Mūsų paslaugos
Baidarių nuoma

Tavo nuostabiai ir nepakartojamai kelionei Žeimenos upe (ar kita Aukštaitijos upe ar ežeru) suteiksime unikalaus dizaino, naujausias VISTA baidares – linksmas, lengvas, manevringas, na ir žinoma, visą reikiamą įrangą –  gelbėjimosi liemenes (saugumas – svarbiausia!), irklus, vaikiškas liemenes, hermetinius maišus daiktams.

Sup’ų
nuoma

Taip pat siūlome Žeimenos upėje išbandyti KING LION pripučiamas irklentes. Ant šios irklentės laisvai gali plaukti du žmonės, ji yra stabili ir išlaiko didelį svorį, tačiau su ja puikiai galima susitvarkyti ir pajusti pilną malonumą plaukiant ir vienam, todėl ji yra labai universali ir praktiška. Kartu su irklente suteiksime visas reikalingas priemones (gelbėjimosi liemenes, irklus, pompa ir t.t.). Plaukiantiems KING LION irklente – DOVANA STAIGMENA:)

Kitos paslaugos

SODYBOS NUOMA

Aukštaitijos nacionalinis parkas, Žeimenos upės pakrantės, ežerų pakrantės – puikios vietos Jūsų poilsiui arba komandos šventei. Susisiekite su mumis, jei norite sutaupyti savo laiką ir patikėti visus kolektyvo renginio logistikos rūpesčius profesionalams: organizuosime Jūsų kolektyvo kelionę baidarėmis, surengsime pramogas ir žaidimus sustojimo vietose, užsakysime sodybą vakarinei daliai – poilsiui, pirčiai, linksmybėms. Bendradarbiaujame su profesionaliais renginių organizatoriais.

STOVYKLAVIETĖS NUOMA

Miško apsuptis, vandens garsai, laužo šviesa – nakvynė stovyklavietėje gamtoje paliks Jums nepakartojamus įspūdžius. Užsakome privačias stovyklavietes Jūsų pageidavimu Žeimenos upės pakrantėse, stovyklaviečių kainą nustato stovyklaviečių valdytojai. Galime į stovyklavietę atgabenti pirtį ar kubilą, kainos – prie kainų:). Taip pat rekomenduojame naudotis Aukštaitijos nacionalinio parko įrengtomis stovyklavietėmis, kurių sąrašo nuorodos yra čia:
Kaltanėnuose
Šakarvoje
Ožkiniuose

NUVEŽIMAS / PARVEŽIMAS

Iš Švenčionėlių geležinkelio stoties arba iš automobilių stovėjimo aikštelės Švenčionėliuose, Žeimenos g. 47 nugabename Jus į baidarių žygio starto vietą. Taip pat pasiimsime Jus baigus plaukimą. Paslaugos kaina 0,40-0,50 eurocentų už kelionės kilometrą.

AUTOMOBOLIŲ AIKŠTELĖ (NEMOKAMA)

Kol plauksite žaviąja Žeimena, automobilius galite nemokamai palikti aikštelėje Švenčionėliuose, Žeimenos g. 47. Baigus plaukimą, atgabensime nusipelniusių irkluotojų komandą prie automobilių.

KUBILO IR / AR MOBILIOS PIRTIES NUOMA

Pavargusį nuo irklavimo kūnelį atgaivinsite, naujų jėgų pasisemsite kubile ar mobilioje pirtelėje, kuriuos atgabensime Jūsų užsakymu į pasirinktą vietą, kurioje leidžiama stovyklauti.

 

Savybės

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Justas

  Justas

  Baidarių ir Irklenčių nuoma Žeimenos, Kiaunos, Lakajos upėmis ir Aukštaitijos ežerais

  • ekobaidares.lt ekobaidares.ltBaidarių nuoma Aukštaitijoje +370 69 590 888
  • [email protected]
  1 žmogus įsiminė šią vietą