Apie nakvynės vietą

Jei ieškote tikrai privataus namelio, į svečius kviečia Tukas Rest namelio šeimininkai. Šis namelis yra vienintelis privačioje didžiulėje 6 ha teritorijoje, tad čia sutiksite nebent smalsius miško gyventojus. Namelį šeimininkai sukūrė ramiam jaukiam poilsiui dviese, kai norisi pabėgti nuo visų. Tukas Rest namelyje nėra ir WiFi, o interneto ryšys nėra geras, tad jei ieškote, kur atsijungti nuo pasaulio – čia tam pati puikiausia vieta!

Tam, kad poilsis gamtoje būtų komfortiškas, šeimininkai pasirūpino visais patogumais namelyje. Viduje rasite patogią lovą geram miegui, vonios kambarį su rankšluosčiais bei higienos reikmenimis, taip pat virtuvėlę su visais indais bei įrankiais gaminimui. Kai tiek gamtos aplinkui, norisi joje būti kuo daugiau, tad ir gaminimui lauke paruošta kepsninė bei kepimo grotelės. Žiemą sušilsite prie jaukaus židinuko-krosnelės, o vasarą gaivumo nameliui suteiks oro kondicionierius.

Tikime, kad šiame jaukiame namelyje laiką praleisite nuostabiai. Čia įrengta pirtis ir lauko kubilas jau įskaičiuoti į nakvynės kainą, tad mėgstantys SPA malonumus tikrai apsidžiaugs. Jei vis dėlto kyla klausimų, ką dar galima nuveikti, šeimininkai rekomenduoja pabaigti skaitytį senai pradėtą knygą arba išsirinkti naują iš Tukas Rest mini bibliotekos. Mėgstantiems aktyvesnį poilsį – pasivaikščioti Ventos pakrante ar miško takeliais.

Namelyje priimami ir tvarkingi išauklėti augintiniai.

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Tukasrest

    Tukasrest

    -Privatus poilsis dviems Ventos upės pakrantėje.
    -Pirtis, lauko kubilas ir terasa medyje.