Spritzvan – mobilus kokteilių baras

Vilnius

Mūsų paslaugų kainos

Šis Piaggio Ape triratis gali tapti nepakeičiamas Jūsų šventės akcentas

Mobilus kokteilių baras

Švęsdami vestuves, gimtadienį ar vaiko krikštynas dėl gėrimų galėsite nesijaudinti – renginio metu mes pasirūpiname, kad atsigaivinti galėtų kiekvienas.

Minimalus užsakymo skaičius: 50 vnt.

Kokteilio kaina – 7€

Bendra kaina: nuo 350 €

Mobilus sulčių baras

Naudojame tiek lėtaeigę, tiek citrusinių vaisių sulčiaspaudę, tad vaisių ir daržovių pasirinkimas tikrai platus.

Minimalus užsakomų porcijų skaičius: 50 vnt.

Sulčių stiklinės kaina – 6€

Bendra kaina: nuo 300 €

Pasitikimas po vestuvių

Pasinaudokite galimybe nustebinti svečius po ceremonijos ir pakelti taurę drauge su jais. Mūsų triratis telpa į siauriausius senamiesčio bažnyčių ar rūmų kiemelius.

Minimalus užsakomų porcijų skaičius: 50 vnt.

Kokteilio kaina – 7€

Bendra kaina: nuo 350 €

Į kainą įskaičiuota:

✔ Jūsų pasirinktas kiekis gultų bei staliukų

✔ Skėčiai nuo saulės

✔ Barmeno paslaugos

✔ Ledas kokteiliams

✔ Vienkartinė tara

✔ Baro paliktų atliekų sutvarkymas ir išvežimas

Už papildomą kainą galite užsakyti:

✔ Sutartu stiliumi atspausdintą kokteilių meniu

✔ Įmantrų ledą – ledo kubus, burbulus, ledą su gėlėmis

✔ Jūsų pasirinktas stiklines taures

✔ Pasirinkto gėrimo burneles (shot’us)

Piaggio Ape (išvertus iš italų kalbos – bitė), yra kuo tikriausias Vespos giminaitis. 1948-aisiais metais italų inžinierius Enrico Piaggio sugalvojo prijungti motoroleriui trečią ratą, o vėliau ir stogą virš galvos. Taip gimė iki šių dienų gaminamas triratis randantis savo vietą visame pasaulyje.

Mūsiškis Piaggio Ape Vilnių pasiekė 2020-ųjų metų paskutinę dieną ir tapo 2021-ųjų tikslu. Užmirštas ir apleistas Piaggio buvo pilnai restauruotas ir perdarytas į mobilų barą. Birželio mėnesį jis jau priemė pirmuosius savo lankytojus ir neilgai trukus, triratis atrado savo vietą įvairiose šventėse bei renginiuose.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Justas

  Justas

  Spritzvan idėja kilo gyvenant pietų Italijoje, Sicilijos salos sostinėje Palerme. Ši transporto priemonė Italijoje yra ypač populiari ir man, nuo mažų dienų mėgstančiam įvairius variklius, ši ,,bitė" iš karto krito į akį. Kiekvienas pamatytas Piaggio Ape Italijos gatvėse man keldavo šypseną, tad pradėjau galvoti kaip šią emociją galėčiau parvežti į gimtąją Lietuvą.

  2020 metų pabaigoje šiai idėjai atėjo laikas tapti realybe - ,,vienaakį'' triratį atsivežiau į Lietuvą. Šešis mėnesius savo rankomis jį tvarkiau, dailinau, restauravau. Dirbau ties savo planu paversti šiuos tris ratus į mobilų barą kuris galėtų žmones džiuginti kokteiliais. Vasarą Spritzvan'as tapo pilnaverte transporto priemone ir praėjęs techninę apžiūrą tapo pirmasis mums žinomas Piaggio Ape 50 triratis registruotas Lietuvoje ir galintis riedėti Lietuvos gatvėmis.

  Nuo 2021 ųjų metų vasaros šis triratis atrado savo vietą vestuvėse, įmonių renginiuose, gimtadieniuose ir krikštynų šventėse. Kiekviename iš jų aš asmeniškai kartu su savo komanda stengiamės perteikti tą Itališką svetingumą kuris ir įkvėpė šį projektą.

  Spritzvan įkūrėjas
  Justas Stundys