ŠATRIJA VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBAS – JOGA IR KALANETIKA SUAUGUSIEMS

Kalvarijų g. 156 Vilnius

Joga – tai harmoningas savęs ugdymas, kuris apima ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną. Jogos pratimai didina judesių amplitudę, gerina sąnarių, raumenų aprūpinimą maistingomis medžiagomis. Reguliariai atliekamos jogos asanos didina kūno lankstumą, vikrumą, padeda stiprinti raumenis ir didina ištvermę.
Sustiprėjus kūnui, gerėja ir emocinė būklė – sumažėja įtampa, didėja dėmesio koncentracija, sąmoningumas.

Renkama mišri grupė, tinkama pradedantiems ir jau praktikuojantiems jogą.

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais 20:00 – 21.30 val.

Jogos užsiėmimuose praktikuojamasi pagal Svamio Sivanandos klasikinę integralios jogos sistemą. Mokomasi 12 pagrindinių asanų, Saulės pasveikinimą ir pranajamos pratimų. Vėliau susipažįstama su sudėtingesnėmis asanomis, jų variacijomis, mokomasi meditacijos, susipažįstama su gilesne jogos filosofija.

Jogos nauda:
1.Aktyvina visas fizinio kūno sistemas – limfotaką, kraujotaką, hormonų sistemą, virškinimą, nervų sistemą, raumenis, sąnarius – taip aktyvuodama organizmo savigydos gebėjimą.
2. Subalansuoja,“išlygina“ emocijų svyravimus, suteikia vidinės ramybės.
3. Koncentruoja protą, moko susitelkti, išsivaduoti nuo ikyrių, varginančių minčių, bauginančių scenarijų kūrimo – „kas bus jeigu bus“.
4. Atpalaiduoja fizines ir emocines įtampas, padeda kontroliuoti ilgalaikio streso pasekmes.
5. Suteikia energijos.

Užsiėmimus veda Indrė Mickevičienė, sertifikuota Sivananda jogos mokytoja, „Anahata“ jogos namų įkūrėja ir mokytoja, praktikuojanti jogą jau daugiau nei 20 metų.

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija:

Registracija į užsiėmimus suaugusiems

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais 20:00 – 21.30 val., užsiėmimų kaina – 30 Eur/mėn.

Kalanetika –

Atliekant kalanetikos pratimus vienu metu dirba visi raumenys, o sportuojant reguliariai pagal šį metodą pagreitėja medžiagų apykaita. Kalanetikos užsiėmimai – efektyvi priemonė kovai su viršsvoriu. Šio metodo esmė – padidinti raumenų jėgą ir ištvermę, sustiprinti raiščius, pagerinti sąnarių lankstumą, pagreitinti organizmo metabolizmą. Tai garantuoja užsiėmimų sėkmę – mažėja apimtys, ryškėja stangrus, tvirtas, gražus kūnas! Kalanetikos studija laukia visų merginų ar moterų, kurios nori jaustis gerai ir pasitikėti savimi. Kalanetikos treniruotės tinka visoms ir visai nesvarbu, kiek jums metų.  Niekada nevėlu pradėti aktyvų, sveiką gyvenimo būdą. Tiesiog ateikite ir tai jau bus pirmas žingsnis.

Kviečiame registruotis:

Registracija į užsiėmimus suaugusiems

Užsiėmimai vysta:

pirmadieniais ir trečiadieniais 19.00-19.50 val.

pirmadieniais ir trečiadieniais 20.00-20.50 val.

Užsiėmimai kainuoja 30 Eur/mėn.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė, skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus. Turime net tris šokių sales, užsienio kalbų ir dailės darbų studijas, muzikos kambarį, karaokės studiją ir „Laisvą plotą“ – erdvę, skirtą skatinti kūrybiškumui ir naudingai praleisti laisvą nuo užsiėmimų laiką.

  Klubo nariai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose. Kasmet su mūsų veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose, koncertuose, kuriuose esame pelnę ne vieną apdovanojimą. Tradiciškai mokslo metų pabaigoje klubo studijos rengia programą tėveliams ir sostinės gyventojams krantinėje prie Baltojo tilto.

  Vasarą vaikai gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose rengiamose stovyklose, o projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje.

  MISIJA

  Teikti kokybiškas neformaliojo ugdymo paslaugas vaikams ir jaunimui arti jų gyvenamosios vietos; tenkinti pažinimo, saviraiškos poreikius, ugdyti asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas. Ugdyti dorą, iniciatyvią, pilietiškai aktyvią, nebijančią iššūkių asmenybę, gebančią pasinaudoti įgytomis kompetencijomis, mokančią perimti naujas patirtis ir realizuoti save šiuolaikiniame pasaulyje.

  VIZIJA

  Modernus, patrauklus, atviras kaitai neformaliojo ugdymo centras vaikams, jaunimui ir šeimai

  VERTYBĖS

  Profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas;
  Bendravimas ir bendradarbiavimas;
  Pagarba ir dėmesys kiekvienam;
  Optimistinis požiūris.