Ugdymas, Sportas Psichoterapija Kaina nuo40,00€

Renata Kalpakovaitė – Geštalto psichoterapija (gyvai ir online)

Goštauto g. 8, Vilnius

Kai nepasitikėjimas, nerimas, stresas, santykių problemos, baimės, netektys, ir kt. užtemdo kasdienybę tampa sunku pamatyti realybę. Terapija padeda įsisąmoninti tai, kas vyksta ir keisti kryptį.

Kviečiu patirti terapiją ir pažinti, pajusti savo poreikius, emocijas, ribas, baimes, nerimo priežastis, nusistovėjusius elgesio modelius, pasitikrinti, kokie įsitikinimai yra savi, o kurie – primesti, kurie veda į priekį, o kurie – stabdo nuo pokyčių ir izoliuoja. Pokytis įvyksta kontakte, nes nesusikalbėjimai, įsiskaudinimai, išdavystės ir kiti randai atsirada santykyje su žmonėmis. Praeities įvykių pakeisti neįmanoma, galima juos „prikelti“, išjausti ir „uždaryti“ saugioje aplinkoje, įsisąmoninti faktą ir grįžti iš “ten ir tada” į “čia ir dabar”. Terapijoje vyksta įsisąmoninimas ir pokytis ne tik mentaliai, bet ir kūno lygmenyje (juk visos emocijos gyvena kūne).

Savo darbe su klientais taikau geštalto psichoterapijos principus bei kūno psichoterapijos žinias. Geštalto psichoterapija – tai humanistinė egzistencinė psichoterapijos kryptis, kuri į žmogų žiūri holistiškai. Mintys, emocijos ir kūno pojūčiai yra vienodai svarbūs ir iškalbingi. Terapijos tikslas – lavinti sąmoningumą ir įgalinti žmogų laisvai rinktis ir gyventi savo gyvenimą ne pagal šabloną, bet atskleidžiant didžiausią savo potencialą. Žmogus ne tik susigrąžina tikėjimą, kad gali, bet terapijos metu, nauji patyrimai ir įsisąmoninimai formuoja ir praplėčia kliento pasaulio galimybių ribas.

Esame turtingi informacijos gausa su rekomendacijomis bei instrukcijomis, kaip gyventi ir spręsti visas problemas. Ką jausti, kaip elgtis, ką žinoti, kokie žingsniai ir simptomai. Realybė rodo, kad kuo daugiau į išorę tiesiamos rankos, tuo mažiau stabilumo stovint ant savo kojų. Įsisukus į „savęs tobulinimą“ palaipsniui blunka gyvenimo autorystė, jo spalvos bei jausmas, kad gyvenu savo gyvenimą. Terapijos pradžioje iš klientų dažnai girdžiu „reikia, privalau“, „turiu būti“, „jis/ji/ jie sako, kad esu …“, tai tampa tarsi kalėjimu su kreivais veidrožiais. Terapinio dialogo ir santykio metu klientas pamažu pradeda girdėti ir jausti save, savo poreikius, gimtsta atradimai ir įžvalgos ne iš mano interpretacijų, bet per kliento įžodintą ir įkūnytą patirtį.

Galime keliauti į šį procesą drauge, jei:

• Norisi susitiprinti pasitikėjimą savimi, išmokti brėžti ribas, pažinti savo poreikius bei emocijas, susivokti savo vidiniuose konfliktuose;
• Patiriate nerimą ar panikos atakas, persekioja įvairios baimės, minčių chaosas;
• Santykių tema (romantiniai, darbiniai, draugystės) vis veda į besikartojančias patirtis, aštrius konfliktus, nesusikalbėjimus; toksiški santykiai, atsakomybės ir ribos;
• Aplanko jausmas, jog taip kaip yra manęs netenkina, bet aš nežinau, ko noriu (tokia plati tema tyrinėjimui, išsigryninimui, eksperimantams, namų dabams ir krypčių kontūrams);
• Po staigių, sunkių gyvenimo pokyčių norisi stabilizuoti žemę po kojomis, įnešti saugumo ir susivokimo, kuria kryptimi eiti;
• Patiriate psichosomatinius skausmus ir norite paieškoti jų priežasčių;
• Pasikartojantys sapnai vis grįžta su stipriais pojūčiais.

Pokytis prasideda nuo vidinio apsisprendimo, kuris virsta veikmsu.

Apie mane
Geštalto psichoterapijos praktikė, gilinu žinias kūno psichoterapijos mokymuose ir seminaruose, tyrinėju ir gilinuosi į kitas psichoterapijos kryptis, klajojančio nervo teoriją (Polyvagal theory), nuolat keliu kvalifikaciją mokymuose ir seminaruose.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Esu Renata Kalpakovai geštalto psichoterapijos praktikė ir savo darbe remiuosi geštalto, kūno psichoterapija bei per ilgus metus sukaupta patirtimi.