Turėdami nemažą techninę bazę ir ilgalaikę patirtį organizuojant įvairius renginius (nuo miesto ir privačių švenčių iki įmonių renginių), su šių dienų vartotoju dalinamės novatoriškomis idėjomis ir nestandartiniais sprendimais, kuriant ir įgyvendinant dinamišką renginio eigą. Todėl mūsų komanda ne tik pasirūpins puikią atmosferą sukuriančiu apšvietimu bei garsu, bet ir šiais renginio aspektais:

– Renginio vedimu (tiek pačiais vedėjais, tiek programos kūrimu)

– Pramogomis tiek suaugusiems, tiek mažiems (pvz., ugnies šou, lazerių šou, batutai, VR pramogos, laikinos tatuiruotės, animatoriai/personažai ir daug daugiau)

– Žinomais Lietuvos atlikėjais (pvz., Radži, V. Šiškauskas, Zygga, Monique, S. Prūsaitis, SADBOI, Rondo, Mia, I. Jurgelevičiūtė, M. Jampolskis su Irūna, Bernuželiai, Lietuvaičiai ir daug daugiau)

– Dekoracijomis

– Renginio koordinavimu (tiek iki renginio, tiek renginio dieną)

– Padėsime surasti tinkamiausią renginio lokaciją

– Padėsime išpildyti visas, čia nepaminėtas, vizijas ir norus

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Mūsų ilgametė firma pasirūpins Jūsų švente nuo a iki z, įskaitant įgarsinimą, apšvietimą, sceną, atlikėjus, organizavimą, dekoracijas ir daugiau...
  Patikėkite mums savo svajones ir mes pasirūpinsime jų įgyvendinimu!

  Emidija - koncertinė įstaiga Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 25 metus. Pagrindinė firmos veikla - renginių techninis aptarnavimas. Tačiau, mes siūlome ne tik kokybišką renginio įgarsinimą ar apšvietimą bei organizavimą, bet ir programos parengimą su gerai žinomais Lietuvos muzikos atlikėjais, cirko artistais, iliuzionistais ir kt.

  Esame atviri ir imlūs naujovėms, todėl galime išpildyti ir nestandartinius renginio sprendimus! Pagal kliento poreikius, darbus atliekame visoje Lietuvoje bei už jos ribų.

  Taip pat prekiaujame pasaulyje pripažintų gamintojų garso, apšvietimo bei scenine įranga, atliekame instaliavimo darbus įvairiuose objektuose, įrengimų priežiūros ir remonto darbus, taip pat konsultuojame techninės įrangos eksploatacijos klausimais. Esant pageidavimui galime pasiūlyti surenkamą lauko sceną ir kitas paslaugas. Visoms mūsų teikiamoms paslaugoms taikoma lanksti kainų sistema.

  Trumpai tariant, EMIDIJA, profesionalus renginių:
  -įgarsinimas
  -apšvietimas
  -organizavimas
  -programos išpildymas
  -surenkamos lauko scenos
  -prekyba garso, apšvietimo įranga
  -kiti Jūsų individualūs pageidavimai.