Esame miškingame ir ežeringame Utenos rajone Saldutiškio seniūnijoje Antakalnio kaime. Laukiame išsiilgusių gamtos ir aktyvaus poilsio mėgėjų plaukti baidarėmis.

Jei norite, kad krūtinė būtų kupina įspūdžių, o vaizduotė paveikslų, siūlome pajusti Labanoro regioninio ir Aukštaitijos nacionalinio parkų gamtos pulsavimą, keliaujant baidarėmis įvairiais maršrutais.

Kiekvienas vėjo pūstelėjimas, saulės spindulys, lengvas oro dvelktelėjimas, puikiausi ežero ir upių vaizdai, tolimi ir artimi miškai apgaubs širdį meilia ramybe, kurią drums tik irklų pliuškenimas ir matoma baidarės nosis.

Jūsų automobiliai bus saugojami mūsų kiemo aikštelėje.

Jei sunku išsirinkti vandens žygio maršrutą baidarėmis, mielai patarsime.

Siūlome plaukti anglų firmos „PERCEPTION“ baidarėmis „VISTA“.
„VISTA“ – viena elegantiškiausių ir universaliausių dviviečių baidarių Europoje.

Kitos paslaugos

Norintiems ilgiau pasimėgauti margaspalve gamtos mozaika, surasime nakvynę kaimo turizmo sodyboje ir svetingą šeimininką, žinantį įdomių pasakojimų apie apylinkes. Po baidarių žygio tai puikus laiko praleidimas.

Smalsiausiems ir norintiems išbandyti savo jėgas, sumanus gidas pasiūlys žygį į pelkes, alsuojančias paslaptimi ir netikėtumais.

Pageidaujantiems pasigrožėti Aiseto ežeru ir sukaupti jėgas prieš žygį ar atsipūsti po plaukiojimo baidarėmis ir pasidalinti įspūdžiais pasiūlysime stovyklavietę prie vandens. Šioje stovyklavietėje galėsite apsistoti prieš arba po baidarių plaukimo.

Mėgstantiems pirtį, suteiksime malonumą išsikaitinti indėniškoje lauko pirtyje ir pliūkštelėti į ežero vėsumą. Puikus malonumas po baidarių žygio!

Profesionalams ir mėgėjams žvejams siūlome pasigauti savo išsvajotą laimikį valtele.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Aisetobaidares

    Aisetobaidares

    Baidarių nuoma, žygiai Aukštaitijos upėmis ir ežerais.