Pramogos

Baidarių nuoma

Siūlome Jums išsinuomoti patogias ir patikimas “Finder” baidares, kurios užtikrins, kad Jūsų baidarių žygis bus ne tik smagus bei kupinas įspūdžių, tačiau ir saugus.
Dvivietėje baidarėje įmontavus vaikišką sėdynę galima plaukti tryse, tuo tarpu trivietėje galima tilpti net 3 suaugusiems ir 2 vaikams.
Plaukimas Dubysa – upe, kerinčia gražiu kraštovaizdžiu bei slėniais. Pasirinkę šią upę nepasigailėsite, nes Jūsų lauks turiningas žygis bandant išvengti pasitaikančių kliūčių vandenyje ar tiesiog besimėgaujant nuostabiu gamtos grožiu.

Irklenčių nuoma

Norite išbandyti kažką naujo? Mūsų aukštos kokybės irklentės ir vaizdingi maršrutai yra pritaikyti įvairaus pasiruošimo lygio irklentininkams ir leis Jums praskaidrinti kasdienybę bei nepamirštamai praleisti laiką.

Prieš plaukimą pradedantiesiems irklentininkams parodome irklenčių naudojimo techniką ir plaukimo niuansus. Kiekvienas maršrutas yra sudėliotas taip, kad Jūs maksimaliai pasidžiaugtumėte šia puikia pramoga. Plaukimo metu turėsite galimybę sustoti užkąsti, išsimaudyti ar tiesiog pailsėti ir pasišnekučiuoti su savo draugais.

Plaukiant baidare dirba tik viršutinė pečių juosta, bet visiškai nedirba apatinė kūno dalis. Tuo tarpu irkluojant irklentę dirba visas Jūsų kūnas, todėl tai taip pat yra puiki treniruotė

Irklenčių pramogą rekomenduojame visiems, kurie nori smagiai ir aktyviai praleisti savo laisvalaikį bei patirti naujų pojūčių ir įspūdžių.

Kubilo nuoma

Praleistas laikas karštame kubile ne tik suteiks puikią emociją Jums ir Jūsų artimui, bet ir leis atsipalaiduoti po įspūdžių kupinų vandens pramogų, o keturiolika hidro masažo purkštukų išmasažuos pavargusius raumenis.

Kadangi mylime ir gerbiame savo kaimynus ir jų ramybę tamsiu paros metu, džiaugtis kubilu leidžiame iki 22 valandos.
Atpalaiduojančio kubilo kaina – 60 eurų darbo dienomis bei 90 eurų savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Palapininės pirties nuoma

Po smagių vandens pramogų, siūlome atsipalaiduoti palapininėje pirtyje, pastatytoje ant upės kranto su priepirčiu.
Iki vandens – viso labo 5 metrai!
Pirtyje maloniai atsipalaiduoti gali iki 10 žmonių.
Iškūrentos pirtelės kaina – 70 eurų darbo dienomis bei 100 eurų savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nakvynė

Nakvynė jachtose

Nuo šio sezono pradžios Jums galime pasiūlyti netradicinę nakvynę jachtoje. Dar neseniai raižiusios tolimų jūrų vandenis, 4-ios gražuolės jachtos prisišvartavo Lietuvoje, “Jachtų uoste” ant Dubysos kranto.
Jūsų laukia 4-ios jachtos, kiekvienoje iš jų – 4-ios miegamos vietos, įvesta elektra, šildymas bei Wi-Fi.
Pavėsinėje galėsite išsikepti gardų kepsnį, prieš miegą išsimaudyti upėje, o pusryčiams galbūt norėsite paragauti “čirvinių” blynų, keptų senoviškoje keptuvėje ant ugniakuro.

STOVYKLAVIETĖS

Su nakvyne – 6€
Be nakvynės – 3€

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Dubysa3

    Dubysa3