Sveiki, esu Deimantas Zinkevičius – esu klinikinis psichologas, licencijuotas medicinos psichologas, psichoterapeutas-kandidatas.

Profesinės patirties įgijęs tiek privačioje praktikoje, tiek medicinos klinikose. Specializuojuosi individualiame suaugusiųjų bei paauglių psichologiniame konsultavime. Darbe remiuosi sisteminiu požiūriu, todėl vertinu kiekvieno kliento gyvenimo konteksto unikalumą, gilinuosi į psichotraumatologijos sritį.
Tikiu, kad psichologo konsultacijos – tai erdvė, kurioje geriau įsisąmoninsite savo gyvenimišką patirtį, suprasite kylančių sunkumų daugybinį priežastingumą, vyraujančių vidinių konfliktų prasmę, susikursite savęs ir pasaulio matymą, atrasite naujus veikimo ir reagavimo būdus, geriau suprasite elgesio motyvus. Tai galimybė lygiavertiškume ir nevertinančiame santykyje turėti korekcinę santykių patirtį, keisti disfunkcinius elgesio modelius.
Kreipkitės, jeigu: patyrėte trauminių ar stresinių patirčių; išgyvenate asmeninę krizę; patiriate sunkumus santykiuose; iškyla sunkumų prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių; patyrėte netektį; išgyvenate nerimą (pvz. panikos atakas, socialinį nerimą ar kt.) ar nuotaikos sunkumus; susiduriate su savivertės ir nepasitikėjimo savimi problemomis; norite labiau pažinti save ir ugdyti savo asmenybę.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sveiki, esu Deimantas Zinkevičius

    Klinikinis psichologas, psichodinaminės krypties psichoterapeutas (kandidatas)