Ieškote šventei akcento ar kulminacijos? Liepsnose siūlo ugnies bei pirotechnikos šou pasirodymus bet kokioms progoms. Susisiekite ir įgyvendinsime bet kokią įdėją. Liepsnose – Jūsų šventės Ugnis.

Ugnies šou studija Liepsnose siūlo ugnies, pirotechnikos ir šviesos pasirodymus visoje Lietuvoje!

 

Liepsnose – tai ugnies šou studija, kurią sudaro fakyrai, šokėjai, specialistai. Liepsnose kolektyvas kuria originalias choreografijas Jūsų šventėms! Mūsų tikslas yra tapti bet kokios šventės vinimi ir palikti neišdildomų įspūdžių Jums ir Jūsų svečiams.

Savo ugnies šou pasirodymuose naudojame įvairiausius ugnies efektus, pirotechnikos efektus, platų muzikos asortimentą bei siūlome gintaro dulkių ritualus, degančius inicialus ar bet kokį Jūsų pasirinktą degantį simbolį, fejerverkus, ir svarbiausia – kokybę!

 

“Prisilietimas prie ugnies”
330€
2 atlikėjai. 12 min.
Nedidelė ir žaisminga, gera nuotaika spinduliuojanti programa stebins solo ir duetų choreografijomis, sinchroniško šokio elementais ir dinamiškumu. Dėl savo apimties „Prisilietimas prie ugnies“ labiausiai tinka vakaro akcentui ir dažniausiai yra pasirenkamas dovanai.

“Ugnies karūna”
470€
3 atlikėjai. 15 min.
Įkvėpiantis, jaukus, ekspresyvus ir spalvingas šou. Puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvaus fejerverkams ir daugeliu atžvilgių nuoširdesnio reginio. Tai kainos – kokybės santykiu viena optimaliausių programų. Šios programos kulminacijai puikiai tinka degantys inicialai / simboliai ir gintaro dulkių ritualas.

“Aitvaras”
650€
3 atlikėjai. 21 min.
Programa Aitvaras sudaryta iš mūsų naujausių ugnies, žiežirbų ir pirotechninių įrankių choreografijų, kurių kiekviena savaip inovatyvi, praplečianti žinomas ugnies judesio meno ribas. Kiekvienas programos numeris papildytas originaliais programuotų šviesų ir dūmų sprendimais. Tai tylesnė alternatyva mūsų didesnėms ugnies ir pirotechnikos programoms, telpanti ir į mažesnes erdves. Su šia programa suteikiame 10% nuolaidą visoms papildomoms paslaugoms.

 „Žvaigždžių lietus“
870€
3 atlikėjai. 12 min.
Gausų choreografijų ir ugnies įrankių rinkinį papildo su muzika suderinta skoninga sceninė pirotechnika, pagyvinanti ir pabrėžianti pasirodymo akcentus. Visa programa virsta klasikinės ugnies ir modernios pirotechnikos žaismu. Jei norite būti nustebinti ir pajusti pilnąjį mūsų kuriamų choreografijų efektą, siūlome rinktis būtent šią programą.

“Liepsnose”
1410 €
4 atlikėjai + pirotechnikos dizaineris. 21 min.
Spalvingiausia mūsų asortimento programa. Geriausias ugnies choreografijas kruopščiai sujungėme su įspūdingu kiekiu rinktinių pirotechnikos efektų. Ši programa yra ugnies ir pirotechnikos spektaklis be jokių kompromisų. Jei norite būti nustebinti, net jei esate matę įvairių kitų ugnies šou pasirodymų, siūlome rinktis šią programą..

Papildomos paslaugos

Rinktinių kulminacinių dangaus fejerverkų rinkiniai
(galimi prie bet kurios programos, iššaunami kulminacijose pagal suderintą muziką)

110€ Bronzinis (0:40 min)
Skoningas kelių pirotechnikos užtaisų junginys, skirtas papildyti mūsų ugnies šou programos kulminaciją.

220€ Sidabrinis (1:30 min)
Rinktinių pirotechnikos užtaisų junginys, įspūdžio prasme mažai nusileidžiantis mūsų ugnies šou programų kulminacijoms, leidžia lengviau atsikvėpti visiems, kuriems sunku apsispręsti tarp pilnaverčių dangaus fejerverkų ir ugnies šou.

440€ Auksinis (2:40 min)
Išskirtinis fejerverkų rinkinys,- kai nesinori jokių kompromisų. Griausmingai dangų nušviečiantys ir šaudantys itin plačiu kampu, didesnio kalibro ir skoningų bei subtilių efektų prisotinti, šie fejerverkai kaip lygūs su lygiais stoja su mūsų geriausių ugnies šou programų kulminaciniais numeriais.

Degantis simbolis, inicialai arba užrašas
50-150€

Galėsite pasigrožėti pasirodymo kulminacijoje bei padaryti labai gražių nuotraukų. Mūsų degančios skulptūros – inicialai, figūros, užrašai- yra rankų darbo, kiekvienam pasirodymui kuriami individualiai. Tai labai unikali simbolika, paliekanti gilų įspaudą visų šventės dalyvių atmintyje. Pavyzdžiui:

× 50€ Dideli degantys inicialai ar skaičius (kiekviena raidė ~1kv. m ploto), dega 7-10 min.

× 70€ Dideli degantys inicialai ar skaičius su pirotechniniais į 3m aukštį purškiančiais fontanais.

× 50-150€ Kitos Jūsų pageidaujamos degančios figūros ar logotipai.

Gintaro dulkių ritualas
50€

Labai smagi tradicija. Ritualas prasideda mūsų žodžiais apie jo kilmę ir reikšmę, fone skamba atmosferinė muzika. Šventės “kaltininkai” semia po saują tikrų gintaro dulkių ir, sugalvoję norą, sviedžia į ugnį, kad noras išsipildytų. Tuomet kviečiami visi artimieji ir svečiai, kurie sviedžia po saują dulkių ir garsiai ištaria savo palinkėjimus. Pagal įsižiebusio ugnies kamuolio dydį sprendžiame apie sėkmę. Tai puiki proga visiems šventės dalyviams pajusti ugnies ir vienas kito šilumą. Ritualas tinka vestuvėms, jubiliejams, įmonės vakarėliams. Jei norite įamžinti unikalius ugnies kamuolius su dalyviais, galime pasiūlyti profesionalias nuotraukas darytas ritualo metu.

Kainos

 • Ugnies šou pasirodymas

  Profesionalus ir subtilus ugnies ir pirotechnikos šou bet kokiai Jūsų šventei, bet kokiu oru, visoje Lietuvoje!

  330,00 €
 • Ugnies ir Pirotechnikos šou

  Ugnies šou + muzikinė sceninė pirotechnika - kitokiai vakaro kulminacijai! Kaina nuo 850 € už projektą

  850,00 €
 • Dangaus fejerverkai

  Bet kurio mūsų šou kulminaciją galime papildyti rinktiniais dangaus fejerverkais. Galima priderinti fejerverkus ir prie Jūsų pasirinktos muzikos.

  110,00 €
 • Individualūs sprendimai- kuriame su Jumis

  Kūrybiniai sprendimai įgyvendinant Jūsų viziją (pvz.: Jaunųjų pirmojo šokio suderinimas su mūsų šou, erdvės papuošimas unikaliais degančiais/ žiržirbų elementais; specialūs efektai)

 • Degantys inicialai

  Jūsų pasirinkti simboliai mūsų rankomis gaminami specialiai kiekvienam užsakymui ir tik iš natūralių medžiagų. Gal norėtumėte nusifotografuoti šalia tik Jums sukurtos degančios skulptūros?

  40,00 €
 • Gintaro dulkių ritualas

  Senovės burtus menantis, jaukus ir paslaptingas gintaro dulkių ritualas gali šiltų emocijų atnešti ir į Jūsų šventę.

  40,00 €

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Ugnies šou