Mūsų paslaugos:

TECHNINIS APTARNAVIMAS

VISKAS KO REIKIA RENGINUI

Dirbame su įvairia koncertine įranga, garso ir šviesų sistemomis. Su mūsų personalo aptarnavimu renginiui reikalingą garso ir šviesų techniką atvežam, įmontuojam ar išnuomojam. Pagrindinės garso sistemos – EAW, PRO DG ir Tw Audio VERA36. Sistemų maksimali galia – 60 kW, jos puikiai tinka ir smulkiems renginiams ir tokiems, kurių auditorija siekia net 7 tūkstančius žmonių. Tw Audio VERA36 išsiskiria kompaktiškumu ir ypatingai kokybišku garsu, o funkcionalumu prilygsta didžiosioms garso sistemoms. Visais atvejais pasiūlome optimaliausią, renginio specifiką ir kliento poreikius atitinkančią įrangą.

PRIVATŪS RENGINIAI

JŪSŲ INDIVIDUALIAI ŠVENTEI

Kiekvienas iš mūsų yra pabuvojęs šventėje, kurioje prasta muzika, neskanus maistas ar nuobodus vedėjas vertė kuo greičiau pasprukti. Jeigu Jums svarbu kokybiškas garsas ir nepriekaištingas šventės išpildymas, patikėkite savo jubiliejų, vestuves ar kitą Jums svarbią šventę mums. Mes garantuojame laimingus Jūsų svečių veidus pasirūpinant renginiu iki smulkiausių detalių.

RENGINIAI ĮMONĖMS

JŪSŲ KOLEKTYVUI

Išvenkite galvos skausmo ir daugybės atsakomybių planuojant darbo šventes savo kolegoms. Soundrailer komanda įmonėms organizuoja unikalius ir įsimintinus renginius. Prisitaikome prie kiekvieno verslo specifikos surengdami įspūdingas vasaros, Kalėdų ar kitas specifines šventes, tokias kaip konferencijos ar produkcijos pristatymai. Siūlome tęstinius projektus su ilgalaikio bendradarbiavimo galimybe.

Sountrailer yra profesionali, savo darbą mylinti įvairaus pobūdžio renginių organizavimo, jų vykdymo ir išpildymo komanda. Jau 15 metų savo darbą pradedame nuo idėjos iki tobulo jos įgyvendinimo. Siūlome tokias paslaugas kaip privačių ar įmonėms skirtų renginių organizavimas, ilgalaikį bendradarbiavimą su savivaldybėmis įvairių kultūrinių renginių klausimais bei teikiam techninį aptarnavimą – nuo koncertinės įrangos nuomos iki pardavimo. Mūsų paslaugos yra skirtos įvairaus masto ir tipo renginiams organizuoti, todėl gebame surengti ir kuklią šeimos šventę, ir grandiozinį miesto renginį.

Kol kiti kalba ir skuba, mes klausomės ir kuriam. Mūsų ilgametė patirtis ir universalumas leidžia įsiklausyti į kiekvieną kliento mintį ir norą, todėl Jūsų šventė visada bus unikali ir atitinkanti poreikius. Suprantame, kad organizuojant šventę dažnai yra nežinoma nuo kuo pradėti. Mūsų komandos idėjų generatoriai, savo srities profesionalai įsiklausys ir supras Jūsų norus, patars ir pasiūlys geriausius sprendimus organizuojamam renginiui. Platus pažinčių ir kontaktų ratas padės išsirenkant šventei geriausią vietą, aukščiausio lygio virtuvę, profesionalius vedėjus, talentingus ir žinomus dainininkus, šokėjus ar netgi aktorius.

Siūlome ir laiko patikrintus bei išbandytus muzikinius projektus, kurie yra ypatingai išpuoselėti ir niekada nenuviliantys. Iš daugybės projektų populiariausi šiuo metu – Carillo’n’Jazz, Etno Jazz ir Soundtrailer Live. Renginiai skiriasi savo konceptu, bet yra panašūs savo kokybe bei išpildymu. Nors minėti projektai yra kartotiniai, mūsų komandos dėka jie pritaikomi prie metų laiko, vietos, renginio pobūdžio, masto ir žinoma, prie jūsų pageidavimų.

Mūsų komandos disciplina, atsidavimas ir patirtis garantuoja efektyvų aukščiausio lygio renginių organizavimą. Mes nebijome iššūkių ir galime suorganizuoti unikalius, iki detalių apgalvotus renginius, kurie dažnam žmogui gali pasirodyti neįmanomi. Pas mus rasite kokybiškiausią įgarsinimo ir apšvietimo techniką, talentingus atlikėjus ir kitus savo srities profesionalus. Bendradarbiaujant su Soundtrailer jūsų renginys įgaus tobulą balansą tarp kokybiško garso ir įspūdingo reginio bei paliks neišdildomą įspūdį.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sound Trailer tai profesionali, savo darbą mylinti įvairaus pobūdžio renginių organizavimo, jų vykdymo ir išpildymo komanda. Jau 15 metų savo darbą pradedame nuo idėjos iki tobulo jos įgyvendinimo.

    Siūlome tokias paslaugas kaip privačių ar įmonėms skirtų renginių organizavimas, ilgalaikį bendradarbiavimą su savivaldybėmis įvairių kultūrinių renginių klausimais bei teikiam techninį aptarnavimą – nuo koncertinės įrangos nuomos iki pardavimo. Mūsų paslaugos yra skirtos įvairaus masto ir tipo renginiams organizuoti, todėl gebame surengti ir kuklią šeimos šventę, ir grandiozinį miesto renginį.

    Platus pažinčių ir kontaktų ratas padės išsirenkant šventei geriausią vietą, aukščiausio lygio virtuvę, profesionalius vedėjus, talentingus ir žinomus dainininkus, šokėjus ar netgi aktorius.