Psichologo konsultacijos

Profesionalios psichologės psichoterapeutės konsultacijos Vilniuje arba internetu. Konsultacijos vyksta darbo dienomis ir šeštadieniais. Konsultacijos paremtos psichologiniu konsultavimu ir kognityvine elgesio psichoterapija. Susitikimų metu vyksta ne tik pokalbis, bet ir praktiniai užsiėmimai, taip pat norintiems padirbti papildomai su savimi duodamos užduotys ir literatūra į namus, taip skatinant greitesnį progresą.

Konsultacijos  kainos:

50 eurų individuali konsultacija; (50 min.)

60 eurų šeimos/poros konsultacija (trukmė 1 val.); Esant poreikiui 1,5 val. – 70 eurų.
Konsultavimasis laiškais – 30 eurų atsakymas į vieną laišką. 5 laiškai – 100 eurų.

Iki malonaus!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Laba diena,

  Esu psichologė-psichoterapeutė Birutė Kazlauskienė. Teikiu psichologinę, psichoterapinę pagalba individualiai bei poroms/šeimoms. Pagalbą teikiu suaugusiems ir paaugliams. Konsultuoju remdamasi kognityvine elgesio psichoterapija. Man pasisekė, nes dar besimokydama mokykloje supratau, kad man yra įdomus žmogus ir jo elgesys, tad aiškiai žinojau, kad mano pašaukimas – psichologija. Be galo esu laiminga, galėdama žmonėms padėti siekti geresnės savijautos bei gyventi gyvenimą tokį, kokio nori.

  Dar studijuojama universitete jau savanoriavau teikdama emocinę parama ,,Jaunimo linijoje“. Vėliau patirtį teko kaupti dirbant ligoninėje, priklausomybių reabilitacijos centre, globos centre bei privačioje praktikoje.

  Esu baigusi klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. Vėliau baigiausi kongnityvinę elgesio psichoterapiją Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Nuolat toliau gilinu žinias, lankausi tiek užsienio dėstytojų, tiek LIetuvos dėstytojų seminaruose. Esu GIMK (Globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programa) atestuotas asmuo.

  Psichologinę pagalbą teikiu daugiau nei 9 metus, per juos įgijau itin daug patirties, kurią džiaugiuosi galėdama padovanoti atvykstantiems žmonėms. Kiekvieną žmogų priimu kaip unikalų su jo unikalia patirtimi. Kiekvieno istorija man rūpi ir saugau ją saugiai laikantis visų profesinės etikos standartų.

  Susisiekti su manimi galite:

  el. paštu: [email protected] ;
  telefonu: +37062730526.
  Konsultacijos vyksta darbo dienomis ir šeštadieniais kabinete arba nuotoliu per susitarta programėlę.

  Šilti linkėjimai!

  Birutė

  Sutarus laiką, tačiau pasikeitus planams, konsultacija atšaukiama mažiausiai prieš 48 valandas. Kitu atveju, šis laikas lieka rezervuotas jums ir yra apmokestintas pilna konsultacijos kaina (išskyrus ligos atvejus).