai netradicinės mašinų lenktynės, kurių metu sukaupsite begales puikių emocijų ir įgysite įdomios patirties. Mūsų suorganizuotose lenktynėse pasijusite lyg tikrose varžybose, kur startą ir finišą skelbs teisėjai, o kiti šventės dalyviai taps sirgaliais, palaikančiais vieną ar kitą komandą. Tai sukurs tikrą lenktynių atmosferą!

Šaudymas į taikinius

Šaudymas į taikinius – puiki pramoga taikliesiems ir gera proga pasitreniruoti nepatyrusiems. Mes jums siūlome:
• Šaudymą lankais, arbaletais, strėlėmis į dartus, garpūru ir iš patrankų;
• Šaudymą į judančius ir stacionarius taikinius, molines lėkštutes, puodus.
Šie šaudymai vyksta pagal instruktorių sukurtas taisykles, atsižvelgiant į visus saugumo reikalavimus ir pasirūpinus jūsų sveikata. Yra įvairių technikų, kaip palengvinti ar pasunkinti šį žaidimą: šaudyti viena ar dviem rankomis, judant ar sustingus. Yra svarbu ir tai, kokią techniką pasirinksite: taikytis viena ar abiem akimis, pagal vamzdį. Nepamirškite atsižvelgti ir į apšvietimą. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į stovėseną, rankų, galvos padėtį, kvėpavimą.

Džipų atrakcija

Džipų atrakcija – ekstremalus laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau kita vertus, važiavimas džipu yra ypatingai saugus – sėdite aukštai, puikiai matote aplinkinius vairuotojus ir kelią, galite būti ramus, jei kas nors ir įvažiuos – nukentės labiau nei jūs. Žinoma, šios atrakcijos metu jus lydės instruktoriai, kurie taip pat papasakos apie transporto priemonės valdymą.
Jei dažnai sapnuojate ir svajojate apie pasivažinėjimą džipais, pakaks svajoti – patys išmėginkite, ką reiškia vairuoti šią didelę ir galingą transporto priemonę ir pajuskite galią įveikti visus sunkumus! Tai ypatingai smagi atrakcija tiek išbandant jėgas ir savo sugebėjimus individualiai, tiek varžantis su draugais ar kolegomis.

Zorbas

Kalnu žemyn 360° kampu link debesų

Ar jums teko girdėti apie nenuilstantį, jaunystės, džiaugsmo ir laisvės valdomą, pirmykščio žmogaus prisirišimo prie gamtos simbolį – graiką Zorbą ir jo stebuklingąjį šokį? Jei ne – nenusivilkite, mes čia visai ne apie tai.
Zorbas – tai labai smagus ir šiek tiek ekstremalus sportas, kurio metu du žmonės saugiai pritvirtinami skaidraus kamuolio-burbulo viduje, tuomet jis pripučiamas ir paleidžiamas nuo kalno. Taip pat šis kamuolys yra pritaikytas ir nusileidimui ant vandens.
Kokios emocijos apima besileidžiant – sunku nuspėti. Nebijok išbandyti, juk ir tau visuomet buvo smalsu pajusti žemės apvalumą ir sužinoti, koks jausmas apversti pasaulį aukštyn kojomis!

Kojotai

Kojotai – ne gyvūnai, o smagus komandinis žaidimas visai šeimai!

Kojotai, pagaminti iš žaginio (rąstas neapkapotomis šakomis, primenantis kopėčias) – tai komandinis žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kuris sugebės greičiau nueiti tam tikrą atstumą nenukritus. Šis žaidimas iš tiesų smagus ir dalyviams, ir žiūrovams. Smagu draugiškai pasijuokti iš nuopolių ir su nuostaba stebėti, kaip toli galite nueiti ant šių „medinių kojų“. Žaidžiate kelių žmonių komandoje – vienas stojasi ant kojotų ir bando eiti, o kiti pora žmonių iš šonų stengiasi prilaikyti ir išsaugoti dalyvio pusiausvyrą tvirtų guminių virvių pagalba. Šio žaidimo metu išmoksite pasitikėti savo komandos nariais ir tikrai smagiai praleisite laiką.

Viduramžių kovos
Susipažinkite su viduramžių kovos tradicijomis

Viduramžiai išties labai paslaptinga epocha, žavinti savo išskirtine kultūra, architektūra ir gyvenimo būdu. Riterių kovos – tai įspūdingas reginys, pritraukiantis kiekvieną. Spindintys ir iškilmingi šarvai, didelio svorio geležiniai kalavijai, jaudinančios kovos stengiantis sužavėti savo mylimąją bei žavinti, spalvinga apranga ir vėjyje besiplaikstančios žygių vėliavos – tai tik maža dalis to, ką pamatysite pas mus. Jus taip pat žavės damos savo įspūdingais apdarais ir nepriekaištingomis manieromis.
Siūlome vakarėlius viduramžių tematika – išmėginti riterių aprangą bei kovos techniką, įdomius komandinius žaidimus, susipažinti su istorija bei gyvenimo būdu ir puikiai praleisti laiką.

Ugnies šou
Magiška ir užburianti šventės kulminacija

Norite paįvairinti savo šventę, suteikti dalyviams naujų pojūčių ir surengti tikrai efektingą atrakciją – ugnies šou yra puikus sprendimas! Pasinaudokite mūsų paslaugomis, į kurias įeina:
• Šokiai su ugnimi, skambant užburiančiai muzikai;
• Maži kameriniai pasirodymai arba įspūdingi šou su didelėmis masuotėmis, ugnies efektais, liepsnojančiomis skulptūromis;
• Atliekame įvairiais stiliais – ir viduramžiškai, ir šiuolaikiškai;
• Jums pageidaujant galime naudoti kūno tapymą, įvairių spalvų ugnį bei gyvą muziką.
Įspūdinguose fakyrų šokiuose, sukuriančiuose išskirtinę atmosferą jūsų šventes metu, atsiskleis liepsnos grožis ir jūs tapsite ne tik žiūrovais, bet ir paslaptingųjų ugnies apeigų dalyviais.

Tiras
Šaudyk saugiai ir tinkamai įrengtoje šaudykloje

Tiras – tai smagi ir dinamiška pramoga, neįsivaizduojama be:
• Pneumatinių, šaunamųjų ginklų;
• Judančių, netradicinių arba statiškų taikinių;
• Galimybės pasirinkti norimą nuotolį;
• Užvedančio šaunamųjų ginklų garso, skatinančio azartą (jis neviršija leistino nustatyto garso decibelų);
• Parako kvapo;
• Uždaros arba pusiau uždaros patalpos.
Skandinavų mitologijoje tiras buvo vienarankis, visų gerbiamas pergalės dievas, tačiau tam, kad neliktumėte tik su viena ranka, prieš žaisdami turite išklausyti apmokymus ir naudotis visais saugumo reikalavimais. Kviečiame išbandyti savo taiklumą ir smagiai praleisti laiką, o galbūt net ir užsitarnauti pergalės dievo vardą!

Šratasvydis

Šratasvydis – pramoga, subalansuota vyrams, bet puikiai tinkanti ir moterims! Juk dabar dailiosios lyties atstovės ne ką mažiau iniciatyvios ir mėgstančios ekstremalias užduotis! Tai aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, sužadinantis kario instinktus. Šratasvydis reikalauja pavienių žaidėjų ar visų komandos dalyvių strateginių planavimo įgūdžių, komandinio darbo, akylumo ir greitos reakcijos atskleidimo. Atskleiskite šiuos sugebėjimus ir pelnykite pergalę! Šratasvydžio privalumai:
• Skatina aktyvumą;
• Lavina reakciją;
• Ugdo greito mąstymo įgūdžius.
Kiekvienas dalyvis aprūpinamas tiek reikalinga apranga, tiek visu ginkluotės arsenalu. Dalyvių skaičius neribojamas – svarbu iš anksto pranešti norinčiųjų pasivaržyti šioje rungtyje žmonių skaičių. Šratasvydžio pramogą organizuojame Jūsų pasirinktoje vietoje.

Šaudymas iš šautuvo į skrendančias lėkštes

Šaudymas į lėkštes – ne vandalizmas, o smagi atrakcija!

Šaudymas į lėkštes – tai populiarus užsiėmimas, išpopuliarėjęs jau Smetonos laikais. Šaudančiojo tikslas – numušti skrendančią molinę lėkštutę (anksčiau jos būdavo vadinamos „moliniais balandžiais“, o šis šaudymas – „stendiniu“). Žaidėjas, naudodamasis šautuvu, užtaisytu dviem šoviniais turi numušti lėkštę tol, kol ji dar skrenda ore.
Šio šaudymo metu būtina dėvėti ausines arba kitas klausą apsaugančias priemones, norint apsisaugoti nuo sveikatai pavojingų pasekmių. Taip pat turėtumėte mūvėti ir akinius, taip apsaugodami akis nuo atsitiktinų lėkščių skeveldrų. Tai pagrindinės taisyklės, kurių būtina laikytis, su kitais saugumo reikalavimais taip pat supažindins instruktoriai.

Pramogos vandenyje

Plaukimas baidarėmis

Užteks nardyti betono jūroje – plaukiame baidarėmis!

Plaukimas baidarėmis Dubysos upe – tai ir sportas, ir smagus laisvalaikio praleidimo būdas nuostabioje gamtoje, kuriam nereikia jokio išankstinio pasiruošimo. Tačiau naudinga žinoti keletą patarimų:
• Pasirūpinkite patogia avalyne ir drabužiais;
• Apsauga nuo saulės, vabzdžių bei lietaus;
• Elektroninius prietaisus įsidėkite į neperšlampamus maišelius arba palikite namuose;
• Pasiruoškite smagiam išbandymui ir naujam gamtos pažinimui.
Plaukti galite dienos ir nakties metu – kelionės trukmė priklauso nuo pageidavimo. Taip pat galime suorganizuoti orientacinį žaidimą „Piratų žygis“ su dienos atrakcijomis ir vakarine „piratiška“ programa, įtraukiant visus dalyvius į lobio paiešką.

Plaustas

Mėgstate vandens pramogas ir norite išbandyti ką nors naujo? Siūlome pamėginti pasiplaukiojimą plaustais jums patinkančiame vandens telkinyje! Plaukimus organizuojame įvairiuose Lietuvos ežeruose ir upėse, todėl netenka sukti galvos dėl įrangos bei reikiamų priemonių ieškojimo ir transportavimo paslaugų.
Plaustas – tai pramoga, puikiai tiksianti įmonių kolektyvams, šeimoms ar draugų kompanijoms. Pasiplaukiojimo metu ne tik pasigrožėsite Lietuvos gamta, bet ir patirsite ekstremalius pojūčius, ugdysite kolektyvinį darbą, bendrumo jausmą. Ši pramoga subalansuota šiltuoju metų laiku, tačiau viskas priklauso nuo dalyvių nusiteikimo bei nuotaikos.
Plaukimo metu pasirūpinsime Jūsų saugumu ir suteiksime gelbėjimosi liemenes. Tad nepraleiskite progos išmėginti savo kolegos, draugo ar giminaičio jėgas drauge iriantis plaustu!

Pripučiami kamuoliai

Pripučiami kamuoliai – puiki atrakcija mėgstantiems pajudėti ir išbandyti ką nors naujo. Ši pramoga subalansuota įvairaus amžiaus žmonėms ir gali būti taikoma tiek ant žemės, tiek vandenyje. Dar nežinote, kas tai? Padėsime:
• pripučiami kamuoliai – žaidimas, nereikalaujantis tam tikro fizinio pasirengimo;
• pramoga pritaikoma ant žemės (patariama pasirinkti vietą ant nedidelio kalno) ar ant vandens;
• žaidimo metu į kiekvieną kamuolį įleidžiamas vienas asmuo, kuris pagal užduotį gali ridentis nuo kalno ar atlikti paskirtas užduotis ant vandens paviršiaus.
Kviečiame išbandyti pasivaikščiojimą vandens paviršiumi ar ridenimosi nuo kalno jausmą! Siekiant pramogą padaryti dar įdomesne – komandas pakviesime pasivaržyti!

Vidaus pramogos

Konjako degustacija

Išlaisvinkite išskirtinį konjako skonį
Konjakas – brendis, gaminamas Prancūzijos Konjako miesto apylinkėse, jis daromas iš vyno spirito, turi būti subrandintas prancūziško ąžuolo statinėse ne mažiau nei dvejus metus ir yra pagamintas dvigubos distiliacijos būdu. Konjako degustacija – tai puiki proga labiau pažinti šį gėrimą:
• Susipažinsite su konjako kilme, istorija, atsiradimo legenda;
• Sužinosite apie vartojimo kultūrą, naudotinas taures;
• Bus papasakota apie konjako rūšis, galėsite jas palyginti.
Ar žinojote, kad konjaką rekomenduojama gerti mažais gurkšneliais iš nedidelės tulpės formos taurelės tam, jog aromatas ir skonio receptoriai išsiskirtų palaipsniui? Iš pūstos taurės gėrimo aromatas ir subtilus skonis neatsiskleidžia, nes alkoholis ir laipsniai jį nustelbia.

Hipodromas

Hipodromas – senovės įrenginių kompleksas, kuris buvo skirtas žirgų lenktynėms ir pasirodymams rengti. Šalia pagrindinio tako buvo įrengtos tribūnos žiūrovams ir teisėjų aikštelė, iš kurių visi susirinkę stebėdavo neeilinius eikliųjų žirgų pasirodymus ir jojimo meistrų valdymo sugebėjimus. Šiais laikais hipodromo funkcijas iš dalies primena ir atlieka žirgynai, šalia kurių įrengti žirgų maniežai, arklidės.
Jei norite savo šventei suteikti dar daugiau žavesio, o svečius priversti gerokai nustebti – siūlome išbandyti šį žaidimą. Jį be jokio vargo galima žaisti tiek patalpų viduje, tiek lauke, todėl besikeičiančios oro sąlygos renginio dieną Jūsų neišgąsdins. Mes pasirūpinsime viso žaidimo parengimu ir taisyklių paaiškinimu.

Garinė pirtis

Atpalaiduokite kūną ir sielą Garinės pirties paskirtis ne tik poilsis, bet ir sveikatos stiprinimas. Tiek pirties mylėtojai, tiek sveikos gyvensenos specialistai …

Sportinis stalo pokeris

Sportinis pokeris – tai puiki alternatyva tiems, kurie nenori rizikuoti savo santaupomis, tačiau mėgsta azarto pojūtį. Sportinio pokerio metu dažniausiai varžomasi dėl rėmėjų įsteigto prizo. Žaidimas reikalauja intelekto, matematinių žinių ir psichologinių įgūdžių – juk dažnai apie pokerį sakoma, kad tai žaidimas ne kortomis, o žmonėmis, pasitelkiant kortas… Kai pinigai nėra svarbiausias tikslas – pagrindiniu iššūkiu tampa noras nugalėti, pergudrauti varžovą tik dėl sportinio intereso. Tiesa, šiame žaidime nemažą vaidmenį vaidina ir sėkmė, tad jei esate tas, kurį ji lydi – išnaudokite pasitaikiusias progas! Jums ir Jūsų svečiams suorganizuosime tikrą sportinio pokerio turnyrą, kur galėsite dar geriau pažinti draugus ir kolegas.

Šaškės

Įsisukite į šaškių pasaulį…

Labiau už aktyvią veiklą vertinate protinę mankštą? O gal tiesiog norite pailsėti po aktyvių pramogų ir pramankštinti smegenėles? Su draugais išbandykite šaškių turnyrus! Čia nugalės ne jėga, o proto galia! Nepamirškite akylumo – numatykite savo ir varžovo galimus žingsnius, užkirskite kelią galimai nesėkmei ir pajuskite pergalės skonį! Šaškės – puiki proto mankšta, kuri:
• gerina atmintį ir matematinius sugebėjimus;
• lavina loginį ir operatyvinį mąstymą;
• moko priimti sprendimus netikėtose situacijose;
• atveria galimybes pažinti žmonių psichologiją.
Pasiruoškite kelionei į šaškių šalį, kur pergalės jausmą greitai gali pakeisti pralaimėjimo ženklai, o dramatiškiausios situacijos, komplikuotos situacijos gali išpranašauti triumfą!

Protų mūšis

Pamankštinkim smegenėles!

Protų mūšis – tai smagus intelektualinis žaidimas, kurio metu pramoga ir protinė veikla yra derinamos kartu. Žaidimo dalyviai gauna suktus klausimus iš įvairių sričių. Protmūšis nuo viktorinos skiriasi tuo, kad atsakymų į klausimus žinoti nereikia, tačiau viską galima išmąstyti. Užduotys būna labai įvairios: muzikinės, vaizdinės, intelektualinės, reikalaujančios greito mąstymo ir žaibiškos reakcijos.
Tai ypač gera pramoga rengiant įmonės šventes – per šį žaidimą pažinsite, kuris kolega turi natūralių lyderio savybių, kuris geriausiai moka argumentuoti ir apginti savo nuomonę, o kuris yra tyliausias ir nedrąsiausias. Išlaisvinkite kūrybiškumą, ilgai negalvokite, susiekite asociacijas ir laimėkite!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Romas

    Romas

    Renginių organizavimas, pravedimas, atrakcijos. Mums patinka tai ką mes darom :)

    1 žmogus įsiminė šią vietą